Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vagyis 42-öt!
Én a te dobod árárol beszélek de lehet 22 mondtál elöször annyi számot olvastam az elmult 5 percben h belekeveredtem!
42ezer én 29et mondtam ez az üzlet felfelé alkudni
és fele motorod!
persze meg adom mellé fele királyságom és fele földbírtokom
42 995
Tuddod mit inkább a te dobod árábol vigyünk le egy kicsit! 42 999
Rockynak van igaza 29995
MOst komolyan a Raptor dob annyi?
29998
csak poén!mert hülye azért nem vagyok
Megszűnik az 1 és 2 forintos, szal max 29995 Ft lehet
Mi 29999?
Akkor enyém 29999
Semi gond, amugy nekki állok és flexel átalakitom egy kicsit már hangosabb is lesz és lehet vinni egy 30-ért!
ja én full azt hittem hogy a DomeC képeivel az a bajotok hogy sisak van rajta és nem hiszik el páran hogy tényleg van motorja de most értettem meg hogy arról a simson-os képéről van szó ami szerintem is kamu
semmin miből gondolod?
én erről asszem lemaradtam. Min különböztetek őssze DomeC-cel?
juszt se szólok, juszt se szólok, juszt se szólok
ezaz jó hatással voltál rá akor mehetnél lélekbúvárnak is
Vávávávávááááá.... vissza az egész. Csak most olvastam el hogy mióta szórakozol italymot-ként azóta már találkoztunk. Az viszont nagyon megnehezíti a találgatósdit mert én lassan 3 hónapja nem ültem motoron tehát nem motorosként találkoztunk... én meg sisak meg bőrszerkó nélkül nem ismerek föl senkit Még Száguldozó is meglepetésként ér mikor beállít a munkahelyemre civilruhában... najó, Őt azóta már talán felismerem elsőre is de komolyan nagyon ratyi az arcmemóriám
Na ytalimot Domecet teljessen félre is mered és nem kamu a motorja sőt ő maga sem... és nem csak Zseby próbált értelmessen hozád szolni hanem Döme is ha visza olvasol 5 vagy 6 oldalt rájösz...
Jó hatással voltál rá