Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

március és május közöt ígérték és az ára 950 000 HUF lesz
MuszáJ:)
Pontosan mikor jön ki az r125?
Valaki megmondhatná
Bocs Z3, muszály volt! Én legfőképp a hangjára lennék kívácsni, de nem hiszem h beindítják ott!
Ok, szóval, kell valami engedély hozzájuk?MEg, mit szoktál nekik adni és mennyit?Én nekem most gőtéim vannak, de már a 3. éve élnek, és 2x akkorát mint általában szoktak lenni, szóval, jó helyük van!
Minden egyéb: Csevegés, beszélgetés, chat
Itt nem hiszem, h bárkit zavar, ha dumálunk
Irj oda
Nem akarom itt beszélni, mert Z3 belémvágja a kötőtújét! Van msn-d?Skype?E-mail? De azt tudod, h az YZF 125 R....!
Hát nemtom, hogy az ebbe a topicba tartozik-e, de:
kb. 20-25 évig élnek.
Én az 1iket kaptam, másikat vettem 1 boltban!
Egyéb?
Hát, azt úgy, hogy ma csak 9:20 ra kell mennem! És a 8:33-s hévvel meyek be Rákosfalvára! Tudom, nem ide tartozik, de honnan lehet "szerválni" olyan háziállatot, mint amilyen neked van?Meghalok értük!Meddig élnek, stb....! Majd felrakjuk az egyik YZF 125R-re és akkor pózolnak!
Van...
csak még punnyadok...
Hogy-hogy nem suliban?
Néked is!
Jó reggelt!
Jóreggelt!
Na, Zoli, csak meglett, amire vágytál! Nagyon szép szerintem is, de egy csomóan mást várnak, egy 125-s motorról, egyszer láttam olyat az üzenőfalon, hogy "jaj de szar, nem 30 lovas", hát ***i az nagy volt! Nekem csak jövőre lehet majd elkezdenem a jogsit! De akkor lehet, h már 2009-s YZF 125R lesz!
Basszus Dadis, állj már le! Z3-mal kb. 2-3 hónapja poénkodunk a CBR125, TZR50 meg az R125-össel kapcsolatban. Hogy ez miért van így az szigorú marketing titok, ugye Z3? ű

Egyébként miért vagy mostanában ilyen agresszív? mindenkinek beszólsz újra mint régen? Ne jöjjön vissza a régi Dadis akit kitiltanak a topikokból! Mi azt a Dadist akarjuk aki full értelmesen mondja el a véleményét a technikai infókkal kapcsolatban stb. mint az elmúlt évben mindig
nm
köszi!
Mitagadás marha jól néz ki a kicsike. Csak azt sajnálom h gyengécske dehát ennek a 125 4ütemnek nem a száguldozás a lényege hanem h megtanuljon motorozni az ember...az meg h egy mini R6-ot gyárt a Yamaha nem rossz ötlet
Legalább tudnád miről beszéltek bazdmeg. 1centivel hoszabb a lökete. Erősebb motor lesz mindenféleképpen mint a cbr.
fogod te még ennek a gépnek a seggét bámulni kakucson mikor majd az egyik szünetben valaki lehúzza a cbr 600asod 3hengeréről a gyertya pipát
úgyvan ahogy mondod. Szar az egész... bottal nem nyúlnék hozzá
az új törzshelyed szép ez a gép:)
Furat×löket alapján,nem egy pörgős gép. Kipu váltással lehet max hozni 1-2 lóerőt,de tovább nem hiszem,hogy lehet húzni. Csak nekem ilyen életidegen sportmotortól ez a supermono stílus?