Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Zsolti, könnyen odataláltatok a pályához?
szasztok!

drz kormány akkor kuka

Sanyi: kőcsön a kvad, jó hajtást holnapra

Osztin: hova lettél?
Örömmel látom, hogy jól sikerült a mai túra
Zsolti micsoda kis 420-al jelentél meg
TM, sikerült megoldani a +benyát?

Lépek is, mert én holnap pótolom be a mai napot.
3'15-kor ébresztő.
húúúúúú
kvadosjózsiná milyen fasza ltz van. most tette ki a fórumon...
videó a mai túráról:
Akkor úgy néz ki olcsón megúsztad az esés őrülök neki.Főleg hogy nem lett nagy kár a motorba.
Lehet hogy én sem használom már ere az évre a motort.Majd ha leesik a hó akkor előveszem.
első villát vissza kel fordítani kicsit elgörbült a kormány de semmi nem tört el
Quadomból jórészt ki is fogyott az anyag, és idén már nem szándékoztam tankolni. sőt, amíg hó, vagy fagyott tó nem lesz, addig már elő se veszem. egyenlőre megelégeltem a szöges lapos gumit....nem homokra találták ki...
Testépítő:Motornak lett valami komoly baja?
akkor jó.
volt egykis meglepi
haza bírtam jönni de a kezem az eléggé fáj a vállam is + combom de egybe vagyok
hazafele bírta húzni a gázt rendesen. szerintem nincs komolyabb gond, illetve remélem.
Nagyon jót motoroztunk jól éreztem magamat.Nem tudom a drz sráccal mi van nagyot eset és nagyon fájlalta a kezét.
10 óra volt megbeszélve.
még húztam is az időt hogy minél késöbb induljunk el. 11 óra után indultunk el valahogy...
10:40 körül indultam és 11:25 ra értem oda de már hűlt helye volt a bandának,de szerencsére a nyomok után eredtem és meglettetek : )

tisztára dakaron éreztem magam hatalmasat csapattam a dűnék közt:D
Domboktól hazáig
ósztin, a számomat meg írd át: háromötvenöt. hetvenkettő hetvennégy
hánykor indultál Szegedről? ezt el is felejtettem megkérdezni...
hogy odaérjek 10 re ahhoz igen:DD de vmiért nem engedi feltölteni mert pgn formátum
korábban kellett volna elindítanod a gps-t...
Halasi dombok nagyon adták jó volt nagyon:D Tavasszal benne vagyok egy hosszabb túrába is... lassan már a gps-t is fogom tudni használni terepen:D

Halasi domboknál indítottam el a felvételt és hazáig vette az útvonalat.
Pedig itt lett volna a helyed köztünk.
Az idő is kegyes volt hozzánk
Én ma kihagyom.
Holnap meglátogatom az Északi barátaimat.Ott túrázunk egyet.Na meg előtte kocsival egy 250km-t.Este meg vissza.
Biztos jót alszok majd.