Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

V2-nél ott van vége a buginak ahol gülükénél meg kezdődik. Nyugisabb járása nem is fogja úgy "zabálni" a láncot. Értelme nem sok van az összehasonlításnak.
Jajjneee.... ne hasonlítsd már az sv suzukit egy aprilia RSV-hez. Azon kívül, hogy V2....qrvára semmi közük egymáshoz.
A trabant és a porsche is 4 kerekű....
Sokaig volt v2.Nem sirom vissza.
A fux is óccsó ott asszem.
Így legalább sosem tudod meg mi a jó!

Akitől vettem a Tuono-t az utódja egy Triumph lett..... ami Bp-n volt szervizben. Vagyis már motorozott a srác a Triumph-al egy kcisit. Majd amíg szervizbe volt, odaadtam neki a Tuono-t, hogy haza tudjon menni (messze, vidék) Amikor hozta vissza....nem túlzok, hogy hát sóvárgott kicsit...hogy neki jobban bejött a Tuono és még tuti venni fog még ilyet az utolsókból.
A digóknak Tarvisioban bórkabát arusítas valo nem gepgyartas.
Elnézem neked, mert nem tudod mit beszélsz.....
A terv ez volt.
Szerencsere a ditekk utan konnyu volt ledumalni a digo motorrol.
Kössed a motorjához!
Hát meg ha apriliam lett volna. Akkor mielott leugrom a lanchidrol ledoblak teged.
Kellene egy új komód gondoltam lesz így kedvezmíny.
Kimosta a szemed?
Nem objektív volt a bármi is, amit mondott.... (muszáj volt keresnie valaki kínlódó társat, egyedül unalmas volt neki )
Sziasztok!

Látom ez a totyik zörög, csatlakoznék hozzátok ha nem proGléma.
Zoli32 Neked ezúton is nagyon köszönöm a sok segítséget a vásárlás előtti tisztán látásban!
Ok, rendben.
Damacsek nézz service manualt. Segítenék, de azt se vágom milyen gépről van szó. Mondjuk ha 2 csöves akkor valami régebbi vas lehet. 955 vagy hasonló.
https://www.hasznaltauto.hu/motor/triumph/daytona_675/triumph_daytona_675_r_valtozat_elso_tulajdonostol-15626289

Jó látni, hogy néha-néha azért kerülnek fel, de úgy érzem, hogy nem ő az igazi, várok még.
Ha a kérdés nekem szól akkor csupán annyit, hogy az injektorból kijövő 2 cső milyen sorrendben megy a tankba?
Törni magyar ,mit akarni?
Sziasztok!

Picit megvagyok kavarodva és már abban sem vagyok biztos amiben eddig hittem ezért előre is elnézést kérek a buta kérdésért! Tehát, az injektorsor bal és jobb oldaln van 1-1 benzincső csatlakozás (elvileg nyomó-szívó ág) Ez a 2 cső végig megy a tank jobb oldalán és csatlakozik egy alsó és egy felső végre. Kérdésem a következő: a balról jövő megy az alsó/felsőbe? és a jobbról jövő megy az alsó/felsőbe? Hosszra formára mind2 lehetőséget kiadná, de minél többet gondolkozok rajta annál inkább belezavarodok, hogy "hogy is volt...?" A válaszokat és ezzel a segítséget előre is köszönöm!
Ott is Csak a ződek verik a harasztot . Is
Fene a jódógukat.
Californiai csatlakozó és csak nálluk
Köszönöm!