Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tegnap este R6 Klub rendezvény volt a H.ringen
Egy kis izelítő leendő Klubtagjainknak
Mély levegő! Nyugodjál meg!
Ez egy Thundercat. Az USA-ban lehet hogy nyomják még.
De az oldalon azt írták!!
Hogy 2006-os!!
Bár Mo-n biztos nem adják ki!!
Legalábbis sztem!!
Motorosok! (nem Suzukis)

Beszéltem Gelencsér György jófej emberrel (nem pejoratív, tényleg az) a GSX-R klub pártoló tagok versenyével kapcsolatban!

Amire jutottunk:
Biztosan csak akkor indítanak pártoló tagos versenyeket, ha van elég jelentkező (pártoló tag).
Na most, ha van kedved, s biztosra akarunk menni, akkor kapd magad! Szedjünk össze minimum 20 motorost, aki nem suzukis, s menjünk.

Jelezd nekem plííz ma – holnap attilakawa@freemail.hu

Amit Ők kérnek:
Minimum 20 név – akik hajlandók az összeget is befizetni – be is fizetik. Ez jelenleg 48.000 pénz
Igen kockázat, mert mi van ha rossza az idő, meg épp elestem múlt héten!?

Viszont:
• Tutira részt vehetsz a pályanapokon
• Tutira 7 végén van, amikor nem dolgozol (egy két napot leszámítva)
• Tutira versenyezhetsz, mert lesz verseny
• Tutira a legolcsóbb megoldás mind nyíltnapra, mind versenyre vonatkozóan
• Tutira megmutathatod, hogy a Te motorod – veled, gyorsabb, mint az enyém velem :o)
• Tutira kipróbálhatsz külföldi pályákat

Összehasonlítás képen BRNO-ba egy napijegy egy motoros újság szervezésében 30 ezer pénz volt tavaly.

A lényeg:
Nyíltnapokon és versenyeken így biztosan részt vehetünk, nem függ a talán jönnek annyian.. (persze arra ne várjunk már, hogy hátha lesz rajtam kívül 20 hülye, s akkor nekem tutira lesz verseny, mert akkor tuti nem leszünk 20-an sem…)

Időpontok:
2006. Április 8-9 Pannoniaring
2006. Május 27-28 Hungaroring
2006. június 24-25 Hungaroring
2006. július utolsó hete: RIJEKA hétköznap
2006. augusztus 18. péntek Pannoniaring
2006. szeptember: BRNO hétköznap lenne!
2006. október 8. vasárnap


Ez mindössze 48.000.-
+ tagság 5.000.-
Plusz C licence kiváltása!

Több Infó a http://www.full-gas.hu

Gyertek gyorsan, s tervezzenek velünk.
5-en már vagyunk! Legyünk vagy 20-an s mutassuk meg nekik, hogy a szuper jó suzukik mellett nagyon szuper más motorok is vannak. A részleteket egyeztetjük!
Hívj:
06-20-222-KAWA (06-20-222-5292)
vagy 9572
Motorosok! (nem Suzukis)

Beszéltem Gelencsér György jófej emberrel (nem pejoratív, tényleg az) a GSX-R klub pártoló tagok versenyével kapcsolatban!

Amire jutottunk:
Biztosan csak akkor indítanak pártoló tagos versenyeket, ha van elég jelentkező (pártoló tag).
Na most, ha van kedved, s biztosra akarunk menni, akkor kapd magad! Szedjünk össze minimum 20 motorost, aki nem suzukis, s menjünk.

Jelezd nekem plííz ma – holnap attilakawa@freemail.hu

Amit Ők kérnek:
Minimum 20 név – akik hajlandók az összeget is befizetni – be is fizetik. Ez jelenleg 48.000 pénz
Igen kockázat, mert mi van ha rossza az idő, meg épp elestem múlt héten!?

Viszont:
• Tutira részt vehetsz a pályanapokon
• Tutira 7 végén van, amikor nem dolgozol (egy két napot leszámítva)
• Tutira versenyezhetsz, mert lesz verseny
• Tutira a legolcsóbb megoldás mind nyíltnapra, mind versenyre vonatkozóan
• Tutira megmutathatod, hogy a Te motorod – veled, gyorsabb, mint az enyém velem :o)
• Tutira kipróbálhatsz külföldi pályákat


A lényeg:
Nyíltnapokon és versenyeken így biztosan részt vehetünk, nem függ a talán jönnek annyian.. (persze arra ne várjunk már, hogy hátha lesz rajtam kívül 20 hülye, s akkor nekem tutira lesz verseny, mert akkor tuti nem leszünk 20-an sem…)

Időpontok:
2006. Április 8-9 Pannoniaring
2006. Május 27-28 Hungaroring
2006. június 24-25 Hungaroring
2006. július utolsó hete: RIJEKA hétköznap
2006. augusztus 18. péntek Pannoniaring
2006. szeptember: BRNO hétköznap lenne!
2006. október 8. vasárnap


Ez mindössze 48.000.-
+ tagság 5.000.-
Plusz C licence kiváltása!

Több Infó a http://www.full-gas.hu

Gyertek gyorsan, s tervezzenek velünk.
5-en már vagyunk! Legyünk vagy 20-an s mutassuk meg nekik, hogy a szuper jó suzukik mellett nagyon szuper más motorok is vannak. A részleteket egyeztetjük!
Hívj:
06-20-222-KAWA (06-20-222-5292)
Dorka: húúúú most dagad a májunk rendesen
Szia Gixerk5feeling!

Ez egy 600 túrasport és nem éppen új darab mikor bejött legyilkolta az ellenfeleket, aztán mikor már őt gyilkolták le akkor jött az R6. Szerintem csak 2002-ig gyártották ugyanúgy mint a nagytesóját a Thunderace-t, de nem biztos.
Ez kemény

Ez nem új Ogre-nak van igaza.
Az az oldal valamit elbaszott. Ha kiváncsi vagy az új modellekre nézd meg a yamaha hivatalos weblapját
Pedig egy hete láttam egy motoros oldalon!!
És a 2006-os yamahák között volt!!
Ez másnéven a Thundercat, az R6 elődje. Picit kényelmesebb, gyengébb, nehezebb, de állítólag agyonüthetetlen a blokkja. Nem vagyok benne biztos, hogy még gyártják .
Utassal inkább ne gyakorolj, koma. Hazafelé azért belefutottam (leragasztott rendszámmal) egy rendőr Borába is , de nem stoppoltak le .
Sziasztok!
Na erre mondjatok valamit!!
A neve: 2006 Yamaha YZF-600R!!
Egy fasza oldalon találtam egy het!
De mi ez?
3 600-ast ad ki a yamaha?
Rajtatok kívül olyan 10-15 motorost láttam tegnap, és minden egyes alkalommal kikerekedett a szemem... Hát, nem hiába, aki kemény, az kemény...
Ogre: igen jól működik a kupplungos technikád, bár csajommal hátul még nem akartam nagyon májerkedni
Hi mindenki. Dorka: Igen, mi voltunk azok a pszichopaták . Egyébként meglepően sok motorossal találkoztunk a hideg (4 fok brrrr ...) ellenére.
Hát ezt tettem most is ezért van 4 hónap küszöbrágás.......
Ááá, vegyél inkább valami motoralkatrészt abból a pénzből!
Nem kell annyit telefonálni! Így a számlán is spórolsz!
A francba........

Nem nagyon szeretek telefonálni, mert kínlódik a telóm microfonja és eléggé hangosan kell beszélnem, hogy megértsenek. Majd kb. 4 hónap múlva mikor anyagilag helyre billenek veszek másikat....
OK, köszi, akkor buktad a szexi hangomat...
Ha 1 Ft a felár és 50.000 Ft értékű az extra akkor IGEN
PIROSAT!!!
Te figyelj Pohi, feláras extrákat is akarsz?!
Mindjár úgyis visszahívlak, mert elfelejtettem milyen színű kormánytelót akartál!
Akkor majd beleteszek egy meglepit.