Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Őt most békén hagytuk. Nem volt rá idő.
Ugy olvastam, megjartuk Martat.
Na megjártuk mi is a Mátrát.

Egy kis pihi a Macska hegy tetején.Tisztán lehetett látni Kékest & Galyatetőt. Innen volt az egyik legizgalmasabb leereszkedésünk. Perceken keresztül satu fékkel.
neked felteszem most rögtön, de már nem 3d hanem 4dben
Lasi:Jó a videofelvétel örüljünk neki hogy egyáltalán van egy jó kis videofelvétel a tegnapi motorozásról.Ma nem lett volna jó motorozni nagyon sok vadász van kint az erdőben.Egyfolytában halom a fegyverek durranását az erdőben.
mai 3d-s világban ez így élvezhetetlen.. youtubra 1080 hd ba plíz :D
jajj, haggyá ezzel a minőség dumával. te is tudod hogy a sportmotor lebutítja...
szabályoztam a gépet kiabáltam rád de nem hallottál ltz-s havernak integettem hogy lelépek innen már tudom az utat::D miksi krossznál az út ami kivisz 1001-hez ott váltam le és nyeleztem hazáááig:DD tényleg jó tempót mentünk drz is megevett egy telit.

jóó a videó lasi csak nagyon gyatra a minősége
nagy hondára fel kellett volna kötni. nem nyomta volna a hátadat...
Pola:Megoldottam az üzemanyagot 7-liter vittem magammal elég lett bőven.
tán elfáradtál?
jóuéjt
na léptem, joccakát!
hiszek a órádnak
egyébként tényleg mentél jópár kört a pályán.
meg fél órával késöbb értünk ki. segítettem Jocinak tankolni meg ilyenek...
aha
meg mondjuk pályán is
és az én a órám ennyit írt
nade ennnyivel többet?
ja, de mi még menntünk elött s után is!
nekem xtMarci 70km-t mondott, mire visszaértünk...
150? az kemény
ja enyém is evett cc .15-öt, mondjuk 150 km lett a vége
mentem volna ha lett volna benyám...
de ez a csutkagázos tempó nagyon megéheztette a kicsikét...
bordányban még megcsodálhattuk Ákosékat épp edzettek
Tavalyi évzáró motorozással összevetve: tempósabb, kalandosabb, nagyobb távú volt az idei. Volt pezsgő is... Viszont tavaly az estébe nyúló sütögetés, borozgatás, beszélgetés, és a hiányzó láncszemek hiányoztak.
fel akartam hozni szóba a koncertet, de elfelejtettem. olyan számokat kerestem a videó alá, amit játszottak (nem volt nehéz)
mi meg hazagurultunk komótosan.
vagy a trxből szált el az erő, vagy csak mellettetek éreztem lassúnak magam...nemtudom...
onnan már könnyen persze.