Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

'00 Suzuki RM 250-re van eladó 2 db oldalsó idomom /nem az ami a hűtőt takarja!/

e-mail: cser_hamu3124@freemail.hu
Helló.
írj emailba vagy hívj és megbeszéljük az idomokat !
Tel: 0630.649.26.76
Email: tamas0813@freemail.hu
Valakinek 125-re való első sárvédője van? váltókar?
Köszi a válszat, és a képet.
Szia. Nekem is egy 2008as modellévű 2009es blokkos 450-esem van! Sajna a 2008as blokk gyárihibás volt. A berúgótengelynél a blokköntvény előszeretettel (szerintem az idegbeteg rugdosástól) elrepedtek! Ezt a 2009es blokkokban már megerősítették.
helló. nincs valakinek rmz450-hez hátsó sárvédője? az újabb formájú(nemtudom milyen évjárat) és nemtudjátok véletlenül, hogy rá lehet-e tenni drz-re?
Üdv.
Suzuki rmz 450-es vásárlásán töröm a fejem 2008-as évjárattól felfelé, mivel már egy 2007-es évjáratú volt ezért szeretnék egy kicsit újabbat.
A kérdésam az lenne hogy miért van rengeteg 2008-as motor hirdetésébe az írva hogy a blokk ki van cserélve. Talán valami gyári hiba volt és visszahívták őket? Ha igen akkor van-e valami szemmel látható mülömbség a hibás és a cserés blokk között?
A válaszokat előre is köszönöm.
ára mi?
az elsőt rátudom rakni tuti. Most a hátsóra nekem olyan lenne hoyg a 250esét ráfaragom '00 évjáratút, a tied 125ös ezért kisebb azért jo lenne azt ráfaragni azért kérdezem. Ezeknél a gyári hátsó ilyen lefelé konyuló és tökre hülyén néz ki, ami rajta van az se gyári sztem és alapba ugy vettem a mocit hogy hátul el van törve.
Szia.
megvannak de az rm-hez biztos nem jók amit belinkeltél.
Hali!

Az idomok megvannak?
http://www.sportmotor.hu/motor...

Szevasztok!

Ehhez lenne valakinek első, hátsó sárvédő, váltókar?
Sziasztok.
Suzuki RMX 250 Minden alkatrésze eladó !
Egybe nem eladó a motor !
Minden jó állapotba van rajta henger nem tökéletes de van egy új prox dugom gyűrűkkel újonnan 30.000 ft volt.
Lehetőleg telefonon vagy emailba érdeklődjetek ne fórumon keresztül.
Tel: 0630.649.26.76
Email: tamas0813@freemail.hu
rendben köszönöm majd ha szétszedik lefotozom aztán meglátod mi a gond elöre is köszi
csak a magamét szerelem, máséba nem kontárkodom bele
Egyébként Váctól hegyen völgyön át a legrövidebb 90km.

A legjobban akkor jársz, ha hozzáértő szerelőnek megmutatod
Sziasztok!
Most kezdenék el krosszozni,és érdekelne,hogy egy 2004-2005ös 4ütemű 250es gépnél mennyi üzemóra az átlagos? Lehet hülye kérdés,de nemtudom, hogy mitől számít agyonhasználtnak...valaki help me:)
Köszi
szeretnék ennyire érteni én is hozzá már csak ebböl a pár dologbol amit irtál nekem és másoknak nem ugy tünik hogy mekk kecske vagy.megkérdezhetem merre laksz?tök jo lenne ha rátudnál pill a motoromra
Ha Mekk Mester a mesében szerelő, akkor lehet engem is annak hívni Nem vagyok szerelő csak kontár
képet nem tudok egyenlöre csinálni most össze van rakva de ha szétszedik lefotozom. te szerelö vagy? mert hogy értesz hozzá az tuti!
Csinálj róla képet, akkor egyértelmű lesz, hogy mit is keresel, miben van a bemaródás
Arra a linkre gondoltam, amit adtam, hogy olyan-e ami neked kell, mint ami a képen van.
Akkor nagy eséllyel el van dugulva az alapjárati fúvóka.
Megfelelő karbi tisztítás után szerintem jó lesz
Ja amúgy a probléma az h nincs alapjárat, ha nem játszom a gázzal akkor lefullad. A fekete bizbasz tekergetés meg nemsegít, nem változik semmi. :)
Köszi dew, nekem ebből az jött le, hogy szét kell szednem, levennem a karbit és kompresszoral átfúvatni, mivel nem változik semmit az alapjárat ha tekergetem a fekete bizbaszt. :D Azt majd meglássuk. :P Thx
szia nem találok linket mit kell nézni hogy az kell e vagy sem! lehet hogy nincs köze a powerhez de a hengerbe van befogatva és abba megy bele a power vagy valami ilyesmi
csak annyit kérdeztél, hol lehet állítani, hát ott, s ha betekered és nem lesz alapjárat, nyilván lefúllad

Mi a probléma/cél amit szeretnél?
Tessék egy kis elmélet
http://www.mzclubhungary.com/i...