Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor holnap 7kor a Spar kvzóban. Ma beszéltem Aggregallal is ő is mondta, hogy jön. Az edzőben találkoztam vele, épp még egy karátot csiszolt gyémánt testébe.
nekem is!
de hova?
ok.
Nekem jó.
Kedves mind elindítottam egy felmérést a Terepmotorosok érdekében !
kérem látogass el a: http://www.teligaz.hu/viewtopi...
oldalra regisztrálj, s ha szavazol s segítesz terjeszteni a felmérést akkor a regisztráltak közt lesznek értékes nyeremények.

részletek a céljainkról lejjebb:
Kedves Enduro, Corss-os vagy egyéb terepmotoros társunk,

először is BUEK másodszor kellemes jövő évet kívánunk ami a sikereket, és a motorozást illeti.

Levelem célja a terep motorosok érdekében felmérjük kik is hányan vagyunk és mik az igényeink ami a motorozást jelenti.
Ennek első lépése az hogy mindenki aki ezt a levelet olvassa és úgy látja akar segíteni e cél megvalósításában (lásd lejjebb) az adja tovább a levelet, és segítsen ezt terjeszteni.

Terepmotorosok érdekében felvetett célok:
1.- Felmérni hányan vagyunk (kik vagyunk, cross-os, enduros, hard enduros, erdeli motoros, hétvégi, versenyző)
2.- mi a pontos igény ami a motorozás jelenti. (azért tesszük hogy tudván mi az igény abban az irányba dolgozunk)
3.- a fenti igényeket figyelembe véve megalakítsuk azt az érdek képviseletet amely a célokat megvalósítja az adott szerveknél, MAMS, erdészet, stb. stb
4.- Az érdek képviselet kidolgozza a felmérés alapján s beadja az adott szerveknek MAMS, Erdészet, stb stb az igényünk nyomatékát.
5.- Folyamatosan bővítse és az igények változása során tovább dolgozón a terepmotorosok érdekében.

Kérem látogasd meg a következő honlapot és értelem szerűen töltsd ki az űrlapot tudjuk a hangod és igényeid figyelembe véve dolgozni a célod, céljaink érdekében.

http://www.teligaz.hu/viewtopi... (felmérés)

Amennyiben az elvárt létszám, s sikeresen és jól kitöltött motoros igény felmérök között sorsolásra kerül 10 db terep gumi, 50 liter olaj. s egyéb nyeremények.
Szeva! Nekem eddig még jó! De aztán még bármi is lehet...
Csütörtök 7óra? Mit szóltok? Vagy előbb?
Csak ami az utamba kerül... láncfűrész, szalagfűrész, eszterga gép, fényképező, mobiltelefon, köszörű... De blogolni már nem volt ingerenciám őket.
Perpillanat a 17 ill 19-i nyelvvizsgámra készülök, de egy összeröffenés beleférhet.
Szevasz! Hívtalak. 70/364-7257
jelentkezz. nincs meg a számod....
Akkor nóckor?
Akkor idáig a délután és a kedd után biztos. szűkül a kör szerda-csütörtök vagy péntekre és a délutánjaikra.

nekem nyóc.
Inkább mondjatok Ti valamit. Az én életem most kissé kiszámíthatatlan lett. Majd igyekszem alkalmazkodni.
oksa, ide frissítsetek.
Ok, akkor az időpont jövő hét délután. Kedd után, Toci mondja a napot. Az időpont nekem meg mindegy. 6-7-8.
jövő7 délutánonként ráérek.
Majd mondjatok egy időpontot, hátha ráérek. Tartunk egy gyorstalpalót is, ha gondolod.
vagy össze:) vagyok írjatok................
Az jó... akkor lehet menni szegelni a garázsba.


Arra gondoltam, hogy mindannyian. &Rush is biztos szívesen beszámol, mit szedett szét megint az utóbbi időben.
hozhatod a háremedet is
maradtam :) hívj
Akkor most szomszédok vagyunk vagy nem?

Egyébként, mint a múltkor....jó két éve..... elmehetnénk megint egy kávéra a spárba.
tudod, kettő fajta férfi van, aki elvált és aki el fog válni
Tőlem 500m-re laknak, de az is túl messze van...