Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Minden diesel büdös Priusból szagolva.

Benzinesekből még a régi szutyukik is büdösek a régi Fordok és Opelek mellett, elég sok égeti már az olajat szép kéken.
Nem igaz, Te vagy az önző. Új autót vettél, használtat kellett volna, akkor nem lennél önző. Most csak azt nézted hogy neked jó legyen, leszartad hogy mekkora sebet csinálsz ezzel a Földnek.
Ezt már megbeszéltük régebben többször is: a dízel az önző emberek személyautója. Mindenki más dögöljön meg, csak nekem legyen jó!
Jelezte hogy menne a bontóba
Meg a környezettudatosak!!
Hengerfejrepedés.
Dohányzott?
Most jött szembe egy ajudi,az vastag világosszürke füstöt nyomott ki,azmiaz?
Mármint személyautóban.
Dízel csak ratyik vesznek, de legalább bisexuálisak.
Legalább 20 éve ugyanolyan fos, mint a többi, vagy jobban.
Biztos sokat spórolt... én meg 5liter alatti pillanatnyival megyek a szar dízellel. Nincs benne dpf, nem büdös.
Ford meg opel mögött szoktam megfulladni.
A Panelka és a Kyvacka, ami nagyon hasonlít, konkrétan a Panelka az igénytelenebb, részleteibe egyszerűb motor. A Perak itthon már nem nagyon volt elterjedt, a Kyvacka sem. Panelka rengeteg volt.
A Honda mindig tökéletes
Akkor a ratyi Hondát is utálhatod. Főleg, hogy arra igaz is, amit írsz.
Na ezért is UTÁLOM a Jawat, kicserélnek rajta egy csavart, amúgy meg tök ugyan úgy néz ki aztán már vitatkoznak az ilyen ratyik mint te hogy az teljesen más típus
Így sincs semmi köze hozzá!
Igaz, akkoriban még DKW volt.
https://en.wikipedia.org/wiki/DKW_RT_125
A Panelkától pedig sokkal szebb a Kyvacka, ritkább is.
Ez a Perak, tudatlan ratyik...
http://youtu.be/w6SHtaFTJng
Köze nincs hozzá! Sokkal korábbi modell a Jawa!
Ez nem Perak! Ez Panelka.
Elképzeltem hirtelen hogy ekkora tempónál milyen akusztikus élményben lehetett része a sofőrnek... Bár lehet hogy süket, és azért nyomta neki.
Csak nem bírta a dieseled szagát
Amit a császári őfelsége linkelt, az a Perak, ez inkább a Panelka, bár soha nem követtem, annyi változata van.
Az kétségtelen hogy szép, én is szerelmes voltam bele addig amíg nem kellett hozzányúlnom