Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most szopatsz? Direkt délre tettem a srácot, mert délután megyünk...Így két óra előtt nekem nem jó!
Viszont beszéljük meg kettőre a házunk előtt, és addig marad, ameddig ide nem érsz! Tehát a Te felelősséged, ha késel, tovább marad!
A motorod csak rám való tekintettel indult el. Szerintem belehaltam volna, ha 40 fokban meg kell tolnom állig beöltözve.
hát nem volt motorozás részemről. Indítóztam egy halovány tüsszenés és már csak a behúzómágnes kerregett. Na mondom asszem itt az ideje ránézni az akksira, kivettem nézem lámpával a folyadékszintet, de hiába néztem mindegyik cellában. Nemhogy a minimum szintet nem közelítette meg egyik sem, de konkrétan az akksi legaljáig csont száraz volt az összes, szó szerint Rejtély, hogy hogyan indult el másfél hete mikor utoljára motorztunk, ráadásul annyi indítást , hogy bírt ki így, ha nem a saját szemmel láttam volna, hogy egy újbegyre való folyadék nem sok annyi sem volt az akksimban nem hinném el, hogy ez az elmúlt fél évbe akár egy 20 köbcentis modellautót is be bírt volna röffenteni. Na de már töltőn a cucc, holnapra jó lesz.

Amúgy miattam mehetünk délelőtt is, majd eddzek este.
Holnap viszont mindketten mennénk, az Ember is!
Nem jöhet a gyermek kilencre, szuper intenzív a dolog, így 2-3 órát marad. Így is 10-kor engedem csak el, legalább többször nem mer megbukni!
Találjatok ki valamit holnapra, mert ha én találok ki, megázunk.
de motorozok szerintem, de majd később, még enni is kéne
Nem fog neki ártani... Nah a Katica ma úgy nézem nem motorozik Gondolom akkor te se... Na tessék megint mehetek egyedül
nincs a motor töltésének baja, már hónapok óta nem vettem ki az akksit ellenőrzésre,legutóbb is csak rátöltöttem, nem vettem ki mostanra már kb a 6-ból 4 cella "porzik" szerintem, ahogy utolsó kivételnél is 6 cellából 5 a minimum szint alatt vagy annak vonalában volt. Héten lehet kikapom valamelyik nap
Amit leírtam az új akksikra is igaz... Amit meg Hegyfalun produkált a kúton (hogy először át se bírta fordítani a motort) abból pont ilyenre gondolok. Mert előtte fél órát motoroztunk. Vagy a motorodnak nincs normális töltése...
de tanultam, amúgy ennyire nem kell eltúlozni, nem egy 30-40 éves szétszerelhető, felújítható nagy orosz akksi ez ami 20 éve nem volt szétszedve, hogy ilyen problémák felmerüljenek, ha fel van töltve indít rendesen, igazából az a probléma vele amit már írtam, hogy gyorsan kiszáradnak a cellái, én meg lusta vagyok állandóan kiszedegetni, töltögetni.
Szólj neki hogy picit csúszol, jöjjön 9re
Csak most szólok mivel úgy tudom te nem tanultál elektromosságot, hogy nem jó ilyen haldokló akksival motorozni... Mivel ha az egyik cella vagy ne adj isten több zárlatos lesz vagy megszakad akkor onnantól kezdve ott lebök a géped ahol utoljára leállítottad. És ha nem leszünk ott melletted hogy betoljuk akkor cumi Ráadásul cella zárlatnál a feszszabályzódnak is megvan az esélye hogy elrepül... Szóval nem értem mér játszol azon a 7-8ezer forinton.
7-re, csak még össze kell neki raknom egy feladatsort.
nincs röhögés, nincs viccelődés csak komoly matekozás rosszul hangzik legutáltabb tantárgy volt a suliban, középsuliban volt mikor matektanár elintézte, hogy egymás után 2 matek óra legyen a második óra felénél már csak annyit tudtam mondani padtársamnak, hogy adj egy kötelet adj egy kötelet adj egy kötelet nem bíííííííííroooooom
ja munkahelyen meg egy fél sornyi nőt hívhatnék segítségül, mikor fel kell rakni a majdnem 120 kilós dobozt a másikra meg a többi hasonlóan pillekönnyű dobozhoz is....ahogy te tennéd

akksival kihúzom az idén, jövőre veszek egyet
4 óra van mire megy hozzád a vitéz?
Ne szólj be, tegnap kapott új olajat. Ráadásul nekem az egész motorom ott volt a műszakin.
Motorka már nálam, holnap mehetünk bárhova. Nincs röhögés, meg viccelődés, szigorú vagyok, ha matekról van szó! Ma már szerintem kicsúsztam az időből.....
Komám nem a hízótápot kéne venned meg tömni magadba két pofára, hanem annak az árán venni egy új akksit...
jut eszembe , nicsak ki beszél, hogy indul a motorja mesélj csak hányszor volt cserélve az olaj imádott motorkádban mióta megvan?
ugye most kap a motorod új gyertyákat, meg légszűrőt is gondolom ráfér már ráfér a tiédre is a csere még ha mosható is
Akkor guruljunk egyet a környéken ma is legalábbis én gurulok egyet szentem, lehet elmegyek felétek

Enyém is indul, ha fel van töltve a több száz ezer éves akksija folyadékkal, meg elektronyos árammal, a gond, csak az vele, hogy egyik összetevő mindig hiánycikk benne na meg az, hogy ha együtt megyünk vissza se tud töltődni, mert pár kilóméterenként megállunk-indulunk-megállunk-indulunk

felőlem is mehetünk minden nap, szabin vagyok, csak holnap, max ebéd után mennék, mert eddzésnap, meg kaja a nagymutternál lesz

Szegény pára nyáriszünetben matekozni ...bár ha katica tartja annyira nem is lehet szörnyű miért van olyan érzésem, hogy ott több lesz a poénkodás, vigyorgás mint a matek
Ma éppen ideális az idő a motorozáshoz is...
Ma megyek a gépért, kap új olajat is és szűrőt.
Bontóba inkább a tiédet adjuk le, az enyém legalább elindul.....
Ha haza hoztam (azt mondta a fickó, hogy majd telefonál, ha mehetek érte), gurulhatunk akár minden nap is a héten, ma is! Csak estére kell haza érnem, mivel van egy új matek tanítványom, akinek át kell mennie pótvizsgán, így intenzív matek tanfolyamot tartok neki, legnagyobb örömére.
na végre van netem , nem volt 3 napig, kábel tv-nk nincs, maunika show meg a sok zs kategóriás tv2reteklubbos szar film nem igen köt le úgyhogy szétolvastam az agyam nem mintha máskor nem szoktam volna, na de nem egész nap

na katica mikor gurulunk? holnap? vagy holnap adod le a bontóba.. ..izé..szervizre , meg műkaki vizsgára a motorod?
Mikor megyünk motorozni?
pedig itt vagyok mindig csak figyelek néha
Ma már kellemesebb idő van, vagyis nincs olyan meleg, csak most meg ez a hülye szél... mára még mondott esőt, de akkor sem bírom ki hogy ne menjek...
Egyértelmű, a városi tötymörgés alatt ilyenkor dzsekiben 5 perc múlva el lehet ájulni. Bent elég a póló. Veszélyesnek veszélyes, engem a múlt héten kétszer akartak elfektetni az autós kollégák. Nekem volt elsőbbségem, de sz.rtak rá... Sztem azóta sem tudják, miért integettem
Na mind1. Hőség van, fokozottan kell figyelni, mert nekik könnyű, ők sokan vannak, belőlem meg csak egy van...

Tegnap hazafelé Tihanynál a Balcsiba úgy belesétáltam, mint ha a fürdőkádba mentem volna. Van vagy 28 fokos!
Ajánlom mindenkinek azt a szabad strandot, ahogy befordulunk Tihany felé, az út mellett balra a járdán túl egy keskeny sávban van. Az út mellett le lehet tenni a motort, láthatod a partról meg a vízből is. Monnyuk öltöző az nincs. De 10 perc alatt meg lehet száradni. Ja, és tiszta a víz! Nincs tele szitakötő-esőruhával, mint máshol!