Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Orgazmus! Orgazmus!
kergemarha
Tavaszi láz:
Az egész sztori amit írt hazugság, az illető nem is volt nálunk a szervizben. Ez az ő kicsinyes bosszúja, mert lecsúszott egy használt motorról és most az összes motoros fórumra bemásolta ezt mesét. Ha lesz egy kicsit több időm leírom, hogy mi is történt pontosan. De pl. itt olvashatsz néhány kommentet a témáról: http://motorozz.hu/main.pl?menupage=forum&session_id=sA28p/sydOQ14315&t
opic_id=610&limit=50
Még nem voltam tesztkörön, de ha integetni láttok, lehet azért van mert nincs fék
Én meg szombaton unatkoztam, oszt' szétszedtem az első féknyergeket, gondoltam kitakarítom, de tényleg ráfért, mert a fékolaj olyan volt benne mintha zsír lett volna....
Üdv. a klubban
már nem szólhattok meg hogty én nem motorozom,ma megtört a jég és megjárattam a motoromat
az Erdész úton volt valami csattanás,motor meg gondolom vlami kocsi...
nem tudom én csak annyit állíthatok hogy eddig mindig meg voltam elégedve azzal amit csináltak
Az valótlan ha a szűrő érintetlen volt?
Sztem azt azért meg lehet mondani, h ki volt-e cserélve vagy nem.
Bár nemtom pontosan mi volt a tényállás, de sajna az ember már csak akkor bízik meg valakiben, ha azt a szeme elött csinálják...
A Komáromiak nagyon rendesek. Nekem barátom a tulaj fia, mindig teljesen korrektek voltak, és nagyon segítőkészek. Még így is, h Suzukim lett...
Ha gondolod, én szerelek Környén...
én is megyek egy kicsit csavarogni de csak Linzbe,ott fogok szülinapozni,ott van kivel
csak 2 és fél napra de az is valami
Hát nem "nyaralni" voltam, de azért jobb így is jobb volt, mint itthon Voltam már kint párszor, de mindig meg tudok lepődni mennyire más világ van.

mesélj,milyen volt?
Na ímhol
Na ezt (szervizes hozzászólások) ki kell ollózni aztán mehet a Műmájer Meseíró Topik-ba.
Egyébként nem én akarlak lejáratni titeket, csupán annyit mondtam kóklerek vagytok.
Igen jártam.
Kedves F2Tom!

Ha már vetted a fáradtságot, hogy minket próbálsz lejáratni, akkor miért nem írsz konkrét dolgokról? Jártál már egyáltalán nálunk?
Sziasztok!

Yamaha top Tata témához szólnék hozzá.8 éve vettem tőlük az első motort,azóta már 6 motort vettem és 2 autót tőlük.Mindig rendesek,korrektek voltak velem!
Szervízre panaszom nem volt,bármikor segítenek,ha szükségem van rájuk.Értsd ez alatt,h nem egyszer hétvégén vagy ünnepnap is kértem segítséget és kaptam is!Norbi a szervizes srác pedig abszolút korrekt,tisztességes munkát végez!Ő maga is motoros ember,szóval már csak ezért is elképzelhetetlen,amit Péter állít!Peti!Biztos náluk voltál?
Kedves Yamaha Top! Nem nyilatkozom, legyen annyi elég, hogy baj van a hozzáállásotokkal!
F2Tom!

Szerintem mindenki kíváncsi arra, hogy téged hogyan "vertünk át", vagy hogy mit csináltunk rosszul, úgyhogy légyszíves írd le a saját tapasztalataidat!
Tisztelt Kovács Péter!

Ajánlom figyelmébe a Btk-nak a RÁGALMAZÁS-ra vonatkozó paragrafusát:

179. § (1) Aki valakiről, más előtt, a becsület csorbítására alkalmas tényt állít vagy híresztel, vagy ilyen tényre közvetlenül utaló kifejezést használ, vétséget követ el, és egy évig terjedő szabadságvesztéssel, közérdekű munkával, vagy pénzbüntetéssel büntetendő.

(2) A büntetés két évig terjedő szabadságvesztés, ha a rágalmazást

a) aljas indokból vagy célból,

b) nagy nyilvánosság előtt,

c) jelentős érdeksérelmet okozva

követik el.

Mindketten tudjuk, hogy az Ön által leírtak 100%-ig valótlan tényeket, adatokat tartalmaznak. Amennyiben nem kér nyílvánosan bocsánatot és nem vonja vissza a fórumban leírtakat, cégünk feljelentést tesz Ön ellen rágalmazás bűntettének megalapozott gyanúja miatt.

Ne gondolja azt, hogy ha nem a saját e-mail címével és fiktív adatokkal regisztrálja magát a fórumra, akkor a hatóságok nem fogják Önt megtalálni.......