Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vsá Peti!!!
Ittt irjunk
Csáó..
nekem van egy tzr 250esem(3ma).
jobb oldalán csúszott de nem vészes
motorikusan jó csak a karbi tisztításra szorul
ha érdekel akkor a spidi87@freemail.hu ra írhatsz vagy az esti órákban a 06 70 531-48-83 as számon elérhetsz
csácsá
van fötengelyem csak minta kellene mert van több fajta ehez a tipushoz(3ma kodoshoz ) ár: 50e.....
hát szerintem a forditott hengereshez mert a kipufogó a menetiránynak hátrafele van a karbi pedig előre.kb milyen árban lenne??
sor2-vagy sor2 forditott hengereshez kell?
szevasztok motoros kolegák....nem tud valaki véletlenül egy TZR250 hez motorblobbot nem V motoros hanem soros 2.mert az enyémnek kifekütt a főtengelye ez is jo lenne ha van valakinek.kőszike
srácok,ha tudtok eladó TZR-t, ne tartsátok magatokban!!!Elsősorban a 3MA érdekelne...
Szia! jogilag nem vezetheted, de én simám viszem az NSR-t A1es jogsival, nem szólt még érte rendőr
Tud valaki eladó 250-es tzr-t _?
2t
a TZR250 4T???
folytásnak nincs értelme akkor ott a 125ös...250esből csak 4t-t vezethetsz 250es jogsival vagy ha kibulizod hogy 24kwosnak legyen vizsgáztatva a 250es 2t
Szal akkor fojtással sem...
kizárt...örülj ha 125öst vezethetsz vele
Csá! A korl. jogsival vezethetek 250-es TZR-t v. ZXR-t v. FZR-t v. RS-t ?
köszi!
hali.itt nézz körül www.pure-2-stroke-spirit.info/...
sziasztok! van egy 89-es tzr 250-em felsőcsöves. Szeretném megtuningolni, ha tudnátok segíteni leírással vagy ilyesmivel nagyon megkoszönném!
Sziasztok.Garázsban pakoltam tzr250(alulcsöves 50le)megmaradt alkatrészeket szortiroztam ami van eladó:Váz(vámpapiros-lengökarral),elsötelo,elsö lábtartok,kormányok,kipufok(ha alulcsöves TDR250et épitesz arra is jó:-))ülés, más már nincs.....egyben olcsobb(30eFt)...Uitt:még mindig eladó a 63le-is (rc-felülcsöves 3ma sok alkatrésszel magyar papiros-)
Sziasztok
Már megvettem a tzr-t régen.
Csak most lett készen mert ki lett fúratva a karbija és így végre 71le-s a mocim.
Amúgy fekete-kék.
Sziasztok!
Myvipen ha fennt vagytok, akkor gyertek a TZR funclubba!
Most csináltam keressetek rá és jelöljetek meg ismerősnek! Yamaha TZR-néven keress!
Ha valki nincs fennt írjatok ide 1 e-mail címet és felvelek!!!
Na srácok íme a GÉP -em !!!
Ha valakit érdekel eladó a hobby/játszo motorom....több info itt: http://www.motor.hu/motor_vpage.jsp?id=32611