Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Háló! Horvát-Szlovén-Osztrák-Svájc ezekben én inkább bennelennék! Tervezek én is 1-2 hosszabbat.
Szevasztok!
De régen írtam ide, remélem mindenki megvan, jól van...
Erősen gondolkodom egy jövő évi erdélyi kiruccanáson, ki lenne benne? Itt egy egészen jó útvonal, de én személy szerint Szerbiát kihagynám.
Méretben kicsi lenne az xt, meg hülyén is néznék ki rajta . Meg valami 125-ös robogóra gondoltam. Kevés fogyasztás, van pakolótér, kényelmes. Most ez kell. Ha meg csábít az erdő, akkor simsonra pattanok és mehet.
125 xt!
Nemsok . Retek hideg lett+ tanulás miatt nem sok időm jut motorozgatni . DT megvan még, egyenlőre árulom, majd eldől mi lesz a sorsa. Simson marad, az mindig kell mászkálósnak. Ha sikerül eladni a DT-t akkor vagy egy 125-ös etz-t veszek vagy valami négyüteműt. Kétütemű 125-ös nem kell mégegyszer (kivéve az etz, occsó a fenntartás, szerelés ). Megjártam ezzel a dt-vel már elégszer
S most mizu? Csak hogy valami legyen ittis.
Utoljára is ő szerelte csak még ez előző tulajnál. Csak most bele fájna vagy 70-80-ba az alkatrész+ munkadíj.
Itthon semmiképp nem állok neki
Azt 1x kell csak kifizetni, és ő tudja mit hogyan kell összerakni. Ha te rakod össze és véletlen nem értesz hozzá, akkor megint szar lesz és a motort fogod hibáztatni. 1x kell jól összerakni aztán hacccccóljon!
Volt ott az enyém is egy-kétszer. Nagyon jó szerelő, csak jelenleg nem tudom megengedni magamnak az óradíjait. Főleg,hogy teljes blokk generálról beszélek.
Az enyém is most ott van Tolnán... miért nem viszed Te is oda ? .. Szilárdhoz. Tök jófej, csomó okosat mond mindig.
Ahogy látod. Én azóta se találtam másik szerelőt
Lehet inkább eladom így a pics@ba, és örülök annak a 150 ezernek
Zajlik itt is az élet!
Ok, megoldottam.
Kult Szilárd - Tolna!
Sziasztok. Szekszárdon keresek egy megbízható motorszerelőt. Egy Kymco Zing 125 - ös motorról lenne szó. Hidegindítási gondokkal küszködök.
Na, a google térkép péntektől ÉN vagyok!
III. Szezonzáró Motoros Gurulás - Pécs
http://www.sportmotor.hu/motor...
Köszi! megnéztem, de nincsen semmi jó gumija.
meg látatlanba képek alapján amúgy sem veszek semmit, max új dolgot.
Nem nem :D A yamaha nem önindítós . Rendástól meg nem veszek mert drága . Csak sajnoa most nem volt túra Soltvadkert fele úgyhogy muszály beérnem egy használttal
Na, Yamahán beszart az önindító? Rendásnál szerintem még ilyen is lesz. Ott minden van.
Pumigumi már rendeltem nála szuper gumit küldött
Sziasztok!
Nincsen esetleg valakinek elfekvőben egy simson berúgókarja S51-hez? Enduro vagy íves az mindegy, csak sürgősen keresnék egyet! Tolna, Szekszárd,Paks térségben!
Én is vettem már tőle. Korrekt volt.
pumigumi.hu
Postáz is a srác.