Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Összekötő csövem van, hibátlan, szép állapotban! Nem érdekel?
Heló van 3 db 17-es külsőm jelenleg! 2 db új 0km-es amik a képeken is rajta vannak, meg egy pár ezer km-t futott! A sűrű mintás endúró gumi az egy Michelin t63 130/80-17 gumi aminek új ára 28 ezer én 14-be odaadom.
A 2. ami sűrübb mintás inkább túra endúró gumi az egy Bridgestone Trail Wing-42 szintén 130/80-17 méretű. Új ára 31 ezer felett van én oda adom 15-be!
A 3. gumi az egy 90%-os Michelin Radial T66 140/80-17 utcai endúró gumi még bőven 8-9 mm futófelülettel középen is! Ennek ára 9 ezer! Az árak már fixek, úgy gondolom ennyit megérnek! Sérülés egyiken sincs az első kettő felnit még nem látott! A 3. gumiról itt van pár kép! Ha érdekelnének a külsők írj!
Szia .

17-es milyen márka és mibe fáj ?

Köszi
Szevasztok ha esetleg érdekelne valamékőtöket 17-es hátsó endúró és 21-es első krossz gumi jelezzetek!
Az én drágaságom
Nemrég vettem makulátlan állapotban. Gyári dobokkal kissé visszafogott a hangja de motorféknél a visszadurrogás és a vezetési élmény mindenért kárpótol . Kicsit fura volt az elején hogy kanyarodás közbe maga alá akarja gyűrni az első kereket de már megszoktam. Nagyon kezes jószág, nem idegbeteg.
Sziasztok keresek Yamaha 660x-hez sport kipufogót vagy teljes rendszert .köszi
Szia küldjél képet a kipufogóról doncsecs@gmail.com-ra .köszi
Köszönöm a válaszodat! km szerint meddig érdemes venni? 30ezer még belefér?
TPS szenzor hiba-gázfröccsre leáll
Menesztőgumik - hátsó lánckereket ha tudod mozgatni, azok cserések, kb 15.000 ft
Aztán mi lehet még.. nemtudom.. tartós motorok, más szerintem nem. Blokkban egy csavar szokott lelazulni tán 30.000 km után, az szokott zajosodni, de ez is ritka és nem úgy van h leesik, hanem zajos lesz a blokk... elviszed szerelőhöz ha zajos és megcsinálja. Igazándiból jó, tartós gépek, én is azt akartam. Elnyűhetetlen a blokk, lehet vele menni túrázgatni.
Egyhengeres motorról beszélünk, ugrik, nyomatékos, de a súlya kissé lomhává varázsolja. Inkább TÚRA-SM-nek nevezném, annak kétszeméllyel is jó talán. Ha vagánykodni kell, egykerekezni, stoppiezni, akkor inkább egy könnyebb KTM, vagy esetleg DRZ. Ezekkel egyébként több a járulékos költség is, viszont erőben kárpótol.
Vegyél XT-t! Nekem meg van egy összekötőcsövem ha esetleg új kipuffot akarsz rá..
Sziasztok motor vásárlás elött állók használt yamaha xt 660-at nézegetem legyetek szivesek segitsetek mit kell figyelni vásásrláskor milyen problémák fordulnak elő? összeségében milyen motor néhány véleményt kérhetnék tőletek? nagyon köszönöm!
Sziasztok! Yamaha XT 660 R-hez 2005-ös évjáratú motorhoz keresek közép sztendert és kartervédőt. újonnan drága így abban reménykedem valaki hátha tudna segíteni.
Előre is köszönöm.
Jah Ő lenne az, találtam képet!
Sziasztok kollégák!

Van egy eladó ARROW dobom XT600-ra.
Adom hozzá az általam gyártott felfogató lemezt is.
Polírozott kinézet, saválló cuccból.
Brutál hangja van, asszem 40mm-es a perfor cső benne, és a kilépő hajtott idom is.
Szép cucc, brutális hang.
Röfögtetni is lehet vele......

Eladás oka, eluntam a hangoskodást.
Ment vissza a gyárija.
30.000.-re gondoltam.
Igény esetén dobok fel képet, képeket is.
Ha nem megy el innen fórumról, baráti berkekben, megy a hirdetésbe.

Üdv Karesz.
ha van egy kis érzéked te is tudod javitani bontott cuccokból .keresd inkább az xl forumon ini-t vagy mastersont .nagyon képbe vannak.
elvileg 400 ccm.
Igen sajnos , vagy keresel egy jó szerelőt aki nem lesz sokkal olcsóbb
Ide néz be : http://www.forum.xt660-club.hu...
Valaki biztos tud egy mestert .
Javíttatáson mit értessz? Vigyem el a yamahába? (nem akarok egy vagyont perkálni) ;(
350 vagy 500 ?
http://www.jofogas.hu/nograd/Yamaha_XT_350_25051928.htm
Ne gyilkold nagyon a gépet , néz rá az olajra nincs-e fém forgács benne , ha minden jó akkor szezon végén ráérsz javíttatni . Ja hogy XT-nél nincs szezon vége
De tényleg csak óvatosan !
Ha beakad, akkor 3 ból négybe, vagy négyből háromba is akad :(
De egyébként meg jó ezt leszámítva.
Akkor valószínűleg kapott egy pofont a váltó , csúszás közben váltott egyet a fűcsomó . Léptetővilla picit hajolhatott . 5-ből 4-be , 4-ből 3-ba veszi rendesen ?
szevasztok .xt 400 hoz van valakinek komplett karbi .vagy esetleg membrán .Netán valami öttlet mijen karbit érdemes rá faragni?
Ma is mentem egy kört, és kétszer is makacskodott a váltó (hármasból nem akart négyesbe kapcsolni, aztán hirtelen könnyen beugrott).
Megnéztem és nem érhet neki semminek a váltókar.
Lehet hogy belül van valami bibi?
Előre is köszi...
Köszi, most megnyugodtam kicsit :)