Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Annyit szánnék rá, amennyiből egy normálisat lehet venni. Tehát nem filléres vackokra hajtok majd, amit 1000km alatt gallyra vágok.
Jah, a kettes pöpecül néz ki
Még az is lehet.
Mit lehet tudni Én olyan gyereksétáltatós-kisvasutazós-mekibenkajálós izére gyanakszom, aminek a végén levezetésképpen lenyírom a füvet a birtokon
akkor családi izé vagy micsoda
bizony,bizony ha meg van hozzá SM kitt istencsászár mennyit szánnál rá én ezeket nézegettem mind más árkategória de ezek a megbízhatóbb tipusok
Tanki , alap ,h szólok
Én ezzel a husvéttal nem vagyok képbe, annyira, h még azt sem vágom, mikor van.
Nincs semmi baj vele, mer' az asszonka biztosss kitalál addig nekem valami irányitott szabadidős tevékenységet, amit köteles vagyok végrehajtani, mer' ha nem, akkor válóperrel fenyegetés fenforgása helyeződik kilátásba
Jaaa értem. Nekem is kéne nagyon egy olyan kis huligánkodós Pit De talán majd jövőre tudok venni 1-et, addig semmiképp. Pedig mikor szarozik az időjárás simán körberöhögném, hogy nesze neked most is tudok motorozni.
azért majd ugye szólsz ha tanki exsön lesz te mit csinálsz húsvétkor
nem,nem sos kell a pénz az új kismotorba meg ugye színbe se 101-es de nagyon kényelmes egyébként tervbe van egy színbe egyező beszerzése is
Jó napot. gyikarc most néztem apróba, eladó a kényelmes ülés amit vettél? Miért adod el? Nem vált be annyira mint ahogy elképzelted
Persze, ahogy érzed.
én nem igen ülök még motorra még csak ma nem volt lázam
hogy hülyéket kérdezek
Ezt most mire?
Gyere ha ráérsz, mibajod lehet? Legalább többen leszünk.
jaaa bocsi én kérek elnézést
Hát alap ,hogy motorral!
Na vaze..én is beteg állományba vagyok bár úgynézki a dolog,hogy túlélem Motorral mész a temetésre
téma túltárgyalva .
mán egész jól volnék vagy mi a tököm
Háááát, az vót ,h elcsábultam a hétvégén Visontára su/lotyózni félbetegen, ott meg addig gépészkedtem, izzadtam-főttem, h mikor levettem a végén a jelmezem és visszaőtöztem uccai gunyába, ugy megfáztam, h nembirok helyrevágódni .
Mindenesetre most valahogy összekapom magam és begurulok ennek a kis Gabi testvérünk temetésére, jön az Indián cimbim is.
A szülők motoros temetést szerettek volna, legalább legyen ott egypár motorosnak látszó fickó. Legyen könnyü neki a föld
Kérdezem én ha elesel és lehorzsolod magad azt hány napig fóliázod . vágod
reggelt! A celofán tartósít meg a füst is (gumifüst)
. . . a barmok
azt a kutya fáját nagyon vágjátok ezt a témát "baktérium/szennyeződés" ja és még seb is ezt olvastad vagy honnan jött na ez a nem mindegy én 17 éve csináltattam az elsőt és 33 éves koromig csináltattam amikor éppen kedvem tartotta és nem pancserek dolgoztak rajtam de ezt a baromságot soha nem hallottam ez biztos valami új technológia vagy mi a faszom MŰTŐS azaz egészségügyi dolgozó volnék már vagy x éve és nekem vakíc olyan mintha én osztanám az eszet a katonadologról na nekem oszt 8 ha az egész testeteket befóliázzátok