Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valaki tudna abban segíteni,hogy egy csővázas TDR-ben az első féknyerget 1 vagy 2 ponton kell vagy van rögzítve? Mert az enyémen szerintem nem gyári villa van és csak egy ponton van rögzítve a féknyereg! Tanácstalan vagyok! Előre is köszi
Heló,igen érdekel mert nem tudtam venni még....Hol laksz? Vagy hogy gondoltad?Mi kell érte?
Ha még mindig szűkséged van km spirálra engem érdekel a csere.
Ha gondolod akkor 3-ért viheted!
értem! akkor igazából nagy eltérés csaknem lehet! mondj rá egy árat! :)
Csővázas TDR-hez való! Vagyis nekem azon volt! Én szedtem le!
igen látom hogy hirdeted de nekem nem ilyen kell! illetve nemtudom pontossan hogy ez jó-e az én motoromra!?
Nekem van! Itt hirdetem,ha kell írj egy árat és megbeszéljük! Üdv : Zsolti
jófajta első sárvédője valakinek eladóba? '91es-re kellene! (csővázas ,fűzöttfelnis)
Sziasztok! Lenne egy pár alkatrészem eladó ha valakit érdekelne :
Komplett kipufogó rendszer, Első kerék gumival, Hátsó lengővilla, Hibátlan Deltabox ülés, Első fejidom, Hűtő, Irányjelző kapcsoló, Hibátlan Km óra + spirál, Első Sárvédő, Olajtartály, Van még 2 db láncvédő is!
Egyben odaadom 15 eFt-ért!
Ha valakit érdekelne valami az írjon, mert nekem csak a helyet foglalja a garázsban és ha nem viszik el akkor jövő héten kirakom,mert úgy is jönnek erre lomtalanítani! Hátha valakinek itt szüksége van az alkatrészekre!
én ma rakta bele! :D nekem még csak 15öt sikerült beletekerni! :) 50 km után üzemmelegen azért már meglehet kínálni keményebben is!
És így mennyi lenne ?
Sziasztok ! Aki tudna 92es TDRre komplett hátsófék szettet akár újat tárcsával az jelleze . Előre is köszi .
A napokban kapott új Prox dugót a TDR-em és kb. 50 km-t mentem még vele! A kérdésem az lenne,hogy mennyit kell vele még kíméletesen menni? Érzem rajta,hogy nagyon menne,de nem akarom gajra vágni!Várom a válaszokat !
Az ár a párra vonatkozik, nem darabja ennyi
Üdv Urak!
Ha valakinek kellene 3 ágú brembo felni szupermotyó szettnek az szóljon, a tzr-ből most van nagyon szép állapotú.
Nincs ütve, festése is szép, hátul Bridgestone gumi, jó állapotban, elől kopott, de tudok adni hozzá egy 80%-os Kendát, keréktengelyeket, km meghajtást, lánckereket adom vele: így egyben 24 gumikkal mindennel. Tárcsák 3e/db áron vannak ha valakinek kellene;)
ajánlatom a következő! :) blokk elcserélhető gumi(k)ra! van egy blokk főtengely váltó kuplung benne! vannak hibák nem mondom! de ha valaki akar bontani stb...! ha érdekel valakit és van valami ajánlata is írjon/hívjon kérem! persze kp is elfogadható ajánlat! ((amennyiben érdekel valakit képet szolgáltatok)))geryhund@citromail.hu ill 0630/6657-3004 Molnár Gergő
Meg lehet mondod, de én már láttam tdr-n is,szerintem deltaboxoshoz is jó.
2000.Ft
HÁTSÓ KEREKET KERESEK! küllőset, 17colosat!
Szia

Szerintem,dt vagy tzr féle a szivócsonk,azok egyenesen jönnek ki a blokkból.
Szia!

Mi az ára?

Üdv.

Roland
Szasztok !
Milyen gumit tudnátok ajánlani hogy ha időm 70 %-át terepen töltöm de viszont betonon is szeretnék ott lenni ?
hátsó küllős kereke van valakinek feleslegbe?
Nekem inkább a tárcsa lenne a lényeg.