Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem azt mondtam, hogy "rosszak"! Gyengék!
A tekercsek jók...most hogy kivettem a hátsó lámpábol azt a piros izzót sokkal jobb lett az első is.......kapot piros búrát és normális izzót a hátsó Most fasza
Drakulahenye!
Inkább majd két db 12v 35 W-os világítótekercs!
Mi lesz az , Pogivár?
Na akkor azok az idegenek rá basztak.....a fejük itt fok díszelegni a kerítés oszlopok tetejére tűzve
Igaz,eccceee.
Nem "még egyszer", hanem még "ecceeee" Dikk!
nem eb.....jegesmedve

Alakítgatom szépen módjával.....még egy jó festés ráférne.
amig nem lesz meg a ford mérő....addig az egyik bukca lesz a sörtató
Az ülésre megnyúztál egy ebet?
Meg már vigyáznod kell rá,mert rávetik szemüket idegenek - oszt felkinálják Neked eladásra méégegyszer!
Akkor most "feszítesz rajta, mint két krumpli egy zsákba"?

Jól néz ki!
Namá rá sem ismerek,azannya-mi az a két nagy bukca ott elől-nemám kinyomgya a szömödet?
nem nem...a törökök gyártják
ilyen
biztos tajvani
Mondtam én hogy vidd el azt a laptopot....abba benne van minden...a memória is
De nem jártam arra.....
Meg olajoztam már az elsőt is amikor be szereltem. Amikor mentem a másodikért...már a boltban át is válogattuk....a 10.-lett jó...mert mindegyiknek az egyik fele kalimpált....azaz ferdén préselték rá azt a négyszögletü szart ami az órába megy.
Villámlik? Vagy a réginek nem tetszik a színe?
Sziasztok!
Pogi rossz hatással vagy kanizsa környékére-most cseréltem memóriát a laptopba-amit asztali gépnek használok- tegnap-cirko,monitor,ma meg a laptop.Gyanus ez nekem qvára.Nem jártál a kertek alatt?
A km-órát vedd ki, és egy kis olajat cseppents a hajtott részre. Mert az ördög nem alszik!
Lefotózhattad volna!
Nem iszom olyat inkább a zöldkeresztes italt amelyik ilyen kis gömbölyű üvegben van. Kismértékben gyógyszer, nagy mértékben orvosság!