Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

suzuki rg 125 fordított telósba milyen teleszkóp olaj való? és szárankánt hány dl?
Hello

Van egy eladó Rg 125 gammám, a motor rendszámos érvényes műszaki van rajta, mindene működik, jó állapot. emailem maxim.szigeti@gmail.com
nagyon szépen köszönöm a választ sokat segítettél akkor most már tudom mért volt ott mindig annyi olaj
Suzuki rg 125/gsx250r cobra bont
06304053450

hétvégénis.éjel napal hivható vagyok ... TÖB TIPUS :dr600.xt125.crm125.gilera rx 125.200.suzuki rm 125 .cr125 .zonghsen 200.250.yamaha tdr125.mtx80.50.gilera mx.kk.kz.rc.125.suzuki rg125.cagiva wmx125.rotax 127.derbi senda 50.malaguti fifti top 50.dr125. gn125 .ut125.és más ROBOGÓK:yamaha majes:125.125.250.peugeot jetfors 50.squba50.piagó skiper125.150.aprilia sr125.150 levegős.derbi hanter50.cpi aragon gp50.piaggó sfera 50 1,2,.aprila sr 50 old.dealmi s fivé50.honda pantheon 150.ktm gs 125.wr125.dió af 18. és más tipusok érdeklőgy?


http://motoralkatreszek.blogsp...

A LINKBE BŐVEB INFORMÁCIÓKAT TALÁL.


ALKATRÉSZEK:hengerek. főtengejek.váltók.kuplungok.teleszkópok.ulések.lámpák.vázak.ele
ktronikák.álló.forgórészek.deknik.blok felek.kerekek.hütők.minden tipusun alkatrészek
A FENTIEKBEN EMLITET ÉS NEM EMLITET MOTOROK ALKATRÉSZEI BONTOT HASZNÁLT ALKATRÉSZEK ELADÓK, BESZERELÉSI GARANCIÁVAL.POSTÁZOK.IS BÁR HOVA EGYARÁNT KÜLFŐLDRE IS.
FELESLEGES ALKATRÉSZÉT BESZÁMOLOM
Valamiféle szellőző kell a blokkra, mert ahogy melegedne megnőne benne a nyomás és ki be nyomná a tszimmeringet
valaki aki tudja miért van a karburátor mellett a blokkból kijövő nyúlvány és egy cső csatlakozik rá ( vajon ha túlmelegszik az olaj a váltóba ott tud távozni?)
Ha honoló szerzsám alatt a háromköves rugós izét érted, hát azzal tényleg nemigen.
(azzal is lehet csak türelemjáték, de az alapvetően nem erre való)
Ilynre rendes 6-8 lapkás gyémántporos ,kúpos fezsítésű honolo való,.

A képen szereplő (nsr) hengerben a matt rész ahol a gyűrű járt, a fényes ahol csak a dugó.
Ezt simán ki lehet(és kell) egyenesíteni, ezt meg honoloval lehet.
(például:)

Nemtom a kép mennyire adja vissza, de itt ennek azrért már körömel is érezhető válla van. Nagyon kicsi, de van.
Kb mire összekarcolod a gyémántporossal mindehol ki is jön belőle 1-2 század.
Alakhibát(ovális) hónolással nem veszik ki belőle szerintem,de én nem értek hozzá.Tudomásom szerint(de javíts ki bátran ha tévedek)a hónolás az nem arra szolgál,hogy alakhibát kivegyenek vele a hengerből.Mert ugye (és itt is javíts ki ha tévedek)a henger általában hordó formában kopik.Na most azt a kopást hónolással nem veszed ki szerintem.De még egyszer hangsúlyozom nem okoskodni szeretnék.....
Ja még csak annyit kérdeznék,ahogy kivettem az írásodból,már másodjára növelsz dugóméretet a fúratlan hengeredben?Ha ez így van (ámbár lehet rosszul értelmeztem)akkor nem kicsit van már az a henger oválisra (is) kopva.Ebben az esetben lehet,hogy nagyobb hatásfokot érsz el fúrással.
É mégis, szerinted a D-s dugó hogy kerül egy eredetileg A-s hengerbe?
Úgy, hogy az alakhibát kihonolják belőle.
Nem fúrják, csak honolják.
Jó.Én nem okoskodni akartam,de gondolom tisztában vagy akkor a gyárilag a hengereken lévő nicasil réteg vastagságával.Mert ugye ha már egyszer volt hónolva,akkor nagy valószínűséggel már nem beszélünk nicasil rétegről. Tényleg nem okoskodni szeretnék...Szerintem nézz utána,a neten elég sok leírást találsz a nicasil réteg vastagságával kapcsolatban.
Addig örülj,,, míg ezzel a mérettel tudod használni,,,56 fölötti méret már nem nicasilhoz készült,,, de,ha mégis,,, nem a gyárihoz
már volt hónolva a henger hisz a 55.97-es dugóhoz is honolni kellett a hónolás nem szed le olyan sokat hogy eltüntesse a nisacil réteget kivéve ha az vékony
Üdv!Ugye ha hónolni akarjátok a hengert,akkor természetesen el lehet köszönni a nicasil rétegtől,ha egyáltalán még van rajta.
Helló
Olyan kérdésem lenne hogy milyen vastag az rg 125-ösön a nisacil réteg a hengeren? mert találtam itt nem csak 55.97-es méretű dugattyút hanem 56.45 illetve 56.95-ös méretűt is. enged annyit a réteg hogy fel lehessen hónolni 5.45-ös dugattyúmérethez?
Sziasztok rg 80 on hogy kell gyárira lőni a karbit?
suzuki rg 125 bontot alkatrészei 06304053450
eladó a suzuki rg 80as mocim! érdeklődni e-mailben!
pecsenyetomi@citromail.hu Nyíregyháza
bentin és levegő keverés! a levegő csavart tekerd be teljesen majd 3 eész kört kifelé aztán állíts az alapjáraton!
Hali 125-ös járgyányom van! Az a baj, hogy beröffen, de le is áll, valaki aki hozzáért nem tudja mi lehet a bajság?
Hello

Keresek sürgősen rg 125 (87) műszerfalat, bármilyen jó csak a sebességmérője legyen jó.
valakinek használt vagy új Powerszelep eladó? suzuki rg 125 1992!
eladó a suzuki rg 80as mocim! érdeklődni e-mailben!
pecsenyetomi@citromail.hu
Sérült, de javítható Rg, Rgv henger eladó pár ezer forintért.