Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sok gondolkodás és rágódás után áruba bocsájtom .....
Széria 31k blokkal tkrj vel ...
Főtengelyt Petró Bandibá fúrta alsó csaposra ...
230km van benne (utcai )
Rezók nem szépek első és idáig egyetlen altalam csinált így kaksin néz ki
Csak egyben
http://www.sportmotor.hu/motor...
messze jutottunk a tkrj-dugóktól....................ütögetésről meg az olasz csoda miatt fogunk beszélni füvi,majd ha a guta ütöget
Bünhődik ő már, minden versenyen csak unatkozik ne bántsuk
csalódtam magában Péterbá! Gondoltam a csepeli kemény mag simán kiüti Old Diót egy ilyen beírásért Én már rég megütöttem volna ...csak túl messze lakik
nekem nincs
Lengővillát aggyon mán valaki egggyyettt lécci...
Nem vagy gonosz csak éppen nem arról van szó amiről te beszélsz! Én a Gabi 250es motorjáról beszélek amivel 3éven keresztül elpicsázta a 350es-eket és sosem adott fel egy versenyt sem műszaki hiba miatt. Azért nem 4évet írok mert első évben a Fritz Gyuri motorjával ment az 350es volt de az sem állt meg soha versenyen.
csak szerényen arra akartam utalni hogy az idő megszépiti az emlékeket amugy meg aki benne van tudja hogy tönkremehet bármelyik egy pillanat alatt,elég egy apró karburálás vagy bármi és kisül a zsirja mindnek
Ezzel az öregdióval vigyázni kell ám,mert mindent számontart.Rosszab mint egy computer
az euringen nem lett eggyel több luk a kelleténél a dugón?vagy az nem vertex volt gonoszkodok itten
Ha nem turkálsz bele sokáig elmegy!
Minden baj forrása,ha elkezded reszelni.
Szériába kell hagyni,úgy jó lesz!
Ja Ja De úgy is végigment és dobogós lett!
4év alatt egy kiállásunk sem volt Gabival Műszaki hiba miatt!
ja ja volt is szó valami harminc vagy negyvenéves főtengelycsapágyról
Dellorto 34 tökéletes újszerű leledzik nàllam ha valaki tunyingolni akar
Meg nekem mert hagytam magam
Meg-hogy nem kétkörös volt a gép, mert az is fontos!
köszönhetően a gabinak
Itt sok mindenki sok-mindent ír vagy hisz de 3évben egymás után mi nyertük a Bajnokságot és én tudom hogy mivel, ez tény nem duma!
Fel is gyújtom akko az olasz ribancot
azt te csak gondolod volt hogy rémnek hat dugóba fájt egy hétvége és nem tudtak rájönni mi a ráktól lyukad meg ragad
Én már spórolok egy dugót
Az első RD-mbe az olajpumpában tört el valami rugó, és ebből adódóan szorult meg. Csupán ezért kérdeztem. Ez esetben bizonyára speciális eset volt...
igaz
nem szokot tönkremenni
lehet a ftengelyt nem arra centiroznak