Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja ez így van. de a 2ütem vs 4 ütem topicban régebben mekkora nagy csatatér volt te jó ég! mr.2ütem vagy ki osztotta az észt, volt mire mert értett a dolgokhoz, de olyan kocsmai szinten szólt be mindenkinek, hogy már mindenki a topic beszüntetését kérte. De szerencsére ilyennel csak ott találkoztam.
lehet hogy azért mert nem ellenkezünk+tiszteletben tartjuk 1más véleményét(ezért nemjárok át 1-2topikba,van pár elvetemült "versenyzö)
Kijönnek megnézni: (v)=vevő (c)=chevy
v -De hát ez nem négyütemű
c -mi? de ez az!
v -ja oké. de várj nem is olyan hangja van.
c -de hát...
v -ez 2T öcsém nedzsámázzámá!
c -hát ez tök váratlanul ért! én 4 évig azt hittem négyüteműt vezetek
Jóéjt mindenkinek
jujj kicsit dúrva, hogy 1 nap alatt 50%-al növeltük a topic méretét. Na ezt a tendenciát kell minden nap tartanunk
Add el 4t nek ha ez kell a népnek.
rendben ha jönnek megnézni majd csinálom a hülyét(tudom...nem lesz nehéz...)
4 oldal a mai "termés" egymás szídása nélkül
Megnéztem tényleg szebb feketébe(speckó programban csináltam: paint )
Ha lefestenéd feketére a trapézt és 400-as négyüteműnek hírdetnéd 11KW-os papírokkal és felemelnéd az árát 400e körülire + megemlítenéd hogy nem kell rajta semmit sem csinálni, egy hétem belül 5-6-an biztos jelentkeznének rá. Azért ennyien mert télen pangás van
Fujd le gyorsan hogy ugyanolyan színű legyen szerintem sokat dobna rajta.
ja ez igaz
jogos
ez jó volt bocs vdani.....a trapéz azért van mert ott van a gyári lámpa lyuk...a fényezés nem szép...ennyiért ez van
Ha rajta ülsz nem látszik
de miért nem rakod vissza ezeket a neved mögé? nem nekem kell hanem bárki aki kiváncsi hogy mit vezetsz de te tudod... nekem tökre tetszik ez a tzr pl szép a fényezése de a lámpa előtt az a fehér trapéz nagyon nem illik oda. miért nem szeded le?
he he
volt fent csak mikor valamit variáltak az oldalon eltüntek....de tessék lássék
konzultálj vdanival ö felpakolta az egész családi fotóalbumot
Tényleg chevy! miért nem teszel fel képeket a motorról az adataidhoz?
én kihivom öket de mikor csinálták a motort nemtaláltak minta számokat(összehasonlitáshoz)se a TDR se a TZR-nél gyorsan mutattam nekik 1 mintát(3MA vázat amim van itthon )de ez a majd megtudod rendszer 1 FOSS
És persze ez semmit sem ér mert le lehet őket fizetni.
Jah apropó bürokrácia: amit a legjobban gyûlölök az a szemét eredetiségvizsgálat. Leperkálni a 15 ropit, bevinni a vasat +40 oldal papírt, magukra zárják az ajtót. ha végeznek nem mondanak egy kukkot sem, irány az okmányiroda, az átiratáshoz. Ott tudod meg hogy sikeres volt-e az eredetv. ha igen akkor örülhetsz, ha nem akkor jobb esetben megint 15 ropi + futkározás, rosszabb esetben a zsaruk visznek el kihallgatni amiért kétes elõéletû motort/autót vettél. Kurva jó. Ja és egy rakás másik papirmunkáról meg ide-oda futkározásról még nem is beszéltem
Hát el lett már baszva ez az ország nem hinném hogy rendbe lehetne hozni egyhamar.
tudtak valamit