Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ne legyél benne annyira biztos, yamaha sr 400 ami ugye 4t, az kb 15000et ment el egy dugóval, kevesebbet mint egy 2t...
negyed annyit se megy el
rs kétszer erősebb...
Jól nézki. Ádinak is tetszik. Van kedved vmikor átjönni? Tudom az idő . Ma ádi állt be a garázsba a GSR rel Én meg . Alapjáraton bevitte lassan. Mondta igen nehéz. Vonalon
ment.
http://www.motorrevu.hu/cikk/0...
kiváncsi vok rá de sztem én már yamahás maradok...( ha fater is úgy akarja )
Zoli van kép a suzuki 125 gixerről? A suzkik biztos, h verni fogják a yamahát árban. MT03 2 milla újjónan. Nevetséges.
hát sok ha azt nézzük hogy a duplájáért már nagyon jó állapotú R1est vihetsz haza kevés kmmel...de ez van sajna:(jobb mint az RS 1,3ért
HI Zoli. Szerintem a 950 is sok a Yamaháért, de a bármelyik fiatalsrác örülne neki. A mostani TZR 50-t
is sok a 850. A 756000 os listaár is sok volt a rossi replicáért és mégis. De ezt most és itt nem fejtem ki.
DR 125 SM ez az új 2008 supermoto a suzukitól. Hallóttál ilyenről, hogy suz 125 gsx r?
ezt most úgy mondod mintha a TZR 50 nem 790 lett volna újonnan
biza nyáron jön a GSX-R 125 és február 16.án bemutatják az yzf-r125öst
Melyil 125 suzukira gondolsz? A supermotora az újra 800 valamennyit mondtak a szalonban. Sport-
változatra 2008-ban lesz 125-ös suzuki? Én nem hallottam róla.
NA de mi a helyzet az új 125-ős suzukival? Mennyit fog tudni az a gép menyik lesz a jobb és az áruk? Kiváncsí leszek majd egy összehasonlító tesztre.
HI. A fiammal együtt mi is 950.000 ,,hallottunk,,. Többet nem is ér akármennyire is 5 csillagos dizajn.
Tul. kép. egy 125 cm3-es, jóesetben 15 Le-vel, 100-110-es kényelmes utazóval. Nem mondom nagyon szép motor és a Yamahának. Hivatalos árat még nem láttam, talán a motorkiállításra. Ti tudtok vmi infót?
én onnan szedem hogy bent voltam a yamahánál és megkérdeztem azt monták hogy tutira nem lesz 1 milla felett kb 950 000-re saccolták. de szerintem meg ha 130 000 akarnak elkérni egy 4 ütemüjért akor nagyon pofátlanok mondjuk ö dolguk mert enyiért ugyse veszi meg senki.
hali. te ezt honnan veszed h 950e Ft lesz az ára ? sztem ha jól számolom 4000 font az kb. 1.339.120 Ft.
Mostanában fogok motort kapni és kinézetre nagyon dögös kis gép csak az árára leszek kiváncsi és mikor adják ki.
http://www.motorinfo.hu/news_new.php?nid=7030&cat=&mid=1003
Kikéne jól nagyíttani,és megnézni a gumiméretet
nem hinném
Ez egy Yamaha R6R!
szal sztem felesleges...
ez nem hülyeség Attól,h lelesz folytva,még ugyanúgy veszélyes...
Legalább életben marad, úgyhogy nem kéne ilyen hülyeségeket írni...