Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia
Az a barom, szerintem én vagyok :D. Túrázni szoktam vele menni(rendszámos, erdőt soha nem látott nállam), néha megnéztem a végét, de csak 120-at ment. Nekem a nem kihajtva 120 az tökéletes lenne. Mekkora felni van rajta és gumi? Gyári karburátorral használod? Milyen áttételed van? Nekem 15 elől és 32 hátul
Hopp most nézem elírtam az árat! 1.200.000.- a gép, mindennel!
Szia! Ugye pontos értéket csak trafival lehetne lőni mert az áttétel meg kerékméret miatt valamennyit csal, de az óra szerint nem kihajtva mentem vele 120 környéke. De nem országúti az áttételem így ez még jócskán menne csak ki az a barom aki ennyivel akar vele száguldozni. Figyi az enyémen kormányteló is van de még úgy is indtabillá válik ilyen tempónál. Egy rossz mozdulat és a teló sem biztos hogy segíteni tud. Anélkül meg meg sem próbálnám. Terepen hajtani nyélen megemelve és aszfalton hajtani nyélen leültetve kiszélesítve nem ugyan az. Csak okosan!
LTZ 400 alkatrészek eladók.06 30 213 79 20
Szia!
Nem azért kérdezem, mert meg szeretném venni. Nekem is van. Az érdekelne, hogy mennyit megy a tied végre?
Válaszodat előre is köszönöm.
8"-OS BEADLOCK GYŰRŰ külön kapható
ELADÓ! RENDSZÁMOS! FULL-FULL

Szívem szakad meg de eladóvá vált szeretett gépem, külföldre költözés miatt! Képek tükrözik az állapotát és a sok belefektetett munkaórát! A motorról nem szeretnék ódákat zengeni de telefonon minden elmondok és kérdésre szívesen válaszolok! A motorral adom a teljes terep szettet! Gátlók, felnik, gumik, egy eredeti suzuki racing hátsó telóval, pluszba szöges gumi szettel. Yoshimura Suzuki Racing erdeti sport kipufogó, nyitott rendszer+gyári kipufogó! Motorja tökéletes tuning mentes, csendes, és bivaly erős! Haspáncél lengőkarvédők teljes mindenhol. A motorra fel van építve egy biofagyállóval keringetett fűtőrendszer melyhez tartozik egy ruha amit csak fel kell venni rácsatlakoztatni, beállítani a kívánt hőfokot és máris keringeti bokától csuklóig nyakig a meleget. És még sok-sok minden.
A rajta lévő extrák, a hozzá tartozó minden értéke több mint a motorért kért ár több mint 2x-ese így kérem csak olyanok jelentkezzenek akiket tényleg komolyan érdeke és az ár FIX alku helye nincsl! A papírjai teljesen rendbe vannak, folyamatosan fiztve utána minden. Műszaki ez évben járt le. Törzskönyves! Az utolsó csavarig szétszedve és felújítva! Gyönyörű metál fényezéssel, egyedi alkatrészekkel, kiegészítőkkel, saválló gallytörővel és kilépőkkel + egy komplett kasznival! Rengeteg képpel ami a folyamatokat igazolják.

Ár.: 1.500.000. magyar forint

Érdeklődni: +36703230576

Ha nem venném fel küldj sms-t vagy keress többször és visszahívlak, mert jelenleg is külföldön vagyok!
Szia.Vadi új 45000 komplett minden első hátsó lengőkar 06 30 231 79 20
Szia.Van nekem is ha nem találsz..Kerekező 13000. Szélesítő 15000.STB.
Szia! Kerekezöm van! 15000ft uj
Hello

Érdekelne ltz 400 ra 1 pár első gátló, kerekező vas, meg nyomtávszélesítő pogácsa hátra, jelenleg mid van és milyen árban?, Választ köszönöm.
Sziasztok!

CSERÉLNÉM, 4db 95%-os MAXXIS SPEARZ utcai gumiszettemet terepgumira értékegyeztetéssel.
http://www.kepesmotor.hu/quad_...

Valaki esetleg?
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy: Melyik jobb karburátor az LTZhez? Gyári (lehet más motoré is aminek nagyobb a torokátmérője) vagy a Keihin fcr ami pluszba spriccel gázadásnál benzint? Aki esetleg próbálta mind a 2 félét kérem ossza meg velem a tapasztalatait. De azok is írhatnának, akik más motoron próbálkoztak külön féle karburátorral. Minden vélemény érdekel.
Használt! 10000ft uj 15000ft Érd 20 391-5561
Haspáncél mennyi?
Ltz 400 alkatrészek! Érd 20.391.5561
Ltz 400 alkatrészek! 20.391.5561
Dwx 400 eladó! 2004 évj 590000ft érd 20.391.5561
Ltz 400 alkatrészek! Érd 20 391 5561
szép állapotú, kivont okmányokkal, törzskönyv, forgalmi megvan.
nem kotyog, nem csörög.
csere nem érdekel! 780.000.- irányáron
harminc/6915540
Eladó Suzuki Lt-z 400 kiváló állapotban rengeteg extrával 850.000Ft 06204048211
Leo Vince kipufogó eladó
30.000 ft
drz400@citromail.hu
Leo Vince kipufogó eladó
30.000 ft
drz400@citromail.hu
Megy a pazarlás. De hát igy megy a gazdagéknál. Igaz, Korai volt még lecserélni ezt a fékbetétet, de hát megtehetem :)
Trx450r trx400ex
25 000ft ingyen posta
06308635065