Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

áhh most már jóh
az mér van h közölük csak a fele kezd el betölteni ?
http://www.youtube.com/watch?v...
ezis picit durva, bár ennl inkább esztétikuma van...
mivel nyitott rendszer van rajta , ezért alap a lángolás, csak nem ilyen sűrűn
sztem direkt ilyenre van állitva a karburátor, meg van rajta egy kis előgyújtás, attól lángol ennyire
Jo, hat igen a 660-as!
Kicsit sokat kap, nem? Allitani kene a karburatoron, mert szerintem tul sokat durrogtat.
http://www.youtube.com/watch?v...
Ezt erdemes meghallgatni! Paraszt jo hangja van!
http://www.youtube.com/watch?v...
Ez ugyanaz a motor, kicsit tud a sved srac!
Azt irja, hogy csak egyesben csusztatja a kuplungot.
Lehet nekem is fel kene szerelni egy teljesen nyitott dobot
Gratulalok hozza! Nagyon jo valasztas!
Szep-szep!
hát ezért jó ha van az embernek kézvédője. elég szépen összetörték az xt-t
aha :) én áprilisba kezdhetem az elméletet nem tudom mert haveromat is elütötték XTVEL olyan 80nnal és a kézvédő vétte meg h ne szakadjon le a keze és az UFO volt de nagyon durva az a gép pöccre indul .. a kipuff becsúszott az ülés alá , kurva jó hangja van
Speedrider!
én polysportot veszek majd arról azt hallotam h nagyon jóés nemtúl drága.hát jogsim nekem sincs de majd tavasszal kezdem a gyakorlaltot már várom
még 1 kézvédőt veszek rá egyenlőre annyi lesz a "tuning " az ufo meg a polysport között gondolkodok .. melyik a jobb ?
télleg van itt valaki aki még nincs 16 még 2 hónap még jogsim sincs .. nah az mind1 ..nem az vezeti
Speedrider!
Gratu a vashoz én maradok a Derbimnél de majd tölcsél már föl több képet róla
Tudok egyet, de az foglalt...
köszönöm szépen a jókívánságokat ... és ha ismertek 1 olyan csajt akkor írjátok le a számát
höhö nimfomán bnőőőőő de valóban nemrosz ha az ember bnője olyan
BAlesetmentes kilómétereket, száraz utat, ingyen benzint... nem tudom mit kívánhatnék még....
Ja és egy nimfomán bnőt...
ne mitot vegyél Xt-t ... a legjobb 125 ös motor
hello riderek,

itt a kicsikém :) most jött 1 hete
de imádom
kcisit átgondolva a dolgot a csávó biztos tisztábavan a motor értékével de kiváncsian várom mit kér majd érte...
áhhh váratlan fordulatot vett az életem, apum ma látott 1 vacsi új cagiva mitot ami olyan szinten újvolt h 1x nemvolt beindítva szesfőzdébe vitte apum a gázt és a tulaj mellete uzsora kölcsönöket adott és ezt kapta fedezetül és nemtudjuk mennyiért adná el és ha 600-800 köröl akkor lehet megválnánk a derbitől nemtudom h mitévő is legyek ha ígyalakul jövőhétre lesz meg a válasz
bocs a linkreklámért...
Na megyek is szétnézek a használtmotor.hu-n
Motorkiállítás??? Hát, ha még Mao.-n leszek, felvonatozunk vmikor.
Hello, akkor a te népítéleted olvastam a totalbike-on, az enyém is fenn van
Előző kérdéeskre a válasz, mivel márciusban, de legkésőbb májusban kimegyek melózni Izlandra!!!!!(pont szezonban), de passzív féléves vok, s nem akarok a tescoban éhbérért gürcölni egy félévig, szal inkább keresek pénzt.
Ha összejön a meló, egy XT600 Teneré lesz az áldozat...
Sajnos lehet meg kell válni a kis szöcskétől, mikor megyek ki, kell a cash repjegyre, meg egyéb költségekre..