Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Richie! Ha nem vagy olyan elvetemült akkor küldjél egy jó ajánlatot email-be.
Én most küldtem neked a beszámítandó mociról képeket és leírást.
Neeeem vagyok én olyan elvetemült
piaci ár - 3 kiló s áll is az alku!
Előfordulhat hogy tudunk segíteni de persze minden függ az állapottól, és persze az ártól. Beszélgessünk róla ha aktuális lesz a dolog. richie27@yamahavac.hu
Köszi Richie a tesztelési lehetőséget!
Március 25.-én volt szerencsém kipróbálni az új R6-ot, a Yamaha Kovácsnál jóvoltából a Bécsi úton.
Mentünk egy 15-20 perces kört. Ennyi idő elég volt arra, hogy átpártoljak és ne CBR 600RR-t vegyek.

Te a váci Yamaha szalonba dolgozol?
2,5 éves olasz (Aprilia) használtmotort beszámítatok ha ott venném meg az új R6-ot?
Most szombaton a budaörsi yamahánál tesztnap van!
Menj el próbáld ki!
Azért ha már lehet tudni, mikor lesznek a pályás tesztnapok, azt mindenképp ütemezd be! Az az igazo teszt!
V.Robert!

Vasárnap volt alkalmam kipróbálni egy zárt pályán a R6R-t. Őrületes élmény volt, hatalmas erő és nagyon jól kiosztott nyomatéktartományt éreztem magam alatt. Bár egy borzasztó feszes pályagépről van szó, határozottan kényelmes és lejjebbről kezd dolgozni mint tavalyi testvére. Viszont kevésbé ért le a lábam 175cm-remmel. A fordulatszám tartomány végtelennek tűnő és hátborzongató a hang ami kíséri a gyári dobbal akár. Ha tesztnapra mész és több motort próbálsz ki mindenképpen utoljára hagyd mert én tiltásig húztam utána mindennel Április 22. szombaton nálunk is ráülhetsz Vácon! Nem csak álló helyzetbe És persze más is ha a feltételek megvannak.
szép.
szemből nem annyira. nekem.
a fehér színűnél, az oldlidom élénél a bőrruha ledörzsöli a festéket...

ezek a vizuális tapasztalatok.
menni, meg biztos jól megy.
jó motor a yamaha.
Sziasztok!

Kinek mi a véleménye az új R6-ról?
Olyanok válaszaira volnék kíváncsi akik kipróbálták már valamelyik szalon jóvoltából.
Nekem nagyon bejön (talán Május elején meg is veszem), de azért kiváncsi lennék a sok éve R6-ozók véleményére is.
Minden apróság érdekel....

Előre is köszi.
Most néztem az adatlapodat! Nem valószínű, hogy cserélni akarod a bringád!
Az R1-esnél kicsit lassabb!
Ez elég (már bocsi), de felesleges kérdés!(Szerintem) Nézz meg egy bármilyen mai 600-ast, és kb annyi! Nincsen köztük sok különbség, sőt, elég kevés! Ha mellette döntesz inkább más tényezők figyelembevételével tedd azt, mint pl: kinézet, üléspozició(neki a legjobb, persze ez is mint minden más relativ), próbáld ki és amelyik neked akármiért is a legszimoibb, azt vedd meg! Ennyi!
Márha vétel elött állsz!
Amúgy kb 9,5-10 sec körül!
Ez azért nagyban pilóta függő is

Gondolom nem Juhász Tamás idejét mérted , mert különben jobb időt mértél volna
Hi

egy R6 mennyi idő alatt van fent 200 on?
Meg kell hagyni szép az új R6 de azért ez a veszély nem áll fent mert nekem kicsi lenne(méretben értem 192 cm vagyok ) K5 750-esem teljesen bejött - de ki tudja még mi lesz
Lehet már nem sokáig!
A szombati pálynapon mértem egy időt az új R6-nak 2:10-et ment! Nem rossz elfogultság nélkül mert nekem egy Gixxerem van!
Szép volt Sanci Csak így tovább
Férfibecsület ide vagy oda, jól ment a csajszi!
GRATULÁLOK!!!

LX
Megelőzte. Férfibecsület!
rájöttem a képekből. után
Amarilla előtt vagy után?
Gratula Sancikirálynak!
Az R6klub színeiben az idei első Dunlop Trophy futamon elindult Kissanci, és új egyéni rekorddal szépen teljesített! Gratula neki!
Még egy két kép