Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Balu & Csontos utána néztem http://www.tattoomagus.hu/inde... mindenkinek van némi igaza
Ok helyes! Én is Beszéltem Szkráccs barátommal egy holnapi kis találkát Debrecenbe pár Fórumlakóval de nem igen lesz sztem ebből semmi mert nem lesz valami nagy meleg holnap!
Még nem tudom, de ha van konkrétum , maj idevísem előtte
jaaaa akkor jól van akkor
Értem. Akkor látom ott is zajlik az élet. Nincs még tervbe egy kis kabai kiruccanás
Pompás napot
Inkább az a gáz, h rottyon vagyok egy kicsit, meg estére mindig ütik a manók a borsószemnyi agyamat, aszt má' nem jut eszembe semmi. csak bepuszilok 1-2 sört, majd tolom aludni.
Mongyuk tegnap este pont kimentem Szoboszlón az egyik csopperes banda klubházába egy jó kis halászlévacsorára, és még éjfélkor tök fitten ültem a géphez, de máá mindenki nyugovóra tért a topikból
Vót olyan is. Am nem Zsola dolgozott ott velem, az csak bámészkodni volt ott, hanem az Indián, akinek Busája van.
vááááááá tériszony akkor jól emléxem,hogy egyszer a bika oldalát is vixoltátok 2004 körül+hogy zsola is dolgozott neked csontos az csípné ezt a melót
Cső Z 100 éve nem láttalak itt a Fórumon! Ennyire sok a meló?
Hát aszongyák a jólértesültek, h valami ip.alpinistáknak vok a csoportvezetőjük. Tudod, amékek olyan kis cérnaszálon evickélnek gyárkéményen -templomtornyon, közben elpocsíkolják a drága festéket
de mit
mit nekem Fehérvár, mikor Fertődre meg Nagykanizsára járkálok gályázni
Egerszalókon találtam szállást
az se gáz hogy székesfehérvár
hogy,hogy tényleg kérdezni is akartam mit is csinálsz miért hosszú időre szoktál a világvégehatszám alá menni dolgozni
Ha nem küldenek el a világvégehatszám alá dolgozni, ugy zsírozhatod ,h elhozzuk
Jújjj de jó gépek. Bárcsak már tudnék egyet venni!
Szép jó napot mindenkinek!
ezen agyalok nekem se legyen jobb mint neked jut eszembe abba tudnál majd segíteni,hogy hazahozni a kis mérgest tudod nekem nincs autóm
Mi sem könnyebb, csak nősülj + ,azzal egyből elvágtad magad.
Persze nem annyira gáz, a jó kutyuli is ugy hozzászokik a pórázhoz,
h a végén még hiányzik is neki
ezek zsír újonnan 300-400-200 huf van minden alkatrész hozzá
http://www.motoaction.hu/ nézz szét itt
Reendben. A segitség mindig jól jön.
Helyes legalább nem lennék egyedül ha majd el jutsz odáig segítek
De milyen penge már! Berosálok még forditott telós. Nagyon ott van a szeren.
én is ilyenre vágynék.... . .