Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! olyan problémám lenne hogy a motor (természetesen r6 2003) 11-13000 es fordulatszám között dadog nem pörög ki normálisan...végre is csak 210-220 körül produkál...! áttétel gyári! elméletileg az előző tulaj új gyertyákat rakott bele..valakinek valami ötlet?
Sziasztok, segitseg kene...:olyan,mintha nem kapna elegendö üzemanyagot...es amig rajta marad a gyujtás,nem is indul ujra....csak,ha ujbol (kulcs elfordit)gyujtás,,,es pöccre indul,hogy aztán majd 15-vagy 200 km után kiteszem üresbe es ismet leáll,,,nos,erre a problemára kerek segitseget.A választ elöre is köszönöm 1 lui
Micron sportdob,03-évj-hoz összes tartozékával,papírjaival,dobozában egy kis horpadással az alján,35e ft-ért eladó.Érd.zolimotor@gmail.com
r6 hátsó lánckerék és menesztő valakinek ?
Sziasztok :)
Lenne egy icipici gondom... nemrégiben vásároltam R6-os motorom, 2004-es évjárat ...
belenéztem ma a diagnosztikába és kiírt pár hibát... 11-13-33 pontossabban...
Töröltem a kódokat mivel gondoltam az előző gazdija ugy hagyta... majd ujrainditottam a járművet és hagytam járni... újra nyomtam egy diagot és minden maradt nullán!
Kérdésem az lenne hogy ez így is marad vagy mutatnia kellett volna a hibákat újrapöccintés után is??? ...
Válaszokat előre is köszi
Sziasztok! Kategóia váltás miatt eladó lett a gépem, ha valaki pont ilyet keresne :D
https://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yzf_r6/yamaha_yzf_r6-12775184
FIGYELEM! FIGYELEM!

SEGÍTSÉG! A lepsényi halálos kimenetelű motoros baleset két motoros szemtanúját keressük. Nagyon fontos lenne beszélnünk. Kérlek segÍtsetek. Dorogi motorosok, egy R6-os és egy épÍtett motor gazdái...

MOTOROS ÉRDEKKÉPVISELETI KÖZPONT 06-70-360-2990
Sziasztok!
Ilyet keresek a féknyergekhez.
Az előző tulaj/"szerelő" úgy gondolta, hogy nincs rá szükség.
Csak amikor fékezek zörög a fék, mert hiányzik ez a biztosítólemez....
Akinek van ilyen eladó, azt szívesen megvenném.
2 db kellene.
mail: szhkovada@gmail.com tel: 06202671477
üdv. csak az eredeti fotó és az új telefonszám miatt ismét felteszem . eladó tökéletes állapotú yamaha r6 motorblokk , 2003-2005 köztihez, a fotón nem látható kábelköteggel, és gyújtásmodullal, valamint a rajta lévő injektorral, magyar papíros könnyen átíratható. ár 200 eft. 06 30 674-6-hét-59 pestmegye
Eladó egypár használt diablo supercorsa 120/70/17 180/55/17! /Közepe 4mm széle 3mm/tel:06705645571 ár:16eft
Hello
Tud valaki eladó 2001 r6-hoz müszerfalat?
Ha van valakinek akkor irjon.Köszi
eladó yamaha r6-hoz komplett még teljesen bontatlan garantált 30 e.km-es motorblokk kitűnő állapotban, injektorral, gyújtásmodullal, kábelköteggel , 2004 évjárat tökéletes állapotban átírathatóan ! ár megegyezés szerint. 06 harminc- 69-nyolc- 3496 pestmegye
Sziasztok ki mennyire ismeri az r6r tip motorokat ?
létezik olyan hogy gyári race program amit a yamaha servizbe rá tudnak tölteni (pl aprilia sxv 550 tip. mk-hoz van gyári race program) ?
secunder levegőrész kiiktatással volt e valakinek változás menetdinamikában ?
lambda szonda kiiktatóval szintén változott e valamit a motor teljesítménye?
Ha esetleg valakit érdekelne winxxgrip utaskapaszkodó szép állapotú. https://auto.jofogas.hu/tolna/Winxxgrip_utaskapaszkodo_74300720.htm
Eladó használt de hibátlanul működő LSL kormány lengés csillapító-nálam 2005 Yamaha R6 on volt.Tel:06705993855
Köszönöm szépen a jókívánságokat és a segítséget is!
*színösszeállítású
Nekem is ez a szín összeállítású R6 volt.
Szerettem. 70000 km körül adtam el, de semmi baja nem volt.
Sok balesetmentes km-t kívánok hozzá!
Köszönöm a választ! 300 km óta van nálam de csak most vettem észre, még friss volt az élmény!
Nem néz ki valami jól...:)
A lánc elég elhanyagoltnak néz ki, már itt ott rozsda.
Szerintem ne kockáztass, cseréld/cseréltesd le...
Ez lenne az:
Szia!
Nem túl előnyös.
Feltételezhetően olyan szerrel tisztították a láncot, ami a gumigyűrűket kikezdte.
Az egyik előző motoromnál fordult olyan elő, hogy olyan okosan nittelték meg a láncot, hogy a túlzott összenyomás miatt a gumigyűrű egy idő után szétszakadt.
Összességében nem jelenti azt, hogy azonnal cserélni kell a láncot, csak javaslom a gyakoribb tisztítást.
Létezik gyűrűmentes lánc is, azokat a sűrűbben kell tisztítani.
Hosszútávon szerintem azért gondolkozz el egy cserén...
Üdv!

A minap konstatáltam, hogy a motor láncából, kifele kandikál egy darab gumigyűrű. Gondolom nem túl előnyös, de jár nagyobb kockázattal a használatra nézve?
2000-es r6 blokk eladó.