Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na most így hírtelen megfogtál! Azt tudom,hogy a parlamentnél van az irodája
ő az???
http://www.drloczi.hu/elerhetoseg Szia! Elösször is jobbulást! A hölgyet merem ajánlani,nekem is ő intézte 2016-ban! Semmire nem kér előre pénzt,siker díjjal dolgozik! Ő a motoros érdekképviselet ügyvédje is! Mielöbbi felépülést
én ugyanigy vagyok a derekammal....
tavaly okt közepén hanyattestem a lépcsőn, eltört az s4-5 csigolyám.
nehezen gyógyul,most is fáj. na meg az időjárást nagyon megérzem már 1-2napra előre...
Igen.
2011.12.01-én volt a műtét.
Azóta is hibátlanúl működik !!!
Csak az időjárás változást jelzi előre!
Pontosabb mint a profi időjósok !
Még a horvat zakó miatt?
Thx
Nekem is itt műtötték a vállamat . Nagyon jól sikerült . Remélem a Te lábadat is szépen és jól összerakják.! Kitartást és jobbulást , bár tudom nehéz lesz !
Thx mindenkinek.Ami változást az utakon látni az utobbi 1-2 évben az szerintem kritikán aluli.Látogatási időben bármikor,vsz még lesz egy mutétem egy ideig itt leszek...
Jobbulast Viktor!
Sajnalom a tortenteket.
Te vagy a harmadik motoros az ismerosi korbol aki egy heten belul zuzza ossze magat,szerencsere mindenki toressel meguszta....egy felkar,egy kulcs csont hat bordaval,most meg a te labad.
Jobbulast,latogatni lehet valamikor?
Küldöm az ügyvéd elérhetőségét és eldöntöd, hogy hívod vagy nem, remélem hamarosan felépülsz.
próbáld meg a motoros érdekvédelmi képviseletet. ők tudnak segíteni, max belépsz és kifizeted az éves tagdíjat, nem hiszem, hogy ez akadályt jelente részükről. https://www.facebook.com/Motor...
Thx
Odajött elnézést kérni mig vártuk a helit de elég nehéz lenne neki nem elismerni.rendőrok meg nem hivtak de lehelyszineltek es amig ott fekudtem még megszondaztattak
Mielőbbi jobbulást!!
Ha telibe nekem jön fene tudja mekkorát repulok.igy meg majdnem sikerult lehuzodnom de vsz a sidi csimma törte az aluvázat.baleseti.fumei ut
..........ha elismerte a fickó akkor van olyan ügyvéd aki rendkívül sokat tud kiharcolni a biztosítóból, de ha nem ismerte el és per lesz arra nem vállalkozik mert ott jóval kevesebbet lehet elérni amúgy csak jutalékért dolgozik, csak olyat vállal ami biztos nyerő.
Na ne , ez kemény lehetett , nagyon sajnálom ! Jobbulást ," tulképp megusztam" , ezek szerint lehetett volna rosszabb is , az 5. em.8 melyik műintézményben van ?
5.emelet 8(vip) szoba
A lélegeztető működik csekkoltam
huh, sajnálom. mielőbbi gyógyulást!! van egy elfogadható ügyvéd tippem! dobj rám egy mélt!!!
hallottam mi történt, nagyon nagyon sajnálom, ez tényleg az abszolút védhetetlen kategória. Kitartást és minden rendben lesz, ha már lehet látogatni beugrok. Ügyvédre sajnos semmi tippem, akivel eddig találkoztam mind kutyaütő kategória volt, a pénz felmarkolásán kívül többet nem nagyon tudtak, remélem valaki tud majd azért ajánlani.
Uhhhhh,baszkiiiiii.
Nna nekem meg megtelt a hocipőm a magyar kozlekedéssel joideig vsz hanyagolom a motorozast.Nem sikerült a balkánre eljutnom idén 10 km után az előzésben lévő szemejövőt nem engedték vissza.Bal lábam nyilt darabosra tört ,tulképp megusztam.Ha van vkinek jo ugyvédre tippje megkoszonom
Sziasztok
Karbis 650n hez keresek fordulatszám mérő belét vagy komplett óracsoportot. Csak a fordulatszám mérőm nem működik ,ha valaki tud univerzális megoldás is érdekelne. Csak lássam a fordulatszámot