Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Képen látható cumók eladók, 32- 34-es Dellorto csere érdekel.
érdeklődnék 4dl alkatrészek után. Ami érdekelne: első kerék tengely és a hozzá tartozó távtartó, hátsó kerék távtartói,első féktárcsa, kormány csapágynak a csapágyfészke ami a vázban van.Ha valakinek van valami az írjon. köszönöm
eladó 1 műszerfal a 4-s sorozatú tzr-ből km óra nélkül a többi megvan és tökéletesen működik az ára 4e
tel:06307316232
e-mail:czegledizsolt@freemail.hu
Sziasztok!
Eladóvá vált a yamaha tzr-em. 125ös de 50es adásvételivel vettem, rendszám sose volt rajta. a részletes hirdetés megtekinthető itt: http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_tzr_125-6290318 Bővebb infó: kisspeter0314@gmail.com
Minden idom megvan hozzá, csak a képen éppen nincsen felrakva rá, mert a szerelőtől jött éppen a motor a kép készítésekor.
menyibe adod őket ha megvannak még?
helló! gyújtótekercs érdekelne?
sziasztok mi a véleményetek http://www.kepesmotor.hu/yamah... megéri az árát?
hello segitséget szeretnék kérni szereztem 1 tzr 125 4 fl-t és a povert hog y kel beálitanani 2 féle képen lehet ráteni a bovdentárolot a povere és az egyik modon mindig nyitva vabn a másik modon pedig szinte kopra zárva van! mi lehet a probelemí,,
ja és még van alkatrészed a 4 fl-böl? ha jol emlékesze bontotál 1 t
Helló!
Eladó yamaha dt bontásából megmaradt alkatrészeim! Önindító 5000ft Cdi 5000 Ft Mikuni 28-askarbi 8000 ft Henger power-el nicasil hibásan 5000 ft Hengerfej (2rj) 2000ft Komplett hibátlangyújtás 10000 ft Hívj vagy írj megeggyezünk! tel: 06209564824 nagy1122@freemail.hu
én is el akarom majd adni előte átiratom és utána eladom ha érdekel a felniket kompleten az ára 35e tel:06307306232
jó gumik meg minden!
Igen most szeretnék venni.
kiszeded a kereket és mgnézed!
vagy most akarsz venni kereket? sm szetnek?
valaki meg tudná mondani hogy a fehér brembo TZR hátsó keréknek hanyas átmérőjű a tengelye? esetleg hogyha csapágy méreteket tudna valaki mondani az is jó lenne. fontos lenne
yam és keresek komplet 4fl idomgarniturát!(fejidom lámpa plexi müszerfal oldaidomok tank faridom! esetleg ha lenne eyg gyári festésű az jó lenne!
a hátso ülést hogy lehet fölnyitni a 4fl -nek? nem jöttem még rá! záras lenne?
Vannak neked ilyenek?
Üdv TZR-esek! Ide írok mert a TDR fórum nem valami élénk! 125-ös '92-es TDR-hez SÜRGŐSEN keresek jobboldali (rezonátor mögötti) power fedelet O gyűrűvel és ha valakinek van, ne tartsa magában!
Üdv TZR-sek! Ide írok mert a TDR fórum nem valami élénk! 125-ös '92-es TDR-hez SÜRGŐSEN keresek jobboldali (rezonátor mögötti) power fedelet O gyűrűvel és ha valakinek van, ne tartsa magában!
keresek 4fl fejidomot lámpával plexivel müszerfalat és 1 oldalidomot!
ja és a hátso ülés záros lene vagy hogy van az felfogatva ugyanis nem tudom leszedni
Üdv mindenkinek!Van egy 56,50-es Priston dugattyú +igény esetén Top Racing tűgörgővel (ez is új) A dugó kb 5 percet volt motorban,méret hiba miatt eladó!
Mennyit szánnál ezekre a dolgokra ? Összegszerűen szeretném kiváncsiságból kérdezni ?
4Dl hez még mindig keresek hátsó lámpabúrát, hátsó csomagtartófedelet, fejidomot...
meg amugyis csak lámpa van meg műszerfal de az is 4 dl tök más a két motor
nincs 4fl cucom baszod nem tudsz még most sem olvasni
papir 21 kw
csak 4 dl cucok vannak