Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha hajlik majd annyira a lábam...
Ha lesz motorom....
Szia Józsi ! Én tervezem,ha annyira rendbejön a csuklóm! Én azonban a Classik 3-ba megyek !
ki tervezi classicban az e-ringet?
Szívesen. Nem látom. Lehet hogy az RD-ben nincs... Ha a lendkerék felőli lyukba ha benézel és nem látsz imbusz fejet, akkor nincs.
Köszi ezen a képen látod azt a csavart?
De sajnálom....
Az már mindegy, örülök, hogy emlékezni kezdtem. Igazából akkori kollégák révén (motoros postások) keveredtem oda és alig 1 évig jártam ki és akkor is csak elvétve, de pár figurára emlékszem még akik akkoriban meghatározók voltak, kollégánk volt Molnár Peti is és buliztunk párszor aki a tűzoltóság arca volt sokáig.
Ö volt az,de sajnos már nincs köztünk és én sem ismerhettem meg !
http://totalbike.hu/hirek/2012/05/17/elhunyt_neuzer_lajos/
Bocs a nem után kihagytam egy szót.Tehát nem tudom,hogy melyik fórumon..............
Igen, most, hogy leírtad a nevét emlékszem rá.
Most hirtelen nem,hogy melyik fórumon de én is csak olvastam róla,meg persze kép is volt feltéve róla.Ö Neuser Lajos volt,de lehet,hogy itt vannak olyanok akik pontosabban tudják !
Akkor lehet, hogy összekevertelek vele bár Neki is P20 volt csak egyszer megjelent egy rd-vel és volt ámulás no meg versenyzett is akkoriban P20-al egész jó eredménnyel.
Nem tudom akkor milyen volt, de most minden adatunkat, "szavunkat" kattintásunkat, érdeklődésünket listázzák és tárolják. Régen utálták a 3/3-asokat, meg az egyéb besúgókat, most az egész internet nem más mint egy nagy 3/3-as ügynök aki mindent tud és tárol rólunk, persze "csak a mi érdekünkben"

Ezt érdemes elolvasni: TELEFONHÍVÁS A 21. SZÁZADBAN

- Halló! Sarki Pizza?
- Nem Uram, ez Google Pizza!
- Óh, bocsánat, akkor rossz számot hívtam...
- Nem Uram, jó számot hívott! Csak a Google megvásárolta az üzletet.
- Oké. Akkor szeretnék rendelni...
- Rendben Uram. A szokásosat?
- Hogyhogy a szokásosat? Ön ismer engem?
- Az adatbázisunk szerint a legutóbbi 12 alkalommal Ön vastag tésztájú pizzát rendelt sajttal, kolbásszal és szalonnával.
- Igen, pontosan. Most is azt szeretnék...
- Uram, javasolhatnék most valami mást? Egy finom salátatálat? Jégsalátát sárgarépával, ruccolával és paradicsommal?
- Micsoda? Utálom a zöldségeket!
- Elnézést Uram, de hadd hívjam fel a figyelmét, hogy túl magas a koleszterin szintje!
- Micsoda? Ezt meg honnan veszi?
- A telefonszáma alapján be tudtuk azonosítani, és így hozzá tudunk férni az Ön orvosi laboratóriumi eredményeihez az utóbbi 7 évből.
- Oké, de akkor sem akarom a zöldségeket. Egyébként pedig ne féltsenek, mert szedek gyógyszert a koleszterin szintemre!
- Bocsánat Uram, de nem rendszeresen szedi azt a gyógyszert! A kereskedelmi adatbázisunk szerint az utóbbi 4 hónapban mindössze egyszer vásárolt egy 30 tablettás csomagot az Ön utcája végén található gyógyszertárban.
- Ugyan már, ez semmit sem bizonyít... Egy másik gyógyszertárból vásároltam a többit.
- Ne haragudjon Uram, de ez sem lehet, hiszen nem látjuk ezt a kiadást az Ön bankkártya adatbázisán.
- Készpénzzel vásároltam, nem bankkártyával.
- No de a banki elszámolásán sem látszik, hogy ennyi készpénzt felvett volna!
- Vannak más készpénzes forrásaim is!
- Na de Uram! Az adóbevallásában ez nem szerepel. Reméljük, hogy nem tagadott le valami bevételi forrást az Adóhatóság elől!?
- HAGYJON ENGEM BÉKÉN, MENJEN A FENÉBE!
- Sajnálom Uram, de remélem megérti, hogy ezeket az információkat mi kizárólag az Ön érdekében gyűjtjük és használjuk!
- ELÉG! Elegem van a Google-ból, facebook-ból, twitter-ből, whatsapp-ból és a többiből. Ki akarok szállni! Elmegyek egy lakatlan szigetre, ahol nincs Internet, kábel TV, és senki aki folyamatosan figyelne és kémkedne utánam!
- Megértem Uram! De fel kell hívjam a figyelmét, hogy ehhez előbb meg kell újítania az útlevelét, mivel az 6 héttel ezelőtt lejárt...
Ezzel a szerszámmal, persze megfelelő méretben meg tudod oldani: http://szerszambolt.com/wp-con...
A sonka és a középrész közé beteszed és finoman egyenletesen összehúzod a szerszámot, esetleg fogást is váltasz. Remélem sikerül, az enyém így szétjött.
Ha jól tudom a közepében van egy hosszú csavar, azt ne felejtsd el előtte kiszedni :)
1970-től sokat jártam a belvárosba de leginkább a Nagymező utcában ,Liszt Ferenc téren,a Jókai utcában mert ott voltak motoros boltok.Nekem egy P20-as motorom volt.
Csak a térre, akkoriban volt ott egy motoros társulat és volt ha jól emlékszem egy Neuser nevü srác egy rd-vel amivel király volt.
Rendben van nem nyitok vitát hogy nyomni kell vagy huzni mindegy. Meg szeretném javítani.
Ez a szakember Pécs-en van ajánlj egy másikat a közelben akkor oda viszem.
A két,vagy akárhány hengeres motor főcijét sem "húzzák" hanem feltámasztva szét kell nyomni darabonként.
Az érdekes egy "szakember" lehet..Keress olyat amelyiknek nem probléma az ilyesmi.
(gépműhelyes-főtengelyes szakinak nem lehet probléma az ilyesmi,amelyiknak mégis az,azt el kell felejteni)
Én csak szét szeretném húzni mert a "Szakember" vissza adta hogy nem tudja széthúzni mert nincs hozzá szerszámja és nincs ideje azt legyártani. Ha már darabokban van akkor majd ő rakja össze.
És ott hova ?
Hali, egy ideje gondolkozom rajta, hogy megkérdezzem, Te anno 81' körül jártál a Kodály köröndre?