Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szép Jó Napot!
Aki a közelben lakik és akit érdekelne egy kissebb, baráti jellegű (60-70 motorból álló) motorkiállítás és az április első hétvégéjére tervezett abádszalóki kiruccanáson sem akar részt venni azt szeretettel várjuk rendezvényünkre:
II. Ábrányi Lovagok Motorkiállítás
Nem rossz én spec azonnal átfesteném matt feketére vagy valami izé.... mindegy feketére
hááát ez nagyon állat .
Sutyerák parasztok!

E BÉÉÉÉLLAAAA milyen cbr-t találtam neked...Egy naked
Linkeld be a zenét és majd megnézem hátha ismerem..
cbr1000
Szeva BÉÉÉLLLAAAA E!

Ha úgy van szólj oszt rakunk rá licitet,úgyis regelve vagyok a vaterán.
Basszki voltam bennt a személyügyön a parancsomért..ezek már világtalanok..debrecenben van még úgyhogy nem tudom leadni a munkaügyiben..
gályamunka
jó reggelt,indul a g
Na megnézted a bőrruhát Te Pigkiller ?
Véletlenül nem ismeri valaki ennek a motornak a volt tulajánk az email cimét vagy tel. számát , csak megigértem neki ,hogy küldök róla képet ha elkészül és úgynézki jövhéten összeáll a gép( csak sajna kitöröltem véletlenül az elérhetőségeit) a motor Debreceni volt
jó caká
Huhhhh most értem még haza nagyon fasza volt köszi sajog mindenem de rabja lettem
reméljük igaz lessssszzzz
bassza meg,többet nem iszok ennyit,még most mult el a fejfájásom,ebaxtam a mai napot,pedig mijen jót lehetett vóna gurulni
Jaja én is néztem. Nekem is fülig ér a szám De várom már!
az hogy, a jövő hétvégére még jobb időt mond!
Na mi ilyen vicces kopasz?
Szevesztok! MI is voltunk kerültünk egyet Szkráccs barátommal meg még egy két vad motorossal De nincs még nagy meleg azt kell mondanom
Hali srácok!
Ma olyan eszméletlent motoroztam hogy azt leírni nem lehet
Nagyon jó volt!
Veletek mizujs?
Nah, fasza vót a mai kis fődmunka, bittos ledobtam egykilát a vánnyadt testemről
Gyíktesó! Te hogyérzed?
én még itthol vaok,lassan indulni kéne valamerre,csak kibaszottul fáj még a fejem
Mindenki motorozni van?
Szegecs