Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mindenképp van jotékony hatása. Ha mésra nem, az immunrendszerre. Nem csodaszer, de a gyogyszerekkel szemben ez legalább természetes alapanyagbol van, a gyógynövényekkel együtt
Én azért szkeptikus lennék a propolisszal kapcsolatosan pedig van itthon pár liter
Jja. Eddig is de emeltem az adagon. Eddig 15-20 cseppeket ittam egy hete 30 de néha van az 40 is.
Propolisz tolod?
Hááát, semmiképp nem kevés.
Semmi rossz érzetem. Mostanság lement 126 környékére
De. Bár nekem.160-nql.se volt
Az nem tul sok?
Embere válogatja.
Rendszeres véradó vagyok oszt 150 körül van.
Akkor simán rásózhatod Levire
Ja tehát a munkahenger 30ezres induló árát is sokallod.
Akkor tényleg egy használt palackos emelőből kell csinálni.
A keretet meg láttad a Lincos oldalán mennyiből áll.
A kizáró okok, esetleg az utolsó x év tapasztalata alapján arra gondoltak, hogy akinek van rá igénye., nem pedig az, hogy mindenből 10 milliót kell beszereznünk.
Ilyen.Olcso volt,szar is.
Mert a "csuklóshoz" le kell ülni a kezedet nyugalomba tenni, én elfekszem, lazán függőlegesen tartom az alkaromat, nyugodtan egyenletesen lélegzem. Nem szabad mozgatni méréskor, mert akkor a belsejében levő számgép nem tudja , mi is az amit mérni kell, mert túlságosan sok lesz neki az információ!! nagyon pontos kis szerkezetek ezek, hozzáigazítva az átlagnépességhez! De kijelzi, ha nem tudott mérni! ERROR! Nem azt írja ki: Elqrtad megint B+!! :-))))
Hajlitom vab,de gyazatos,folyik,es ket egyforma ivet meg nem tudtam vele csinalni.
Az hazi lesz,16 tonbas palackemelobol.ilyesmi.
https://ez-tools.hu/Hidrauliku...
Csak 6-10tonnasra gondoltam, ha valami nagyon nem akar kijönni vagy bemenni azt elviszem olyanhoz aki el van komoly prése.
Egy évben kb 10x használnám és sok esetben a satu elég, a nagysatu. Tehát nem kell 30tonna. A baj hogy a satuban nehéz beforgatni, nem látok rá, kell még 4kéz...
Azt ne mond hogy neked van bármelyik
Hajlítón mondjuk én is gondolkozok, de odáig még nem jutottam hogy meg is valósítsam.
Nem azt mondta hogy a legkényelmesebb.
Amúgy megtudod mérni vele, a higany ingadozásán látszik az alsó felső érték, a sztetoszkóp csak segítség.
Csapágy, szilent. Ma megszenvedtünk a satuval, inkább egy prés kellene.
Nem tudom mi az olcsó neked. Aldis présben én sem bíznék, de egy normál ipari hidraulikával sokáig nincs probléma.

Szerszámot és kompresszort is vettem tőlük szerintem elég korrekt áron adnak használható cuccokat.
https://lincos.hu/190-muhelypres
https://lincos.hu/189-hidrauli...

De ha mélyebbről akarsz indulni, akkor sima hidraulika boltban is össze tudod vásárolni az alkatrészeket, akár egy markológéphez is. Van minden és szerintem korrekt áron.
Én nem is, aki ért hozzá
Csapagy vagy hajlitó?
Én nem is akarom most volt mérve szombaton, előtte meg kb. 5 éve. Nem méregetem, mert az a kezdődő hipohondria első tünete Így is megzavart, mert 132/82 volt, utoljára meg 120/valamifaxtuggyamá' - de a jelenlegi irányelvek szerint asszem 140 felett magas.
Üzemorvos, egy nagyon csinos szöszi csaj volt. Na attól nekem is összevissza mért