Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

képeket tudnál küldeni rola ? mate117@citromail.hu
helló van kipufogom 5000ért
A termosztát a hengerfejben van, ahová rámegy a vastag vízcső.
Az alatt van egy dekli, 3 csavar fogja le. Abban van a termosztát.
Dobd ki, s próbáld úgy is ki.
Ha felforr, hengertalp, és hengerfejtömítés csere lesz a következő.
Amúgy te írtál vizet.
És ha feldobnak egy labdát, Én leütöm.....
Na meg a másik . Milyen pufót tudnátok ajánlani az előbb már említett motorhoz ?
Meg amúgy is -30as fagyálló van benne .
az oké de a termosztát hol van benne ?
Valszeg a "víz" belefagyott a -15 fokban....
A maradék meg felforrt.
Kipufogó meg van mégG?
igen a másik oldalon van a tárcsa mint a küllösnél de h forditva belehet e rakni azt nem tudom
kevés folyadék van benne (levegős a rendszer) vagy nem nyit a termosztátod.
Sziasztok !
Valaki tudna abba segíteni hogy mi lehet az oka annak hogy a 92-es évjáratú TDR-ben -15 fokban fel forr a víz ?
Én a termosztátra gondoltam . De azt személy szerint nem tudom hol van .
Ha valaki tudna segíteni megköszönném !
Sziasztok!

Alufelnit be lehet rakni küllős helyére? Hátsót már vettem, de a küllős távtartójával nem jó(az idióta akitől vettem, nem küldte el a távtartót hozzá). Első keréknél ugye a tárcsa a másik oldalon van. "fordítva" be lehet rakni a kereket?
sziasztok ha valakit érdekel, eladnám olcson megmaradt yamaha tdr 125 alkatrészeim. van hozzá sok minden, két darab motort bontottam szét. érd: yz450@freemail.hu
Sziasztok valakinek nincs TDR 125-höz (csővázas) eladó plexi?
st920920@gmail.com
Légyszíves képet is küldjön róla akinek van .
Üdv: Tomi
Köszönm,a segítséget!
Stét :) Yamaha tdr 125 1992 szeretnék rezonátorz ha valakinek esetleg van vagy tud reális áron eladot ? karcok festés nem lényeg csak nagy horpadás ne legyen rajta meg nem legyen ROZSDÁS! :) elöre is köszi :)
-FWJ 32X44X8 TS E10 OUTSIDE-

-25x44x8

Az egész kb 1000-1500 forint.
Ezen spórolsz?
Megérdemled.
Én azért beletolnék 2 új föcicsapágyat is.

Ilyen kell bele: 6305RI 2db: 3850,-/db

Milleniumi Kft-től a legolcsóbban!
SEGÍTSETEL LÉGYSZI!Sziasztok!valaki tudna nekem segiteni abban hogy a yamaha tdr 125-be(94-es évjáratú) mennyibe kerül a fötengely szimering?és hogy mi annak a mérete?ja és hogy nem-e lehet azt sérülés mentesen kivenni hogy ne keljen másikat venni,hanem csak ugyanazt vissza rakni,mert vettem hozzá 1másik fötengelyt csak nemakarnék már többet rá költeni,ha nemmuszály.köszi.
kompleten gumival mindnel együtt!
de most várni kéne 1 hetet mert lehet elviszik a motort!
utána irj és eladó lesz!
szia, nekem is van 3 ágú brembo felnim, gumival, a 2 párban 20e, tzr-ből, 17es, adom vele a tengelyt is.
Üdv:Márk
2 felni vagy csak egy?
cosmo!engem érdekelne a tdr125-ös fötengely hogy,meg-e van neked és mennyiért adnád el és hogy nem-e lóg meg ilyesmi mert én nemakarom felujitani csak beletenni az enyémbe és menni vele.üdv
Sziasztok!
Deltabox vázas TDR-hez keresek komplett első plexit, magával azzal a plexi tartó idommal ami (szemből) 3-3 imbusz csavarral van rögzítve az oldal idomokhoz.
Ha valaki esetleg tud eladót,vagy van neki elfekvőben akkor engem mindenképp éredeklne!
Köszönöm előre is!
Üdv.!
Bence
kell akkor?
1 nappal előte szolj hogy tugyam kiszedni mert ritkán vagyok irhon!
ha kel!
köszi az infókat:)