Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia ! Engem érdekelne , küldesz róla képet , infót árat , helyileg merre lenne ?
Köszi szépen
nincs benne rükwerz, csak előre 5
Várlak ! Már hamarabb is jöhetsz az LTR-t megnézni !!!istván, 0630-8595-282
Sziasztok! Hátsó gumit keresek 20x10/10 méretben!
Sziasztok. Suzuki LTZ-400 quadot szeretnék vásárolni. Lehetőleg Kelet Magyarország, de ha jó az ajánlat lehet az ország másik felén is. Az ajánlatokat a következő email címre várnám: bakodavid13@gmail.com. (évjárat, ár,kép és amiket lehet róla tudni). Köszönöm
Sziasztok!
Valakinek lenne esetleg igenyes szep allapotu rendszamos sport quad ( ltr 450, raptor 700 vagy esetleg ltz 400 ) elado es esetleg cserelne is ertekegyeztetessel egy 2005-os 1000-es V2-es sportmotorra?
A motorom ara 1.7m,ebben az ar ertekben keresek!
Bovebb info privatban,ha valaki cserelne!
Sziasztok keresek igényes, jól felszerelt ltrt versenyzésre! köszönöm
Szia! Mostmár csak két darab első felnit vennék mert másokat már vettem! De köszi
Szia. Van nálam ha még aktuális. 06302317920
hali.az ltr-ben van hatra menet?
Szep az LTR Istvan! A yamaha utan kiprobalnek egy ilyet is,foleg igy rendszamosan! Ha elkel a motorom es meg meglessz,lehet megnezem
Suzuki Quadok, két személyre vizsgáztatva ,B jogsival vezethetők !!!! friss műszakival, forgalmival és rendszámmal , 2007-es és 2008-as, Eladók !!A Quadok egyenként 2 M Ft-ért tulajdonostól eladók. Az LTR 450-es Dyno jet motorvezérlő elektronikával szerelve!!
Tel: 0630/8595-282
Szia, már nincs
Szia érdeklődnék még meg vannak a felnik ? És mi az ára ?
Szia képet infót és árat kérhetek ? És hol van helyileg ?
Szia nekem van 2019.08 ig műszaki
Sziasztok érdeklődni szeretnék nincs e valakinek eladó Ltz 400 Magyar rendszámos quad ?
1m forintig .
Sziasztok
Első lámpát keresek 2006-os ltz-hez nagyon jó állapotut vagy újat.
Köszi
Sziasztok!
Ltz 400 2006-os hoz keresek kormányrudat valamint elsőgumikat. Köszi.
Első ültető szettet vennék.
Ltz 400ra keresek komplett hatso feknyerget csovekkel tárcsa nelkul(árral együtt).
Helló. Béletlen meg van még valameik?
Helló. Béletlen meg van még valameik?
üdvözlöm! Van egy pár 22x10 r 10 szinte új gumim. Kenda roadgo gumim. Ha érdekli kérem hívjon, vagy üzenjen. 209772081 a számom.
Pedig olyan mintha rosszul lenne befúvókázva, de ha előtte jó volt akkor azzal nem lehet gond. Esetleg a gyertyát nézd meg, van elég szikra?