Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! van egy pár RGV 250 első telóm hibátlan állapotban ÁR FIX 30e ft
HELP!
Gázadásra lehörgött a gép(Régebbi 25-ös RG) állítottam a levegőn, jobb lett, de 6000 után hörgött le, közben a túlfolyón jött az anyag. Csavartam megint a levegőn, tökéletes lett, pörgött fordulat visszaesett, ment is, 2-3km-t után egyszer csak megállt. Néha pöffent egyet de nem indult be. A tankom az tudom hogy retkes, de ha ez lenne a baj nem folyna a túlfolyón a benzin mert elvileg nem jut el oda. Lehet az a gáz hogy retkes vagy valami egyéb? Tökéletes volt mielőtt nem állítottam el a levegőt hogy kicsit kevesebbet kapjon ne legen szegény a keverék. Valami ötlet? Azon kívül hogy nem kellett volna piszkálni :D
nem fog összejönni mert jön ré jobb üzlet amugy apriliákat bontok és ott jobban ismernek és inkább arra cserélem!
valkit nem érdkel 1 continental 130/70/16 az ára 10e olyan95%
Engem érint 1 pár cucc
nem fog összejöni a rg szerintem meg amugy is hiányzik belőle
Szia! nekem a bontásból érdekelne a power vezérlő elektronika.
köszi
kocka lámpás
Az új vagy a régebbi fajta?
lehet jön 1 rg 125 bontásra érdekel valakit valami?
Valakinek eladó Rg 125 főtengely ! ?
Üdv mindenkinek kellene egy kis SEGÍTSÉG VETTEM egy suzuki rg 125 régit és a powernwk a vezetéke helyét nem találom hova kellene kötnöm mert vagy 10cm darab lóg belőle ELŐRE IS KÖSZÖNÖM !
Nézd meg a zsibvásár.hu
Üdv.Valakinek nincs eladó Rg műszerfal?125öshöz kellene,a régi kiadáshoz.
Hali mindenkinek.Egy kis segítséget szeretnék kérni:azt szeretném megtudi pontosan milyen műanyagból készült az Rg-k fejidomja,mert ki kellene hegeszteni-gittelni, ezért fontos lenne. Valaki tudna segíteni?
bocsi de e-mailt irjatok vagy hivjatok mert itt nem tom megnézni mit irtok köszi
Sziasztok érdeklödnék hogy valakinek nincs e egy fölösleges eladó suzuki rg 125 fejidomja nem bajj ha kopott köszi elöre is email cimem : kiszely95@freemail.hu vagy hivj ha tudtok nekem ajánlani 06705128333 köszi szépen mindenkinek
hello ezek közül nem akarod nekem eladni a fejidomot
Szép jó napot mindenkinek .
Tudna e nekem valaki segíteni valaki hogy mekora szelephézag kell sahara mex félautómata robogóra?
Válaszotokat előre is köszönöm.
Én si erre céloztam volna, csak árnyaltabb formában:)
Ez egy lefutott gumi...
Konkrétan mégis milyen árat,vagy csereajánlatot vársz rá?
az úgy nem gyerebe......
Üres cigisdoboz?
Eladó/csere,ajánlatokat továbbra is várok :)
Jó tudni hogy itt a karbi takarítás sem egyszerű :DD
Örülök hogy megoldódott!