Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszi a rengeteg választ...nagyon érdekes cikkek:)
de alap hogy az AETC a legjobb
A mienkében szerintem nem ilyen van
http://2t.fxp.hu/2t/21technika...
-ahogy nézem itt nagyon jó ábrák vannan más fajtákról is.
Most nézem amit te küldtél azon is ez az ábra van, most vettem észre h 2 oldalas.
Köszi
Automatic Exhaust Control... ilyen van a Suzukiban, ha minden igaz.
A kipunyílásról, és a power rül itt olvashatsz
http://mforce.hu/mforce/cikkek...
Csak azért mert elméletileg nem 7000es fordulatszámról szoktak indulni...csak a versenymotorokon asszem 4000ről.. de gondolom az Rg-nek nem tesz jót ha 4000-ről indulnak vele, anno párszor én is indultam ilyen fordulatszámról, mert tleg rohadtul nem húzott az alsó tartományokban.
Hát... ha alacsonyabb fordulatszámon kigyorsításnál erősebb a blokk és ahhoz adódik hozzá a többi, rövidebb idő alatt magasabb sebességet ér el.....tehát jobb a gyorsulása, de ha az összeadódik végben mégse fog többet menni, csak nyomatékosabb lesz.....? Hmm..ehhez lehet hülye vagyok
meg felül ugyanúgy csutkára nyitva van
de én meg RGV 250 tuningon olvastam h le kell kerekítani a power nélüli henger kipuffömlőjének a tetejét, és elvileg +paci....dehát nemtom logikusan belegonolva könnyebben megy a kipuffgáz mert nem törik hanem siklik az "élén"
nah megvan 1 srác....tud csíkot
mellékeltem képet 9;7;5 mmes csíkokról....sztetek melyik és milyen színben lenne jó?
én a 7mmes hofehér fényvisszaverősre gondoltam
Nem lesz nagyobb a csúcsteljesítmény,mivel a power csak alul teszi erősebbé a blokkot
Köszi a linket, már le is telefonáltam a dolgot. A bontós srác 2 rg-t bontott, az egyik powert már le is foglaltam, mint kiderült nekem a 2 dugattyú benn van meg egy része is, csak a rudazat, a motor, meg ezek kellenek. Tleg azt nem tudjátok hogyha lesz benne szelep, magasabb lesz a végsebesség? Valamelyik videó-hozzászólásban olvastam, hogy van olyan 2T versenymotor amiben nincs is power, mert végülis csak magas fordulatszámon használják...(mondjuk én is azt csináltam a nyáron, de hamar hengerfejes lett )
Én erre nem emlékszek
miért nem veszel ?
komoly....érdekel a dolog:)
ki mondta h tud csinálni felnicsíkot?
hát majd ha kész lesz.
akkor szívesen küldök
ez majd engem is édekelni fog.várjuk a képeket
hallod majd mutass már majd vmi képek a powerről
Van hozzá minden cucca.
azt mondta h már sokszor csinált ilyet
Nem semmi szerelő amugy állitólag
hogy jófejek-e azt nem tudom.....
de miaz h legyártja a powert? azt hogy?
Ja nekem is a poweremet meg legyártja a szerelőm mert télleg nem talaálni hozzá (most)
Remélem jó lesz
És jófejek ?
nekem is kéne pár cucc
Szerintem ezt akarta oda írni.
www.subimotor.try.hu
nem bannert linket
Előre is köszi, de bontó-s bannert sajnos nem tudom megnyitni