Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez még szinte ehető volt bár ez is nagyon édes: https://www.groby.hu/termekek/...
a sima vaníliásat alig tudtam megenni, pedig kedvelem az édeset, de ez nagyon túlzás volt
egy étcsoki bevonattal tuti jobb lett volna
ha volna itt egy 50 kilós fiatal leányka meg egy 50 kilós zselés csukorkával teli zsák akkor a cukorkát választanám
tovább is tartana meg jobban is szeretem
A Milka az nekem való - imádom a nagyon tömény édességeket.
ez néha akciósan 70 forint, szerintem nem rossz, ettem nemrég milka márkájút az olyan töményen édes volt hogy szinte ehetetlen
ennek a lidl cuccnak a csokija is tök jó, a vanília olyan 80%-os lehetne jobb is de ennyi pénzért szerintem tökéletes
A zselés cukorka jó!
nem szabad sokat venni mert megeszem mind egyszerre
én ilyen függő forma vagyok aztán addig eszek amíg tart
pl jó pár éve vettem a csokigyárban 2x1 kiló zselét, az egyiket bevertem délig a másiknak meg kb fele elment estig, másnap meg azon búslakodtam miért nem vettem legalább 5 kilót
Az aldis 200 forintos palcikas duplacsokis a favorit,a lidlisek vizizuek.
A "Biankó" tulaja előzőleg a Szervánszkinál volt a "kisfönök"
Igénytelenek. ....utolsó konténeres fuvarjaim egyikében egy hazai úgymond neves jégkrémgyártóhoz vittem pálmazsírt akik büszkék rá, hogy holmi ósan, tecsó meg ilyen multiknál nem kaphatóak mert ott csak gagyik vannak, míg pakolták ki a pálmazsírt kérdezték, hogy kéreke-e egy kis fagyit, épp puncsot gyártottak, mert szeretem így kértem, hoztak egy kb. kilónyit és elkezdtem enni a szuper és különleges fagyit.....hát pár kanál után elindultam a szemetes felé mire kérdezte a raktáros sértődötten, hogy mivan, tán nem jó?.....ááááá nem, csak túl sok..... ......lehet, hogy velem van baj.....
Amit most ettem az vanília, meg valami bodzás lime volt! Nem volt édes, hanem savanykás inkább! Olvadt is elég gyorsan! Kábé huszonpár éve amikor "olasz fagylaltozó" volt, na akkor porzott a fagyi, meg nagyon édes volt! Egyébként 69-bem nyitották a cukrászdát! Amikor "olasz" volt akkoriban volt "asszonyváltás" is, és az hozta az akkor új módit!
Kóstold meg a dobozos diósat, most volt akciós, 3nap alatt egy dobozzal megeszek simán.
mostanában a lidl 70 forintos jégkrémeket eszegetem sűrűbben
az viszonylag jó
nem túl édes íze se gáz olcsó is
van mogyoródarabkás meg sima is
Túltolták a pálmazsírt, ennyi...
Mivel pár adalékanyagtól fulladni kezdek allergia okán így elég hamar kiderül melyik a szar és melyik az ehető számomra, mára eljutottam odáig, hogy jó eséllyel a látványból kikövetkeztetem, hogy melyik vacak és főleg melyik fagyi az amelyiket valóban főzik (jó anyám, ilyen aztán tényleg alig van ma már itthon) és melyiket öntik össze zsákos porból és pálmazsírból.
ja
múlt évben(de lehet előtte) 2x volt olyan a vanília fagyi hogy úgy tapadt a fogamra meg a szájpadlásomra mint a hideg birkapörkölt
nem tudom miért volt ez, se előtte se utána nem volt ilyen
Amennyiben olvadt akkor az tényleg jó fagyi lehetett mert hát az albán szarnak az egyik szembe ötlő ismérve, hogy az anyjának sem akar olvadni 50°-ban sem, minél olvadékonyabb annál kevesebb hulladék adalékanyagot tartalmaz, nem véletlenül lehetett a 70-80-as években még a kocsmában lapható porfagyikkal (pedig már azok is az adalékos hulladékok előfutárai voltak) sem két gombócnál többel a napra mert elolvadt mire a bejáratig ért az ember gyereke és azok még kis elnézéssel ehetőek voltak. lehet ma is jókat kapni csak ritkák mert hát egyszerűbb kikeverni a vacakot mint alkotni egy valóban ehető terméket és annak az árát kifizettetni a polgárral.
Kiss Ernő utcában a Biankóban?
Igazából az a fagyizó nagyon jó helyen van, és talán azért van híre! Szombaton este ettem náluk több év után egy kétkanalast! Nem volt rossz, de szerintem máshol is van ilyen!
régen a lengyeleknél volt kibaszott jó fagyi, azóta se ettem még seholsem olyat
a vadkerti a "nem rossz" kategória, attól vannak sokkal szarabbak is, de semmi extra nincs benne
én a szélső utcában szoktam inkább enni, ott néha van némi minőségi ingadozás, az sem rossz többnyire( 1-2x volt olyan hogy nem ettem meg mindet inkább kidobtam) de legalább jó sok( bár pár hete éppen nem volt olyan sok mint szokott lenni)
szegeden ettem idén a legjobbat, de az meg annyira sok volt hogy álltam egy kuka felett és abba csorgott a cucc mert nem bírtam úgy enni ahogy olvadt+ a tölcsér elrepedt többfelé aztán folyt a cucc mint a niagara
Abból a híres fagyiból talán kétszer ettem motoros kirándulások alkalmával....de az egy űber gagyi albán szar. Sajnos kényes vagyok a kaják minőségére mint pl. a kenyér (alig kapni ehetőt még jó, hogy a cukor miatt keveset eszek), húsok, fagyik, sütik és az a fagyi semmivel nem jobb mint a horvát parton kapható hulladék (vazz, haverok unszolására ettem több helyen hasonló szemetet és csak azért nem hánytam ki mert tekintettel voltam a lelkivilágukra mivel dicsérték mint ) és igazad van a tó sem a tenger viszont közel van és meleg mint a hoffer misi.
Éjjel gyere, és lehet akár gatya nélkül is a vízben tartózkodni! Nappal is!!
Arról nem beszélve,hogy akkor belépő dijjat sem kell fizetni! Három alkalom,és meg van spórolva az üzemanyag is meg a gatyó ára is!
A vidámság jót tesz az egészségnek!
Azért írtam, mert te képes voltál messzebbről eljönni a tóra! Én meg közelről sem megyek ki!
A "híres" Szervánszki fagyival is így vagyok! Kábé ötévente kóstolom meg,!
Igazad van, telefingva mindkettőnek ugyanolyan a szaga.
meg az hogy a susogós 500ft vagy épp 1500 ha szezon van, és nem 6-7-8 ezer
A susogóssal az a baj, ha a vízben vagy és telefingod akkor felfújódik és olyan mint egy úszógumi aminek viszont valóban van annyi előnye, ha esetleg nem tudsz úszni akkor szaporán kell rendesen keményre fingani és akkor kiváló mentőgumi lesz belőle.