Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én is így fogok járni,50évre terveztem,de ha továbbra is így szárnyal az arany ára akkor még előbb is.Eladom a házam,annak is jó az ára,aztán go.....
Én is azt gondolom, hogy saját hibából nem fogok - csak én nem vagyok annyira öntelt, hogy ezt biztosra is vegyem...
Cx5, uccsó széria
Ezért mondjuk irigyellek😀
Nam nem tud csak ugy gyűlni😀
Vagy gyüjtök vmire vagy találok helyet neki. Családiháznál mindig akad helye akár millioknak is. Panelban elképzelhető lenne a gyűlés, mert nem lenne hiva genni amit vesz az ember meg van amit egytalán nem is kell oda venni.
Milyen mazda?
Aki felborul az vagy hülye volt vagy más hibájából történik.
Én saját hibából nem fogok,ha más hibájából történik,akkor fizet a kötelező.Egyébként meg leszarom az autót,azt lehet venni másikat,emberéletet nem.
A fordnál igen az kb feleannyi mazdánál nincs utángyártott. Azzal semmire nem jutok ha más hozzá jut berakni nem tudom. Ha meg lenne berakos ismerős azbis ideadná olcsóbbban
Tévedés. Nyugdíjas - csak nekem nem a Párt és Kormány mondta meg, hány év legyen a korhatár 🤣
Sztem senki sem akar soha felborulni - mégis sokat látok ilyet a hírekben, gondolom, te még többet. Szóval nem vagyunk ez ellen beoltva (te amúgy sem vagy oltáspárti 😁)
Nem az autó javításról beszéltem, hanem az alkatrész beszerzési lehetőségekről. Az meg csak kereskedelem, annak a működése eléggé egyforma, legyen szó mosóporról, PC-ről vagy autóüvegről-alkatrészről.
És ennek mi köze hozzá?De ha már szóba hoztad,én sem kezdelek kioktatni pc témában,mert én ahhoz nem értek.Te meg az autó javításhoz,de mégis meg akarod magyarázni.25évig vittél egy kereskedő céget,most meg munkanélküli vagy.
Én ezt inkább úgy védem ki,hogy nem borulok fel.
kb 200 ezret ment az astra nàlunk
pár őz, egy tehén meg néhány apróbb jószág ugrott eddig ki
egy nyúl nem úszta meg a többi élve távozott
kocsiban a ködlámpa végelt le meg az indexbúra pattogott le minden esetben
végül a lámpák is cserések lettek mert már nem volt mivel rögzíteni
a parton az alja károsidik, de az jelentősen 😁
Bár szerviz van hivatalos és privát is, de olcsó S-t én sem vennék. Azokra azért lehet költeni ha belenyúlsz és lejárt már a gari.
ne is mond a lehúzást
nézegetem a gépem hogy ha behal az üzemanyag ellátó rendszer lesz egy milla....
mondjuk olyan áron is vettük hogy ezek beleférnek
kia carnival mechanikus adagolót keresek felteszem a polcra aztán ha behal fel resz rá téve
csak ugye evvel sokan vannak így és nemigen kapni ilyen cuccot
Azért mielőtt mindent elhiszel, valahogy mégis a Fordra volt ilyen visszahívás, nem Teslára 😉
Ez azért volt ciki, mert a Ford gerilla marketingben szopatta ezzel a Teslát amelyiken csak egy ilyen eset volt. Aztán akkor hagyták abba, amikor a Ford elcseszte valamelyik műszakban a ragasztást és annak tényleg leesett és beázott tömegesen 🤣
...és pont ezért lesz rá jó a Cascó 😃 nem kívánnék 10-12 gurigát kipattintani az ablakon.
Biztos írtam már, hogy mikor 2019-ben a bömbit vettem, már előtte kacsingattam a Tekla S-re, persze használtan, usákból - de akkoriban se szervíz, se alkatrész, se casco nem volt rá, ezért dobtuk az 5letet.
Szerinted 😅 Nagyeszű, olyannak mondod ezt (tűzoltóként 😁), aki 25 évig vitt egy kereskedő céget 🤣 Még az ipari tanuló iskolában ültél, mikor én már Bécsből csempésztem be a Cocom listás PC alkatrészeket, amit összerakva egy budai lakás áráért adtunk el.
Hogyne cserélnék. Még utángyártottból is van választék. M3-hoz 250-300körül van az első szélvédő cserével együtt.
Ha te azt tetőre rakod,mehet a kukába,mert gtk lesz.
Hülye vagy,aki félretesz,az azt tudatosan csinálja,ha csak gyűlik a pénz mert több a bevétel mint a kiadás akkor az csak gyűlik.
Szinazonosat. 🤣
250körül +/-
A Bidének is üveg az egész teteje... szóval ha majd tetőre rakom, akkor nem kasztnishoz kell menni, hanem üvegeshez 😁
(de ha erre sor kerül, majd megkérem blődit, vegyen belevalót féláron 😄)
Hányszor emlékezteselek?Satu hülye vagy ehhez.