Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

megint meg szereztem
az ottónak volt cbr 600f4-e, nekem meg belpiacos rgv-ém. elmentünk e-ringre. elsőre én mentem elől,nem előzött meg,bár én úgy éreztem sokkal gyorsabb.kiálltunk és megbeszéltük,h milyen kúrva jók vagyunk . a második bemenetre ő ment elől,akkor nagyon kellett kapaszkodnom,h tudjam tartani
...aztán összeszedtük a sóderból az rgv-t .
Euro ringen ugyan az az idő mint az RD-vel.Nagypályán nyilván nem.
kiderült,h lassabb mint az rd-d?
250es LC és ypvs hengerek eladók powerrel együtt. 06302871436
MEGÓVHATÓ!Feltételes mód.A műszaki szab.alapján megóvható.De szerintem senki nem óvna.
Úgyhogy jöhetsz nyugodtan Laci.Színfolt lenne egy Moríni.Egyébként jövőre lehet,hogy én is az RD-vel indulok az R6 helyett,ha el tudom adni.Nem hagyott bennem maradandó nyomot.
Attila, ez most komoly?! Ha bárki, bármilyen morinivel (nem az újjal) lenyomna 1 r6-ot, akkor nekiállnátok óvogatni?!:(
Sziasztok!
Rd 250/350 ypvs servomotort keresek.

Ha van eladó hivj!

06303771181

Köszönöm
Egyik sem indul.Nem is lenne partiba egy r6-al.Ha meg igen,akkor megóvható lenne a műszaki kiírás alapján.Mármint az amelyiknek nem gyári a váz és motorblokk párosítása.
Üdv Szabó Úr! Nekem ez nem kell, mert nincs meg a blokkja, viszont van LC vázam , ha érdekli.
Ja!!! Ajándék tartalék blokk hozzá!
Kedveskéim Sponzorom és managerem Tóth Armagedron Béla tipus váltás miatt ( kawa GPZ 550 Mad Max ) eladja a szépséges és villámgyors ex én RD 200 tipusú rajtkész mociját. Iá. 320 000 Forint. 0670 4433141
Én ilyet sose nem mondtam. Csak azt legalább van értelme
Szia Sanyi ! Kösz a tippet de az utcait kár lenne befogni versenyzésre.Még nincs határozott elképzelésem a jövőről.Majd kialakul !
Ez egy nagyon szép gyári fényezésű tip-top váz, ha valakit érdekel LC vázra cserélném!
és akkor a morinik
a400 bol
Méghogy a 4T-nem köll szerelni....
Főgecó!Emlékszel még erre?Rijeka, Talán 2009 -10?
Miből akarsz 450-et csinálni?
Ez még az YT600-ba sem jó.Váznak és motornak gyárilag összetertozónak kell lenni.Ezért álltam meg tavaly a Yamitó építésével.De idén befejezem.Bulinak jó lesz.
akkor csak alkocc .értem.
jó kérdés talán hogy ne unatkozzam,meg legyen a sok vas mellet 1 másik is a bánat tudja minek 450 vizes membrános versenyhegeres blokk?
Mert legyen hogy mi lessz a sorsa? De lessz elöb utobb összeütök 1 4hengeres blokkot is idöm van.
,
ok. de miért?
ez csak yt 600-ba jó,ott meg lehet menni r6-tal.
mi értelme ennek?
kihajitottam a traktor blokkot aztán lehet belöle ilyen