Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem lehet venni? Barkácsáruházak pl?
Jó estét esetleg nem tud valaki esztergást aki csinál hasító kúpot?
Oké...szombaton 2-ig dolgozom...ha addig nem mondok fel nekik.
Pogi! Ha nem esik szombaton meglátogatlak simsonnal. Ha esik akkor fát szállítok !
Ott a youtube videó.....egy koplett film,ami meg sem jelent könyvben....nagyon jó
Na jól van legyen igazad. Ma is letöltöttem párat belőlük, éjjel lesz mit hallgatni.
Göre Martsa lakodalma nem?
De jók...ezek meg vannak mind. Sőt....
http://youtu.be/HVCHXTkKgeE
Pogi!

Nézd csak mit találtam: http://hangoskonyv.net/search/...

Ma szétröhögtem magam a Göre Gábor lakodalmán.
Szia!

Ennek roppantul örülök. Irányjelzővel hogy állsz? Új teleszkópod van elöl? Nekem mé nincs?
Üdvözletem!

Ma leparkoltam a Tomiéknál a robogót tavaszig és szépen hazabandukoltam. Holnaptól már a Simson robogóval megyek melódiázni.

Szia...naná hogy megy
Még bírja a gép. Kapott Halogén izzót előre,új első teleszkópot,és nem is fogyaszt sokat
Tessék a becsületes néven nevezni a Simson ""robogót""!
Ha nincs ló a szamár is jó!?
Szia Pogi!

Már azt htitem elvittek a rézdorongú baglyok. Látom megrémültek tőled. Igen, szerintem is olcsóbb a tejbepapi mint a fogsor. Simson megy még?
Ááá, dehogy! Ott a simson is még.


Nem kell nekünk kocsi, ló,
Gyalog járunk az a jó,
Amíg csak nem süt a nap a szemünkbe
Aztán télen gyalog jársz?
Nem érted az egészet! Nem tudok fogatlanul oroszlánüvölteni! Öblögetni is szoktam ha fussa! Úgyis sok a részeg disznó! Nem lehet négykézláb sétálni mert a kezemre lépnek! Mert isznak!
Mondtam már neki én is.....a turmixgép olcsóbb mint egy fogsor
De hát tudod....beszélhet az ember
A fenéket, fogselyem!? Sűrű öblögetés, az igen.

Tegnap úgy kiglancoltam a szörnyeteget, hogy az őszi legyek csúszdának használták az idomokat. Ma átkenem a műanyag idomokat is fekete wax-l , aztán mehet alukálni tavaszig.
Szia ! A mosás, este! Napközben fogselymet használok.
Mi a napi egyszer Józsi? A mosás, vagy a használat?
Pedig kb 15 éves korom óta mosom, de használódik. Igaz csak napi egyszer!
Nekem szerencsére még a gyári rendszer van de lehet már el kellene kezdeni gyűjtögetni a protkóra, ki tudja milyen lesz 20-év múlva a nyugdíj rendszer
Amíg a fogsorom kiegészítésére elég pénz nem gyűlik össze. (Foggyökér beültetés.)
Meddig szól a kiküldetés?
Az amit én most művelek nem annyira. "Védőgázos fogyóelektródás ívhegesztés"-nek hívják, egyszerűbben: CO-hegesztés.