Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Illetve te nézted be....
Ay XT125 soha az életben nem fog 140km/h-át menni.. azt nagyon benézte a haverod..

Üdv mindenkinek
üdv a klubba tomi a használatiba levan írva részletesen meddig mennyi gázzal lehet töltsél fel képet !... 2007 es Xt-t kaptál ? hát enyém is még friss husi de haveroméval elértem a 140 es mágikust de tegyük hozzá h 60 kg vagyok
Sziasztok!
Tegnap kaptam meg az xt-met nagyon szeretem király gép.Meddig bejáratós? és mennyit megy?(supermoto).Vagytok Nógrád megyéből?
Ahh! Vegre 1 video, XT125-sökkel! Sztem ez az elso az oldalon!
Egy ilyen vezetestechnikai trening nagy vonalakban mirol szol? Fizetni is kell erte, vagy csak jo idoben jelentkezni?
Tettem fel egy vidit, két XT is van benne, majd sasoljátok meg...
vidi
Nekem is 8500km felett van egy kicsivel, s semmi probléma nincs vele, még utánfeszíteni sem kellett...
nemtudom de a Derbikre jellemző h a gyári lánc hót fos
Az hogy lehet? Az enyemben 10.500km van mar, de meg minden gyari, es nem is kopott a lanc-lanckerek.
na mavolt a rutin és sikerült bazz lassan lekell cserélni a láncom azt ma fordult bele az 1800adik kmter rakat szar a gyári lánc...
boccs csak befagyott és azthittem nem küldte el
a nyuszika toljon nektek biztonságos útat vagy új motort v amit akartok
A húsvéti nyúl tojjon nektek biztonságos útat ! : vagy új motort v nem tudom ki mit akar ...
nah lóra fel azaz Xt-re
Fogalmam sincs, szerelőm másik ügyfele.
waff ! olyat túráztunk ma sztem ezen a hétvégén volt legtöbb motoros az útakon ..jó volt látni őket merre voltatok ?
és mér adja el ?
Én meg tudok egy kicsivel több, mint 2000km-t futott, törés, s karcmentes XT-t, eladót!
Helloka! Ha valaki motort akar venni, vagy csak lecserélni, egy klafa endúróra, akkor keressen fel, nekem va egy 1998-as, 125-ös dt-m, szép, jólmegy! Érd:06303410603
üdv nekem sincs bajom a cbr-rel csak kisvárosba nem igazánjó mert itt több földut van mint beton aztán azért gondolkozk 4T enduróba és a választás XT-re esett csak ha utazi kell a 4enesn vagy autópályán em akarok 100 alatt menni amúgy semmi bajom a cbr-rel csak el akarom cserélni XT-re de lehet maradok a hondánál nem tom
Nekem sincs semmi bajom vele
csak országúton kevés
főleg ellenszélben
Amúgy nagyon tetszik, meg nagyon jó.
na a hétvégén meghúzattam a vasat jó volt naon enyhe kanyarba ahol vizes volt az aszfalt teligáz és járt a segge naon bírom a 4t t
Jó kis motor ez. Én csak akkor adom el ha meg tudom toldani annyival, hogy egy olyat vegyek amit el sem adok egy jó darabig.
Nem még, úgy döntöttem, még várok vele egy kicsit, meg még az anyagiak se állatak teljesen össze a nagyobbra, addig még a kis XT-vel nyomulok
Azért várd meg mások mit mondanak.

Az sebességmérő pontos szerintem, lehet, hogy más motoré többet mutat, nem tudom.
Legalábbis kismotorosok nagyon meglepődtek mikor mondtam nekik mennyivel mentünk. Az ő órájuk jóval többet mutatott (simson, honda dio).

Üdv