Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Karcag, 0630 6057962
Sziasztok!

Keresek 32-es dell'orto karburátort 4DL-hez lehetőleg jó állapotút 10-15e körül. , működőképes olajpumpát, első fékkart. 4Dl alkatrészeim vannak eladók, idomok is, fejidom van, javított, egy konzol nincs még készen rajta, oldalidomok, jobb oldali hibátlan, baloldali műanyagozva fényezésre készen, faridom tűrhető állapotban gyári fényezés matrica szett. Csomagtérfedél nincs sajna (mindenki arra hajt) :D.
eladó yamaha tzr 125 4fl gyári mikoni karburátorja! az ára 10e tökéletes! dellorot 32-34 érdkel cserébe
tel:06307316232
e-mail:czegledizsolt@freemail.hu
Üdv yamaha tzr 125 4fl -hez keresek első teló porvédőt,szimeringházat,csak jó állapotu érdekel.Kopott szakadt van nekem is.És keresek még 282-es féktárcsát!
Hello ne haragudj h csk most válaszolok adnék egy telefonszámot ha érdekel még 06 30 6057962
TZR 125 2RJ bontás, szinte még minden van!
Üdv. Mindenkinek érdeklődnék nincs-e valakinek 50cm motore minarelli hengere dugóval?
Szia nekem lesz egy elado 4fl m
Most ujitom fel a blokjàt meg fênyezni kell
Nèmet forgalmija megvan
1997 es ehte japan tzr hiv fel megbeszèljük 30/ 5129874
Hát azért nem ennyire jó a helyzet,vagy az egyik,vagy a másik. Az MZ olcsóbb hobby ,és az készen van. A TZR sajnos még sokba lenne,de rajta vagyok az ügyön.
sziasztok van valakinek eladó yamaha tzr 125-e?
Ok! Erről nem halottam.
Szombaton TZR, vasárnap MZ, tudsz élni.
Ha találsz beszerzési forrást, jelezhetnél.
Köszi a választ,az MZ-kupához nem kötődik,de a Mami-kupához igen,mert lesz utcai 125 sport kategória,oda gondoltam. Az "űr" motorok külön speciál kategóriában lesznek.
Egy ilyen idom lenne a tuti:
Egyébként a TZR, hogy kötődik a MZ- kupához?
Szia!
Én is keresek. Majosházai Szabó Tibinél találtam TZ 125 idomot, 40-ért kenné az elejét, de lekel mérni, hogy elfér-e.
Sziasztok! Versenyidom szettet hol tudnék szerezni egy 96-os 4dl-hez?
keresek olcson első fékkart tzr 125 4fl-re!
engem 1 blokk érdkelne potalkatrészeknek olcsoért vagy üzletbe
http://www.sportmotor.hu/motor...

Árakat nem tudok,várom az ajánlatokat.
Üdv. Mindenkinek. Érdeklődnék hogy nincs-e valakinek 50cm 4t vizes blokkja ami komplett van minden hozzá indítható állapotú nem motorba kell. kisautóba szerelném. e-mail: henrik_janos@indamail.hu kérem képpel. cserébe laptopot tudok adni. Acer Aspire 5315.. köszönöm.
Üdv, hát ez már régen nincs meg 2009es hirdetés, de egyébként 125ös 2 ütemű blokkok ezek, szerintem a tzr 50 fórumban érdeklődj 50es blokkok iránt ott hátha több szerencséd lesz
szia a felniket menyibe adnád? ja és fehér érdkel csak és tökéletes!
Üdv. hány köbcentis a motor? önindítós? váltós, csere érdekelne? kösz. üdv
Üdv. nem volna valakinek egy 50cm vizes önindítós 4t blokk? kösz.
Üdv. nem volna egy 50cm vizes önindítós 4t blokk? kösz.
na ezaz hogy téged nem érdekel hogy milyenek a képek vagy bármi is!
Én válaszoltam neked, és mondtam hogy nem tudom megnyitni a képeket, erre 3 hét hallgatás után itt a fórumon kezdel fröcsögni, na ennek mi a tököm értelme volt, he?
Így aztán meg lehet beszélni akármit is...., és csodálkozol hogy nem hiszek neked.
Szerintem ne romboljuk itt tovább a fórumot, itt nem szokás ez, emailemet tudod.....
Ráadásul még én írtam neked először hogy dumáljunk, motorról stb... mi a francnak kezdenék el anyázni csak úgy? ennyire nem nézhetsz hülyének... ha minden második szavam "vok" meg "asszem" lenne akkor esetleg lenne benne valami