Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Épp most néztem meg az árakat én is, és igencsak meglepődtem
Utoljára mikor néztem ezeket a daytonákat, még nem voltak ennyikért. Egy időben szemezgettem velük én is, de épp az áruk miatt nem érdekeltek. Nem tudom ennek mi lehet az évjárata.....
De néztem, a Te vasad is szép
semmijén sem látszik hogy el is dőlt volna, ahogy néztem a vázon is hátsó villán is az öntés látszik, így feltűnő lenne ha javították volna, idomok is minden szép. patika motor nagyon. Arrow dob gyorsváltó...
Alz eoso teleszkop alja erhet le.
Nem mondtam hogy ugyanez.
Har ez is legalabb oteves.
Szerintem nem volt hirdetve ez a motor, 1. tulajos. És nem látszik hogy csúszott volna vagy akkor cseréltek lengővillát minden
Most is van fenn egy szurke ennyiert.egykettoert meg egy arany.
Keteve volt fenn egy kek.
Jobb oldala csuszott.
Idom.kuplung,vezerles,balansz tengely dekli karcos gyalult meg talan a teleszkop vege.
Folyamatosan ment le az ara talan kilenccaz korul torpoltem hogy megnezzem de hipp-hopp eltunt.
Nem biztos hogy egy geprol beszelunk ezert kerdeztem.
engem is kikerült mint a szél
Én erről a daytonáról beszélek. Ez nem hiszem hogy 1 milla körül kapható
Nem ezt a daytonat lathattam keteve a hahun enyhen torotten egymilla korul?
Talan pint szekszardi volt a tulaj.
Jaja, valami libafos ződ féle színü volt
De körbemotorozott vele minket
Szép ez a daytona, remélem majd talizunk vele valamikor, mert szemügyre venném a vasat
Hornetje volt egy neonzöldsárga nem tudom milyen szín az Nagyon szép szerintem sőt gyönyörű nekem ez tetszik a legjobban a sportmotorok közül és hibátlan a gép, makulátlan
Mert mostanában szar az idő is
Bonyhád felé majd akkor megyünk, ha már jobb lesz.
Épp néztem valamelyik nap facén, hogy valami haverodnak van egy triumph 675 daytona.....
Azzal a sráccal mintha már egyszer találkoztam volna Szászváron a benzinkúton, de akkor még valami naked-el volt. Faszányos ez a daytona, nem is láttam még ilyet, csak képen
Tibi mostanában el vagy tűnve mikor jössz Bonyhád mol kútra?
Vasárnapi "menjünk egy kört"
Idén tuti megyek oda többször is.
A sárga is a pirosat Tavaly volt néhány egész jó túrám, megjártam a vágyott bükki-mátrai szakaszt, volt.
Nédmá ki van itt?Hiányolja a piros a sárgát
Ha itthon leszek, akkor az ideire én is elnéznék. De ha más nem, akkor a túra előtti útvonalbejárásra-étteremtesztelésre mindenképp jó lenne
Idén nem megyünk be Pécsre, és kicsit rugalmasabb lesz az egész.......
Április elejéig van időd eldönteni hogyan tovább...
Hát nincs semmi gond ne is foglalkozzunk tovább a témával.........
Hát majd meglátjuk mekkora létszám lesz, és akkor közösen megbeszéljük az egészet, a kilátó az ugye bár szekszárdnak az egyik legszebb része, és legjobb lenne ha ott lehetnénk, de ha túl sokan leszünk akkor lehet, hogy változtatni kell, + amiért még ragaszkodnék a kilátóhoz, lehetséges, hogy lesz ott részemről egy lánykérés
Nem a bizalommal van baj hanem féreértettétek a kérdést Vannak olyan motorosok akik nincsenek itt fönt de jönni fognak beregisztráltak és ennyi.Mondtam nekik a napokban a változásokat.A nevükben megkérdeztem ennyi,szó nincsen arrol hogy valaki kételkedne abban hogy hová lessz a lé csak pár kérdés volt. A tesco parkoló és a sportcsarnok parkoló is elég nagy illetve az oprl szalon elött is nagy placc van.
Tavaly is rengetegen voltunk ,sok jó motoros...
Megmondom őszintén, én a tavalyi után azt mondtam, hogy 1x elég volt. Főleg bent Pécsen... volt füst rendesen. De biztosítani lehet, hogy segítenék, ha kell. Az nem annyira kötött.
Hát, remélem el fogunk férni
Nagyon bízom abban, hogy mindenki jelzi előtte a részvételi szándékát
Erre a pénzes témára visszatérve, én nem igazán szorulok rá....
De szerintem zárhatjuk a pénzes témát, aki mégis kételkedik, azzal nem tudok mit kezdeni, ez bizalmi alapon megy.........
Szia!

Persze örömmel fogadom, a segítséget, Április elején erre vissza is térhetünk, beszélünk majd előtte telefonon, és találkozunk szekin, aztán mehetünk.........
Ha valaki azt kérdezi, hogy miért kell 500 forintot fizetni, és hogy miért kell fizetni azért, ami tavaly ingyen volt, én ebből arra gondolok, hogy annak a valakinek nem nagyon tetszik a dolog. Annyi bizalmat szerintem igazán megérdemelne a szervező, hogy 500 forintos kérdés ne legyen téma, főleg hogy le is írta korábban hogy miért. Én megértem Dio reakcióját a kérdésre, szerintem mindenkinek szarul esne, mert ebből tényleg az jön le, mintha esetleg hasznot akarna húzni ebből. Na de mindegy, megoldódott a kérdés . Egyébként nem kötekedni akartam, nehogy megsértődjön valaki, nem az volt a célom, csak a véleményemet írtam le.
Ahogy nézem a tavalyi videót, elég sok motoros volt, és van rá jó esély, hogy most sokkal több lesz. Szép hely az a kilátó, de el fogunk férni ott?
Szia Dió,ha mész,illetve mentek útvonal bejárásra,ha gondolod elkisérlek benneteket. Bonyhádi vagyok és elég sokat motorozok arra felé,jól ismerem az utat.Ha valamiben tudok,szivesen segitek!