Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

el kelt a lábtartó.
Szia. Köszi az ötletet, de nekem az messze van sajnos. Egyelőre még keresgélek. Akiket eddig felhívtam, azok csak szeptemberre tudnák fogadni. Most egy ismerős megnézi, mitől lehet benzinszaga használat után, remélem, megoldódik a hétvégén.
Szia!
Sikerült már szerelőt találni?
Kőszárhegy-en tudnák ajánlani egyet. Székesfehérvár -tol kb.10km -re van Siófok irányába.Vele nem fogsz mellé nyúlni. Ha kell elkuldom a tel.számát....
Ohhhoohh Rendben!!! Benne vagyok,ès jelzem mikor zörgök az utakon vègre
szolj ha kész és felavatjuk a Mátrában :)
Aaaa.. folyamatosan csúszok elfelè az idővel,jelenleg úgy nèz ki hogy augusztus eleje amikorra tènylegesen használható lesz!
Addig pihi,meg görcsök mikor mások húzzák
kész a vasad Igor?
Köszi, de Cegléd nekem kicsit messze van sajnos.
Ceglèden tudok egy embert,règen versenyző volt,becsületesen csinálja a munkáját,viszont az időbeosztása egy rakás sz.r!!
Tehát szeret olyan időt mondani,amit nem tud tartni,viszont ha megcsinálja,az tènyleg szuper lesz.

Ha gondolod adok elèrhetősèget!
Jó, lehet angyalföld is. Vagy Rákospalota. De tudod, mit? Ha igazán jó és megbízható, felőlem bárhol lehet.
Èn sem találtam Újpesten ilyen szerelőt
Véletlenül nincs valakinek egy MEGBÍZHATÓ szerelője Újpest környékén? Az előző kettővel eléggé megszívtam. Most már jó lenne valaki, akinek adni is lehet a szavára.
ebay.de yzf 1000r topcase
Hátsó csomag tartó konzolt + doboz van valakinek eladó
? Ha netán nincs ebayen hogyan keressek rá?
Hello! A Lábtartókra èn is tudnèk vevőt,ha nem kel el,ìrj egy árat!
Köszönöm
3 LE motor és vázkód egyben
89-es fzr 1000 100kw osztrák holnap lövök egy képet a forgalmiról.
ja az a váz milyen, morokód, papirozható-e?
A lábtartókért mennyit kérsz?
Heló! Van valakinek tapasztalata RMS fékbetétekkel? neten ez volt az első találat:
http://alkatresz.robogowebshop...
viszont kb mindenhol máshol kb 7-8ezernél kezdődnek, szóval gyanús...
egy magyarországi porrá tört motorhoz vitték donornak, ha ügyesek voltak akkor át tudták papírozni egy motorcserével.
egy ilyenem volt 18 e km-el, fütyült a blokk olajat nem evett, minden eredeti volt rajta, igazi retró 5 sebességes, teli rüsztből menős gép volt. persze jó kora súllyal de nem kellett szorongani rajta, de ekkora km-nél is már ciripelt az exup szelep-je.
akkor alu hulladéknak jó lesz ! maradt még légszűrőm és pár apróság, elmúltak az fzr-ek pedig még van egy 89-es fzr vázam arra akartam hozatni egy svájci motort retróz-ni, de már meggondolnám eme elgondolásom.
Köszönöm. Már szereztem. Elvileg ez jól zár. Mondjuk ez esőnél fog kiderülni.