Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello! Érdeklődnék hogy XT125X nek mi lehet a problémája hogy ha nem mér a km/h?
Szerintem menj be egy yamaha szalonba és ott érdeklődj iránta!Szar után gyártottat ne is vegyél nem éri meg!
meg tudja mondani valaki honnan tudok gyári kuplungbowdent szerezni 125ös xtx-hez? de ne azt hogy drága meg hogy babetta hátsófékbowdent raknátok bele...gyári érdekel
előre is köszi.üdv.
kösz a gyors választ!
pólus centernél, váci úti tescoban, fóti corában biztos van
Köszi, de melyikben mert én a budaörsiben nem láttam?
Fékbetétből miet ajánlotok hozzá ami jó is lesz?
Az erősített gyűrű nélküli is jó rá? Köszi a válaszokat Tudom felhivtam őket és 17 ezer De tavaly rendbejött és elkezdte mérni. Lehet h most végérvényesen meghalt.
428 as lánc kell rá O-gyürü nélküli sima és 126 szemes a gyári áttételhez
D.I.D. láncba 5000 Ft az ára a Pinkmotorsnál.

üdv
Szia!

én jártam :), nem lehet sajna javítani a jeladót :( én is próbáltam mindent még műszerészhez is elvittem.
ha garancián túli a motor akkor 18.000.- Ft bele az a kis sz@rság, Yamahánál tudod csak beszerezni, pár nap alatt megjön, 10-15 perc alatt cserélhető, ha kicsit ügyes vagy.
üdv
nálam bejött
Mien hosszú a lánc és meik ajánlott az xt-hez? Erősitett vagy az o gyűrűs vagy a sima kisteljesitményhez?
Meg most fujjam tele szlikonnal vagy mi a helyes megoldás ienkor?
Nem tom sztem már kikellett volna száradnia. De faszkivan h nem méri a sebességet.
én szoktam úgy járni. általában beázik az első keréknél. szilikon illetve féktárcsa tisztító spray megoldást jelent. mondjuk nekem november óta nem mér a kilóméter órám de nem is baj mert igy is túl sok km van benne...
Valaki járt már ugy h nem méri a sebességet a motorja?
köszi én is neki esek már megrendeltem :D
ha majd ráérnél kapd már le nekem léci hogy hogy képzeljem el.
nm
Bocs 1 z lemaradt.
Szia Atos4!
Régebbi hozzászólásban írtad, érdekel XT cucc.
Új bal telóm és villahidam van.
Üdv.: Biti
köszönöm a választ
re. hááát nem nagyon. mármitn nem nagyon melegszik fel. természetesen nyáron más, de am nem para. vittem már személyt akinek hozzá ért a lába de még midnig él :D
MSN-re esetleg feljössz? Amugy az van meg
nevem bond... 007 a számom vége, ha az van meg akkor jó