Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia
Hivj fel
Van hengerfelyem
30 5129874
Sziasztok! :) keresnék még mindig kuplungot a 3 fogaskerekével együtt, lehetőleg dellorto 34 es karbit, és hengerfejet 4DL hez. Ugyanitt papíros váz, komplett fehér brembo gyári 4dl kerékszett felgumizva, egyéb alkatrészek eladók.
Nincs 4fl alkatrészem
csak szólok hogy a matrica pénzért lesz nem üzlet meg baràtsàgbol meg köszönömből
ha nincs pénzed ne is keress engem .....
esetleg 4fl lábtarto konzolod vagy kompleten lenne?
kellenei fog majd szólok!
Csak a felirat van matricábol
a minta az festet ,maszkolàsal lett csinalva!
Ha kell kb 7000 ert.van matrica alyan szett mint.ezen
matica szetet honnan szereztél?
ja és menyibe?
Akor használd
meg rànèzèsre is lehet làtni
nem mértem csak ami rá van irva azt irtam!
ismerem a tolómérőt mivel szerkezetlakatos a szakmám!
Tee
Zsoltika
Az egy dolog hogy írni nem tudsz. De a számokat sem ismered a tolómérőn?
A 4fl karbi az 28mm es
A 4dl az a 32 delrotyó
itt van pár kép a karbiról! tuning miatt lett leszedve!
gyári 4fl karbija!
be van állitva csak rá kel lökni és mehet is!
tel:06307316232
eladó mikoni 32 karburátor tökéletesen müködik! hibátaln!
az ára 15e
tel:06307316232
e-mail:czegledizsolt@freemail.hu
dehogynem! vágni és hegeszteni is kel!
Nyilván..:D Ha ripityára törik egy konzol azt te soha a büdös életben nem fogod tudni jól visszahajlítani :D
pedig meg lehet csinlni csak jó hajjan kel megfogni és jo irányba kel csavargatni hajtogatni
én tavaj télen hajtogatam a 4dl fejidom tarto konzolját ripityára volt törve
Nincs valakinek 4dl re ép fejidom tartókonzola? Már nagyon unom,hogy napok óta hajtogatom és sehogy se akar jó lenni --
Letettem már róla eladó szóval ha valakit érdekel egy Yamaha tzr 4fl akkor szóljon nagyon sürgősen eladó és áron alul eléggé! Ára 160.000 ft! Új dugó (wössner) és nicasilos henger sértetlen!
rg 500-t nézd meg ! neki is mostanába volt 1 4fl
Hívtam a csávót és ma reggel már elvitték a motort basszameg! Nemhiába valóban nagyon olcsón adta!
valaki meg tudná mondani a 4fl kuplung felöli főtengely szimering méretét? ja és lehet cserélni széthúzás nélkül?
van a használtauton olcson 1 magyar papiros 4fl! nemhogy megvenéd!

a te blokodat meg ha jo beüzletlenénk! jo lenne nekem potba
tel:06307316232
Köszi a segítséget de sajna nekem 4fl kellene mert a 4dl nek már rájöttem nem ugyanaz a váza mint a 4fl nek! De azért köszi :)
Szia nekem már nincsen, de itt a fórumon rg500 kollégának van még egy papiros 4dl váz motor tömbbel együtt, és elég baráti áron hirdette ugy emlékszek