Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor max ha garis akkor nézesd meg ha bántja a szemed, én olyan dolgokra értem itt mint pl. alkatrészek van amelyik nagyon soká jön le bár ez nem hiszem hogy a fentiek hibája de én továbbra is csak ajánlani tudom őket bárki bármit mondd.
a váltónál megvan erősitve a bőr és az felett jó lehet hogy a hajlás miatt de 3 hónap alatt azért az erős aztán nem is volt sokat használva sem meg gyalogolni édes kevesett gyalogoltam benne inkább csak motoroztam aztán megálltam akkor felvettem a sport cipőt meg a balos csizma csak a jobboson csak kb 2 nagyon kis repedés van
Nem be szólni akarok de nem mindegy, hogy milyen jellegű a berepedezés, mivel a bőr cipők "betörnek" a hajlatoknál. Ismétlem nem tudom, hogy milyen jellegű a berepedezés, csak egy észrevétel.
én legutoljára a multhéten vettem náluk tanktáskát elvileg van rá fél év gari remélemém birni fogja . a töltő amit vettem náluk az jó igaz csak most télen volt használva először. a kabát meg gatya meg a kesztyű is jó de a csizma az megrepedezett hiába bőrápoló ide vagy oda nem segitett neki
Fent mennek érdekes dolgok az tény.
az lehet,hogy fent elkérték a pénzt aztán el sem jutott a motor a szerelőhöz hanem egyböl mondták kész azt hali. Ezt is eltudom képzelni na mindegy
Azért ez nem teljesen igaz hogy inkorrektek az oké hogy fent megy ami megy de lent a szervízbe nagyon is korrekt a szerelő, jó barátom már több éve és olyan nincs hogy ő ne csinálja meg azt ami ki van adva, másrészt meg ha te is cserélsz olajat menj vele egy pár km-t aztán ugyanolyan fekete lesz, az összes olajat meg koszt nem tudod leereszteni mindig marad vmennyi.Ezzel nem vitát akarok nyitni csak nem tetszik hogy lehordjátok az egyik legjobb barátom mikor én ismerem ti nem.
A komáromi honda szalonról mik a vélemények? mert én ott vettem a hondám és mivel garis még igy oda hordom eddig nincs velük gondom.
náluk már én is vásároltam ruhát csizmát kesztyűt akksi töltöt meg tanktáskát. A csizma kb 3 hónap után kirepedezett de nem volt számlám rola mert nagy sietségbe csak fizettem azt mentem. Ha nem szol az ember nem adnak számlát se garanciát. utána vettem késöbb a töltöt meg a tanktáskát azokra már kértem a számlát de ha nem szoltam volna nem adták volna oda, meg a garanciáról is ugy kell kérdezni meddig van rá stb. ja nem korrektek luzerek eléggé
Ezt én is megerősítem, kókler banda.
na ez kemény, elég gáz hogy nincs a környéken egy normális hozzáértö becsületes szerviz.
kösz az infot pont a napokban gondolkoztam rajta hogy hozzájuk kkéne vinnem szervizeltetni a gépet, mondjuk találtam más megbízhatóbb embert rá de legalább akkor tudom hgoy oda nem kell vinni :) sajnos ilyen szemét világ van...
Szasztok. A Yamaha Tata teljesen inkorrekt. Vigyázzatok! Engem nagyon becsaptak. Nem volt cserélve az olaj a mocimban 3 éve. Elvittem A Yamaha Tatához 2890 TATA. MÁJUS 1. ÚT 21. -hez. kicseréltetni. Kicserélték, mondták. Kifizettem. Másnap hallottam róluk egy ismerősömtől, hogy nem korrektek. Mondom magamban, megnézem, kicserélték-e az olajat. Megdöbbentem! Hát nem. Fekete volt. A szűrő érintetlen. Felhívtam őket idegesen, elég nyegle módon közölték, hogy úgysem adtak számlát, úgyhogy hiába idegeskedek, nem tudok mit csinálni. Ha akarom, azért visszavihetem , kicserélik az olajat.. Dehogy vittem, bementem majdnem szétvertem a boltot, mire visszaadták a pénzem.. Kerüljétek őket messzire el!
dehogyisnem,én csak örülök hogy Te legalább mész
Most mé'? Nekem nem lehet?
Nem. Megyek Hollandiába. Majd csak csütörtökön leszek.
holnap dolgozol?
XX. Nemzetközi Motoros Találkozó KOMÁROM/KOPPÁNYMONOSTOR
ápr 20-21-22
FELVONULÁS 21.én Szombaton 15:00-kor a szokott útvonalon.
Gyertek Legyünk minél többen!
Hella! Tud valaki ajánlani megbízható motorszerelőt? Át kéne nézni a motorom (szabvány kínai CG blokkos 125ccm-es)
Oszi már eldöntöttem... Metzeller Rennsport lesz belőle szerintem.
Kopik de brutálisat fog.
Pénteken egyébként mentünk egy kissebb kört a Hajnival, Csákváron meg integetett a rendőrbácsi a nívából hogy ejnye bejnye . Természetesen még mindig rendszám nélkül.
Nem baj még egy pár hét aztán le lesz papírozva aztán akkor nyugodtabban fogok csapatni.
Jah,
Hajni mondta, h gumi ügyben agyalsz.
Sztem D211-et vegyél(persze használtan).
Az legalább nem slick, és úgy tapad ahogy kell...
Gondoltam, h a Toma volt...
Motorkerékpár részére garázst bérelnék, vagy már meglévő motoros bérlővel társulnék költségmegosztással.
Tatabányán!
bármit?