Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itt!
cyclepedia xv535
81. oldal
Melyik könyv írja így? Hanyadik oldal?
Na most kéne tanács!

A szervizkönyvben a karburátorok adatainál a 135-ös fúvókát a hátsó hengerhez írja, míg a 137,5-ös fúvókát az elsőhöz.
Az eredeti bontatlan javítókészletben pedig ez pont fordítva van, a bontatlan zacskóba adagolva! A 137,5 ös a hátsó csomagban van, a 135 ös meg az elsőben....
Mi lehet az igazság?
Ezt nem támogatom. Vannak határok, amit nekünk normális embereknek be kell tartani. De van egy remek lehetőség: A Nick-re kattintva lehet jelenteni a felhasználót, hátha...

Az internet sajnos ilyen, de ha valaki elmegy, és rágyújtja a házat, azt meg ő köszönheti saját magának... mert a való élet meg olyan...
A személyes adatok védelmének megsértésére utaltam.
Ami pedig az aktívitást illeti én szívesebben motorozok mint fórumozok! :)
Nem rossz de még 6 EUR a posta és szerelni kell amit tegnap beszéltünk. A minőségről nem tudok írni mert még nem rendeltem.
Az eladó az német bolt.
Sziasztok!

Szakértők légyszi segítsetek!
Még mindig a carburátor membránt keresek.
Ezt találtam:
http://www.ebay.com/itm/Gassch...

Jó áron lenne.Rendelt már valaki ilyent? Esetleg szerelte valaki már?
Véleményezzétek légyszi ,érdemes megrendelni.
Köszi!
Igazad lehet. Nem éri meg az energiát.

Viszont Evo50 észrevételét nem értettem. Nem tudom milyen jogszabályt sértettem meg.
Egyébként annak hogy új hozzászólónk van, annak örülök. Reglapja alapján korrektnek látom a motoros társunka.
Remélem más témában is aktív lesz majd!
Nekem műkszik csak nem töltöttem le .Próbálkozz az oldal jó.
Hagyd a francba a bunkót. Látod,hogy az élteti ha beszélünk, írunk róla. Ha válasz nélkül hagyod akkor lekopik magától.
Itt van egy ,át kell írni az 535 250-re és szerintem működik.
http://www.manualedereparatie....
Milyen bűncselekményre gondolsz?
Ugye tudod,hogy amit most csinálsz az már bűncselekmény kategóriája?!
Lehet szeretni vagy utálni a fórumtársakat,de ez már túlzás..
Srácok!
A Kedves Troll barátunknak sikerült megtudnom a pontos címét, és egyebeket. Még azt is meg tudom mondani, hogy ép mikor ül ott a gépénél. Nekem ahhoz mesze van, hogy csak a személyes beszélgetés miatt ennyit motorozzak.( De ha nagyon felhúz, még erre is sor kerülhet.)
Viszont ha valaki ott a környékén igényli, annak meg adhatom az infót, s esetleg személyesen is el lehet vele beszélgetni.
Hátha kiderül, hogy egyébként ő egy tök normális egyén csak a gépe működik rosszul.
Először simán a hideg indítási procedúrával próbáld meg. Előfordulhat, hogy gond nélkül indul, s majd karbi tisztítóval kitisztul magától.
S ha gond van akkor érdemes bontani tisztogatni.

Más: Ki tölthetnéd a reglapod! Sokkal jobb olyannal beszélgetni, akiről tudunk valamit. Ja és a Motorodra is kíváncsiak lennénk.
Jó reggelt !

Tudtok olyan oldalt ahonnan le lehet szedni 250-es Viragohoz service manualt? Amiket találtam azok mind kamu oldalak voltak.
Köszi
Én már találkoztam ojan karbival, amiben hét hónap alatt meg kocsonyásodott a benzin. De gondolom ez a benzin minőségétől is függ.
Tiszteletem, ha minden igaz már járt is nálad, ne haragudj utaztam és nem voltam net közelben de hivott a srác hogy beszéltetek telón még a tegnap delután, remélem minden rendben ment
Ettől féltem, na mindegy ha tudjuk beindítjuk ha nem akkor meg szétszedem, leengedem a benzint,kitisztítom a karbit, meg egyúttal olajat is cserélek. Remélem a karbi tisztítása nem lesz nehéz ,láttam fent egy videót ahol egy csóka kiszedi és kitakarítja.
Ne gyötörd agyon az új akkut . Bikázd meg autóról ,az többet kibír .
Na azt beindítani kemény menet lesz. Minden rosszra számíthatsz.A karbit egy kicsit nem ártott volna kipucolni vagy legalább belenézni, a benzin tutira belegyógyult.
Köszi mindenkinek aki segített aksi töltés ügyében, kész vagyok, majd 1 óra múlva rámérek van-e benne áram.
Lenne még egy kérdésem, holnap kellene beindítani a mocit, de már 3 éve áll a garázsban, gyakorlatilag nem volt hozzányúlva.
Kell valami extra dologgal készülni vagy számíthatunk arra hogy simán beindul? Ha jól tudom a kis Viragok nem automata szívatósok hanem kézi, gondolom a szívatót maxra nyitom és próbálok indítózni és reménykedem hogy beindul...
Köszönöm blackiex !
Hétvége a békaterelő építés jegyében telik ,Jövőhétre ez lesz az evangélium .
Végül is a gyöngébbjén gazdagszik a kereskedő