Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy tükröt akarok szerezni Suzuki Rg 125 89" es. re, ha tudtok akár használtat is vagy más mociét ami jó rá szóljatok már.
Eladó Suzuki RG50 wolf! Nemfokoznám h ilyen jó olyan jó.. Jó állapotban van,motorikusan is kiváló..most lett benne cserélve teleszkóp szimering végsebesség 100körül,külöönösen nincs seemi baja. Akit érdekel: 06202019366 vagy email:haxorx@citromail.hu
május 2-3-4 környékére szervezzük, de sztem 2 a valószínűbb, csak Pázy problémázik h nem tud szerezni pótot, meg messze is lakik stb....
Most néztem vissza, hogy 2007 febr. ban a srác hozzá dugót, gyűrűt, hengert, meg powerszelepet keresett.. tehát ha nem csinálta azóta meg, ott lehet a hiba, de nem biztos. Meg hogy 50esként fut...

Mikor lesz RG tali a Kakucson?
hát én rögtön megvenném , csak már 2 motorvan a nevemen úgy hogy az egyik nem is az enyém csak a pénzem van benne
huh...most nézem, 2005szept.(lehet előbb) óta van nála a motor, és még a kuplungkar is ugyan az a fekete...tehát még kicsit se borult vele mert az az első ami letörik. Sztem ha valaki megveszi nagy mákja lesz... ilyet 260ért szoktak adni.
Nem.. ez gyárilag ezzel van szerelve, most vettem észre hogy írod! Méghozzá azért mert a hátsó villa se a banánlengőkar hanem egy az egybe ugyan az az első villával együtt mint a Wolfokon... ez fura, lehet ez a piros-fehér valami átmeneti tipus a régi szériából. (ha csak nem két kocsi közé szorult anno ) Különben ismerős volt a motor, most nézem a srác régen Latyakos néven volt a topicban.
felejtsd el
elől sima villa....ezt már tuti törték 1x-2x....
Ha lenne helyem hol tárolni biztos megvenném
ez most mért nem kékült be
www.motor.hu/motor_vpage.jsp?id=94572
http://www.motor.hu/motor_vpage.jsp?id=94572
Sziasztok! valaki tudna nekem segíteni abban, hogy a gyújtást hogy kell kimérni és milyen értékek vannak. régebben volt egy ábra de elkevertem valamerre. Előre is kösz! Warez
eggyértelműen NGK;)
Super az EG-s végű és prémium az EIX-es végű, mindkettő tűelektródás....
labi megmondta...ha kicsi a hőértéke
Kössz az infót de ahol voltam üzletben azt mondták nem hozza a katalógus majd megpróbálom ez alapján Őrűlt
Eladó Suzuki RG50 wolf! Nemfokoznám h ilyen jó olyan jó.. Jó állapotban van,motorikusan is kiváló..most lett benne cserélve teleszkóp szimering végsebesség 100körül,külöönösen nincs seemi baja. Akit érdekel: 06202019366 vagy email:haxorx@citromail.hu
Hát ha kicsi a hőértéke!
Köszi megtaláltam a Januári beszélgetéseket!
Ezek a gyertyák amiket leírtál milyen márka?
Egyébbként egy gyertya elolvadhat attól hogy rossz a gyujtás beállítás? Vagy mitől olvad meg még a porcellán a közepében is meg a kis érintkező a tetelyén? Sohasem láttam még ilyet!
nem értem a kérdést de már leírtam a működési elvet, régebben is beszélgettünk a powerről még olyan január február körül ott vki be is dobott egy képet az AETCről, olvass vissza tuti megtalálod
ha veszek akkor BR9EG nikkel vagy BR9EIX irridium elektródások vannak azt hiszem 2500 és 5000ftos értékben
Valaki megtudná mondani hogy milyen gyertya való a 125-ös SUZUKI RG Gammába? Fontos lenne!
A henger elött a kis fém dobozban egy tengelyt mozgat és ha azt a tengelyt kicsit lefogom gyorsul a mozgás! Arra lennék kiváncsi hogy azon a tengelyen gyárilag nincs semmi? Bár nem hiszem! Így ebben a formában nem hiszem hogy akármi köze is lenne a motor menetteljesítményéhez!
nekem a 2. generációs RGm van, és csak arra emlékszem h az 1ik 7 a másik 6 vastag volt, és a kisebbnek feles méretű volt a belső átmérője, szal sztem ugorj be vmelyik SUZUKIba, és onnan rendeld meg...
a powernek azért van olyan hangja, mert a könnyebb indulás ügyében kissé elzárja az utat, így kevesebb keverék hagyja el a hengert gázcserénél
szal tuti nem zárlatos, minden poweres gépnek van ilyen funkciója, csak nem mindét hallod