Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Legközelebb megmutatjuk neki.
kis kék pont mi? maradjuk annyiba katica/zolika, hogy legközelebb mikor én akksit megyek venni, ti befordultok a szemészetre végig azt hittétek, hogy a milán megy mögöttetek pedig már vép előtt helyet cseréltünk, és szinte végig közvetlen mögöttetek voltam azt se mondhatjátok, hogy alig láttatok
Ha akarjuk akkor utolérsz, de ha nem...
Megvártunk, Te meg nem is értékeled? Hálátlan.....
mi megfontoltam haladtunk hátul az uraddal, hiába húztok el 170-el azokban a kis egyenesekben azt a tempót nem tudjátok sokáik tartani ezeken az utakon, max 2 kanyar múlva a seggetekben vagyunk úgyis, akkor meg minek erőlködjünk a 400-asokkal mögöttetek
De szép látvány!
Kis kék pont a távolba...
nem szekállak, most nem híztál ezer éve nem voltam strandolni ,már lehet úszni se tudok

oké addig legalább töltődik az akksim annyit, hogy el tudjak indulni itthonról
Ja, biztos Te vagy Zoli példaképe...csak azt nem tudom, hogy miért ért utol engem, amikor Te a távolban maradtál......
még a végén rájön az urad, hogy direkt húzom le a sarukat mikor jön, hogy a kérésedre eddződjön
Előtted nem vetkőzöm...aztán megint hallgathatom, hogy híztam.
Nagyon értesz a nők lelkéhez!
Most álltam neki nézelődni, de csak dél-fél egy körül indulhatunk. Változott a program.
gondolhattad volna, hogy rám érti én vagyok a példaképe csak még magának sem meri bevallani a szörnyű tényt
Ja amúgy itthon elraktam a motort, épp jött vater a boltból mondtam neki, hogy hogyan megszoptam az akksival, erre odalépett a kawához és ráindított és pont nem beindult pöccre mintha most raktam volna bele új akksit hát mondom ez érdekes egy akksi amúgy csak akkor nem indul mikor a közelben van a milán tényleg lelke van, tartalékolja az energiát ha van akitől elszívja az inditáshoz szükséges energiákat , szegény milán
Hát, nem ártana...de legalább az Ember erősödik....
nézegetsz valami túra célt holnapra? én épp térképet lesegetem , fürödni kéne valahol szentem, 35 fok lesz nem lenne túl kellemes egész nap kabátban ücsörögni miközbe minden gyorsításnál jön még egy adag lábfűtés is
Frozen mesterre és a kék villámra... Remélem már az akksikat nézi a neten
Most kire gondolsz és kire?
Ez a kawasakis csávó nem kispályás. Meg a motorja se...
MOTOROS ÉS BALESET-MEGELŐZÉSI NAP

2010.szeptember 4.

helyszín: Family Center Szombathely


13:00 vezetéstechnikai és ügyességi verseny

14:30 motorosrendőrök bemutatója

15:00 Szelei triál motor show

16:00 Tűzoltóság közúti baleset műszaki mentésének bemutatója

17:00 motoros felvonulás (Rendőrségi biztosítással)

Továbbá a rendezvény egész ideje alatt:

- gyermekmotoroztatás

- motoros vezetéstechnikai pálya

- KRESZ teszt

- közlekedésrendészeti eszközök bemutatása

- Vas Megyei Baleset-megelőzési Bizottság bemutatói

INFÓ:
http://www.szombathelymoto.atw...

KÖSZÖNJÜK
A SEGÍTSÉGET:

FAMILY CENTER SZOMBATHELY
SZOMBATHELY VÁROS TŰZOLTÓSÁGA
ORSZÁGOS MENTŐSZOLGÁLAT SZOMBATHELY
VAS MEGYEI RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG
VASI AUTÓMENTŐ KFT
TOLDI AUTÓS ÉS MOTOROS ISKOLA
Bocs te csak bejársz lábat lógatni a melóhelyre mint a biztonsági őrök mi meg azért dolgozunk, hogy a gyár adójával is hozzájáruljunk a haldokló adóssághalmozó MÁV eltartásáshoz szóval hagyjuk a témát szerintem

na inkább a gázt húzd majd, mert kiszáradnak a karbijaim amire odaértek a megbeszéltek találkozóra
Én kettőkor még javában dolgozok Valakinek azt is kell ha már itt úgy sem csinál senki semmit...
Azért látom, kipihented magad nagyon.
Kipróbálhatnánk ezt a benzin mennyiséget valahogy: tankolsz, és kétdecis poharakba kiengedjük a motorodból...

Akkor holnap várunk!
nem harcolni akart veled, hanem csapni a szelet, alig tudtam visszafogni , hogy ne molesztáljon nagyon
előzésnél azért nem mutatja meg, hogy szalad, mert megmutatja milyen bátran bevárja a szemből jövő rohamozó ellenséget is de néha mikor kegyetlen despota uraként oldalbarúgom jelezve, hogy vegyél vissza kisöreg egy fok(ozatt)al a vakmerőségből üvöltve bár de engedelmesen szedi a lábait az ellenséges területről

oké

amúgy azt hallottam , hogy a szokásos tankolóhelyünkön az avian is kissé le van maradva a kiadott benzin mennyiség a fizetendő mennyiségtől...egy ismerős méregette meg, azt nemtom mennyivel kevesebb a kiadott benzin, de mivel ezt már mol kút kapcsán is hallottam nem lepett meg a dolog, és mérges se lettem mivel egyből beugrott, hogy ezek szerint a kawa 3.9-et se eszik 110-en hanem kevesebbet
Hát, néha én is félek tőle, a múltkor is rám ugrott a kis dög! Most már kezdem érteni, csak harcolni akart! De hogy ezt miért nem menet közben, mondjuk egy előzésnél teszi? Akkor mutatná meg, hogyan szalad!
Azért nehogy egyre gyere a nagy együttérzésben, a végén még nem tanul semmit!
ok akkor holnap 2 holnapután vagy szabad hetünk hátralévő napjaiban mikor megint megyünk, meg mehetnénk délelött, vagy reggel vaalmerre egy nagyobbat szentem, ha már idő van rá kivételesen

nem fogok késni nem engedhetem, hogy szétkínozd matekkal szegény emberkét

ugye, és még a macskazabáló motorokra mondják, hogy lelkük van ezekszerint a könyörtelen ninja harcosban is van némi könyörület vagy nemtom, de valami emberfeletti erő megszállta a kawát, mert porzó belsejű akksival még nem láttam semmit elindulni pláne nem ennyiszer egymás után japán belpiacos, szóval bármi megeshet, lehet az első gazdi valami japán ninja temető mellett parkolt vele és egy kóborló halott ninja szelleme ily módon szerezett gazdatestet magának kezdek félni tőle