Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkora szerencséd nem lesz!
Ha a végén kiderül,hogy te is fellépsz akkor még kamerát is viszek.
Nem! Ők a Zöldágban táncolnak. Ráadásul az előbb megtudtam, hogy anyámék is fellépnek egy frenetikus műsorral!
csak nem a ....vastag csabi?
valószínűleg lemegyek én is.
Én ott leszek, sőt a gyermekeim fel is lépnek!
aki tud és akar, segítsen.
Kellemes Nyulat Mindenkinek!
Most hogy mondod, láttam már valakitől itt a galériákban ezt a megoldást.
Nem nekem van amúgy rá szükségem, egy másik topik társnak, de a tippet köszönöm :)
Csak egy ötlet. Ha nem szeretnéd folyamatosan ki-be szerelni a tompítót, szóba jöhet az előről betolható is. Nekem olyan van, igaz csak egyszer próbáltam ki. Egy csavar, két rugó, és szabad is a dob, bele a killer, és had duruzsoljon . Nincs hajlítás, vagy egyébb varia a tompítón. Egyszerü legyártani .
Gondoltam rá, de magát a hajlítást bele rakni annyira nem egyszerű. Nem megoldhatatlan feladat, de nem biztos, hogy működne a megoldás, amit kitaláltam. Április közepéig a szakdolgozatommal kell foglalkoznom, legfeljebb utána majd csinálok valami hasonlót, hogy a gyakorlatban hogy működik az elképzelésem :)
Esztergáld ki egy anyagból.
Nincs mit, ha másban - főleg esztergálás - tudok segíteni, szólj
Azért köszi.
Üdv
A jelenleg rendelkezésemre álló eszközökkel sajnos nem tudom megcsinálni, legalábbis nem gazdaságosan és esztétikusan. Hegeszteni kellene néhány cső darabból, nekem az meg egyenlőre szürke folt
GÁBOROK!
Szia
Beszéltünk db killerről. Közben külföldön voltam,most tudtam csak megnézni a kipufogótKép!
Átmérője pedig 50mm.
Most itthon vagyok már tudok mérni, fényképezni!
Üdv
aha, megnézem.
Utána lehet nézni, tavaly mennyin állt a km számláló mikor műszakiztátok a kocsit? Akkor volt olaj csere aztán nem emlékszem mennyi volt, mikor lenne esedékes a következő.
Sebaj! Én leszek a legszabadabb!
sebaj:) idén te leszel magányos
Sajnos én a Mamát nem tudom vinni, de szívesen elmesélem Neki! Bár mondjuk a Kistöki simán beleférne akár a tanktáskába is...
enged, de velem jön
Akkor így megyünk az idén raftingolni? Persze csak ha elenged a család!